Президент Польщі висунув нові звинувачення Україні

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що не можна погоджуватися з ситуацією, в якій "високопоставлені представники різного роду інституцій" в Україні поводяться по відношенню до Польщі.

Про це він сказав в ефірі радіо Plus, передає "Укрінформ".

Він наголосив про важливість історичної політики.

"Історична політика теж важлива, і складно з цим не погодитися, оскільки історія та історична пам’ять впливають на те, яким є фундамент, як формуються різного роду інституції, це впливає на відносини між людьми", – заявив Дуда.

Він підкреслив, що ці відносини "не можуть спиратися на брехню, наклепи, замовчування, заперечення історії, особливо трагічної історії".

Дуда додав, що не можна погоджуватися на ситуацію, в якій "високопоставлені представники різного роду інституцій в Україні поводяться таким чином, що це не відповідає реалізації двосторонніх відносин за принципом добросусідських відносин".

Нагадаємо, 7 листопада президент Польщі Анджей Дуда закликав главу України Петра Порошенка не призначати на посади чиновників з антипольськими поглядами. МЗС України зазначило, що держава не має наміру політизувати історичне минуле українсько-польських відносин і дотримуватиметься конструктивної позиції.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 10 листопада, 15:55
До продажу поступила Горілка польського готунку з картоплі під назвою " LVOV"
Відповісти

Гість, 10 листопада, 17:40
Цей Дударик ніяк не може заспокоїтися, здається, що він заслаб на путінську болячку. Дайте йому надудлитися тої горівки з бараболі, і може 'йму троха попустить...
Відповісти

Гість, 10 листопада, 18:46
Президенту Польщі,насрати на такого клопа,як ти.Це ти голодний на горівку з бараболі,ніяк не надудлишся.
Відповісти

Гість, 10 листопада, 21:33
Поляки відчули момент понападати на українців і владі підняти собі балів в російському стилі "гордімся" "нам винуваті за другу світові" , "всі погані довкола". Історія бач поляків стурбувала як їм "неправильно опирались", а вони ж такі святі. І москалі і поляки хочуть українцям заборонити те що собі дозволяють, називаючинас абсолютним злом. А не пішли б усі разом. Відновлювати ядерну зброю дебілів з влади нафіг і піднімати економіку. Захід довів не розміри мають значення, а вміння скористатись ресурсами. І Україна поки що не мала країна.
Відповісти

Гість, 10 листопада, 22:18
Поздно!скоро все разлетится в разные стороны и Бандера с могилы не поможет!
Відповісти

Гість, 10 листопада, 22:26
Пітушара твоя срака уже розлетілась в разние сторони від любов'ї до хуйла... вот тобі уже точно позно...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: