Українка, яка купила маєток Кардашян, була секретаркою генпрокурора Піскуна: подробиці (фото)

Екс-секретар генпрокурора України Святослава Піскуна Марина Ектон купила у Кім Кардашян та Каньє Веста маєток Bel Air за 18 мільйонів доларів.

Будинок, який у 2013 році було придбано за 9 мільйонів доларів, на початку 2017 року Кардашян виставила на продаж. Власницею розкішного маєтку стала Марина Актон.


Як пише ТСН, Марина Ектон є підприємцем, проживає на березі заливу "Bay Area" у Сан-Франциско, але більше часу проводить у Лос-Анджелесі, тож шукала будинок у місті. Кім Кардашян особисто була присутня на оглядинах маєтку Мариною.

Що цікаво, до переїзду в США Марина Ектон працювала в Україні, але під іншим прізвищем. Вона у 2005-2010 роках була помічницею колишнього глави ГПУ Святослава Піскуна.

Святослав Піскун у коментарі виданню підтвердив, що Марина працювала в нього. Жінка вийшла заміж за впливового американського бізнесмена. У своїх соцмережах вона не приховує, що придбала маєток зіркової пари, додавши посилання на новину про купівлю.

А ще Марина є засновницею власного благодійного фонду.


Особняк Кім Кардашян, який купила українка Марина Ектон

Марина Ектон любить відпочивати у екзотичних країнах

Українка Марина Ектон, яка купила маєток Кардашян, була секретаркою глави ГПУ

Українка Марина Ектон, яка купила маєток Кардашян, була секретаркою генпрокурораЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: