У Рожнятові говорили про запобігання торгівлі людьми

9 листопада департамент соціальної політики облдержадміністрації спільно з благодійним фондом «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» провів у залі засідань Рожнятівської райдержадміністрації навчальний тренінг на тему «Ідентифікація осіб, постраждалих від торгівлі людьми».

У тренінгу взяли участь суб’єкти взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми: представники органів соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти та науки, підрозділів Національної поліції України, центру зайнятості в Рожнятівському районі.

Учасників тренінгу ознайомлено із законодавчою базою у сфері протидії торгівлі людьми, статистичними даними в Україні та області, а також опрацьовано прямі та непрямі індикатори для виявлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

За результатами навчання окреслено основні напрямки та заходи до плану роботи міжвідомчої ради Рожнятівської райдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми з метою виявлення в Рожнятівському районі осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: