У мережі з'явились фото і деталі з розкішного весілля заступниці міністра юстиції (фото, відео)

Обранець першого заступника міністра юстиції Наталії Севостояновій подарував їй весільну каблучку вартістю у майже 100 тисяч гривень.

Каблучка Наталії Севостьянової коштує 94 тисячі гривень

4 листопада вийшла заміж перша заступниця міністра юстиції України Наталія Севостьянова. Обранцем чиновниці став юрист Руслан Бернацький.

Як повідомляє "Слово і Діло", вартість весільної каблучки першого заступника міністра юстиції внесена до майнового стану у Єдиному державному реєстрі декларацій.

У документі зазначено, що чоловік Руслан Бернацький подарував Севостьяновій весільну каблучку вартістю у 94 тисячі гривень, а це близько 3,5 тисячі доларів.


Також у мережі з'явилось декілька фото з розкішного весілля заступника міністра. Зокрема, на весіллі Севостьянової і Бернацького був присутній відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров.

Виїзна церемонія чиновниці відбулася у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv. Як повідомляє видання, за попередніми підрахунками, весілля 200 осіб у готелі з урахуванням замовлення страв і проживання гостей у номерах становить понад 1,5 мільйона гривень.

З відео, яке опублікував Борис Самков, помітно, що наречена переодягала весільну сукню з пишної на більш приталену.
Руслан Бернацький і Наталія Севостьянова

 Севастьянова відгуляла власне весілля у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

На весіллі Севостьянової і Бернацького був відсторонений голова ДФС Роман НасіровЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: