Олег Гончарук провів прийом громадян із особистих питань

Сьогодні до голови обласної державної адміністрації на прийом громадян із особистих питань прийшли жителі із різних районів області.

У розмові з головою облдержадміністрації люди порушували земельні та житлові питання, зокрема, наголошували на покращенні соціально-побутових умов, поновленні конституційних прав. Йшлося і про надання лісової ділянки в тимчасове користування.

Із проблемою невиплати заборгованості із заробітної плати на УДКТІ «Агротранс» звернулися працівники даної установи. Під час спілкування зазначалося, що заклад не працює уже понад 30 місяців. Стільки ж часу працівники не отримують заробітної плати. А рішенням суду приміщення інституту передано адміністративному суду. Разом з тим, через втрату архівних документів у працівників немає змоги належним чином оформити пенсію.

Шукати підтримки обласної влади отримати путівку на санаторно-курортне лікування приїхав на прийом до голови ОДА  житель Рожнятівського району.

Зазначимо, що порушені під час прийому громадян питання будуть взяті на контроль та спрямовані у відповідні підрозділи ОДА для вжиття необхідних заходів. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика:
Яка муха вкусила Польщу
24 листопада, 11:34