Чекай на дзвіночок, – відомому журналісту надіслали погрозу, в якій прославлявся Путін

Імовірно, люди чинного президента Росії Володимира Путіна погрожують відомому російському журналісту Олександру Сотнику. Зокрема, невідомі згадують самого господаря Кремля та заявляють, що за нього порвуть Сотника та його "дрібних вибл*дків".

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Я анітрохи не сумніваюся в тому, що цю листівку відправили "люди государя". Особливо тривожить те, що цей покидьок згадує дітей", – підкреслює він.

За словами журналіста, зараз його синові трохи більше за 1 місяць.

"Я не писав про це, оскільки для спецслужб це – відмінний важіль для впливу, тому вирішив не розголошувати. Але, цілком ймовірно, "в кабінетах" про це вже знають. Будемо думати та ухвалювати рішення. Але дитину наражати на небезпеку в цій пекельній країні не можна", – додав він.

Крім того Сотник зауважив, що у цьому посланні можна побачити дуже багато "світла" та "любові".


Адже яким упоротим виродком треба бути, щоб, волаючи про Путіна, що веде країну "до світла", погрожувати дітям. Можу собі уявити це "світле майбутнє". Крокують чорти стрункими шеренгами, хрюкаючи, викрешуючи іскри копитами, помахуючи хвостами, а над їхніми рогатими головам німби світяться... Добра країна, що й казати. Сама доброта пересмикнула затвор... Фашистське пекло з чекістськими вбивцями та покидьками без людяності, що примкнули до них, – ось вона, сьогоднішня Росія,– констатував представник ЗМІ.

Крім того, він опублікував саму погрозу. Пропонуємо Вашій увазі її текст.

"Окулярнику, готуйся! Порвемо тебе за Путіна! Тебе та твоїх дрібних вибл*дків. Горіти тобі в пеклі! Путін веде країну до процвітання, а ти з США розвал хочеш! П*дла західна! Чекай на дзвіночок, дорогий. Забезпечимо тобі копійчаних переказів на "Сбербанк" і СМС на телефон", – йдеться у повідомленні.

Сотник, погроза, Росія, Путін

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: