В Івано-Франківську відзначили переможців літературного конкурсу «З точки зору осені» (фото)

У рамках святкування Дня української писемності і мови, відбулось підбиття підсумків двадцять першого відкритого традиційного літературного конкурсу «З точки зору осені».

Участь у заході взяв начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта, видатні місцеві поети та прозаїки.

Після церемонії урочистого відкриття, студенти місцевих вишів прочитали твори переможців попередніх років. Щодо цьогорічного конкурсу, то призерами стали Н. Данилюк, М. Грицишин та С. Владик.

Номінантів від імені голови обласної державної адміністрацій Олега Гончарука привітав Володимир Джигіта та вручив їм пам’ятні подарунки – книги відомих письменників Прикарпаття.

«Вітаю всіх присутніх з перемогою. Бажаю, щоб шлях, на який ви стали, а саме шлях до успіху, увійшов у звичку та з кожним роком вам вдавалося б підкоряти все вищі і вищі вершини літературної ниви», - зазначив Володимир Джигіта.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: