Скандальний Олександр Сич покриває своїх однопартійців-"сумісників"?

У четвер, 16 листопада, Івано-Франківський окружний адміністративний суд розпочне рогляд позову Марії Ткачук проти голови обласної ради Олександра Сича.
 
Результат пошуку зображень за запитом "олександр сич"

Вже півтора року кандидатка у депутати від “Самопомочі” Марія Ткачук намагаться відібрати депутатський мандат у свого однопартійця Сергія Коцюра. Причина – його призначили першим заступником Коломийського міського голови. Оскільки закон забороняє таке сумісництво, Ткачук пішла до суду, аби зобов’язати ОВК визнати депутатом її, адже саме вона наступна за партійним списком. Суд задовільнив її повноваження частково та зобов’язав обласну виборчу комісію визнати Марію Ткачук депутатом замість Сергія Коцюра. Втім, Коцюра мандату не позбавили, а сам він відповідної заяви так і не написав, тож продовжує виконувати обов’язки депутата, інформує Бліц-Інфо.

Цікаво, що в обласній раді є ще три сумісники: Олександр Левицький та Микола Вітенко, які є заступниками міського голови Івано-Франківська, та Ігор Шевчук, що займає посаду керуючого справами франківського виконкому.

Марія Ткачук вважає, що в цьому вина голови Івано-Франківської облради Олександра Сича. Мовляв, голова перешкоджає їй здійснювати депутатські повноваження та відмовляється забезпечити можливість брати участь у пленарних засіданнях. А сумісники – “вчиняють кримінальні правопорушення, привласнюючи владні повноваження депутата обласної ради, включно із розпорядженням коштами обласного бюджету”. Тож подала до суду.

Також прокуратура розпочала провадження проти членів обласної виборчої комісії, що відмовлялися виконувати рішення суду про визнання Марії Ткачук депутата.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: