Мер Івано-Франківська: «Мій син прийшов із школи і каже, де можна купити наркотики»

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків стурбований через статистику продажу наркотиків в школах. За його словами, збільшився обіг продажу в навчальних установах наркотичних речовин.
«Наркотики можна купити відкрито, навіть замовити з доставкою. Мова про графіті на будинках міста з інформацією про сайти, на які заходиш і замовляєш наркотики.
Може, їх зараз купують чужі діти, але колись під це попадуть і ваші діти. А я переконаний, що продаж наркотиків можна через тиждень припинити, коли захотіти.
Це не алкоголь, не наливайки, не гральні автомати. Поки в Києві влада не впаде, то з цим усім нічого не зробиш.
А коли наркотики можна вільно в школі купити... Мій син прийшов додому і каже, де  можна купити наркотики. Це все вільно ходить в продажі».



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 05 грудня 2017, 9:31
Влада в Києві впаде не скоро . А з наркотиками в школах треба боротися місцевим поліціянтам ... Контрольна закупка, за сраку одно-двох розповсюджувачів ,- ті здають далі ланцюжок .... елементарно робиться , коли є заохочення....
Відповісти

Гість, 05 грудня 2017, 9:46
Пане голово, якщо Ваш син знає де купити наркотики і Вам розповів, то чому Ви не вживаєте моментально заходів, а так легковажно виносите це все на оперативну нараду. Тим самим Ви наражаєте власного сина на небезпеку, так як він після Вашого виступу став небезпечним для торговців наркотою. Ви що цього не розумієте. Чи може власний піар борця Ви поставили вище безпеки власного сина.?
Відповісти

Гість, 05 грудня 2017, 19:45
ти шо гониш а де він по твоєму буде таритись. здавай одних бариг а потім шукай нових. це звичайно жарт. а серйозно відчуття що це знову піар... ля ля ля однф слова жодного діла, так тільки бруківку стелити. оскільки зараз зима то залишається тільки такий піар
Відповісти

Гість, 05 грудня 2017, 9:53
В нас он є вже самооборона на з сцикливим сексотом Т.Демянівим .... Який за один день став ...учасником АТО .... Строчить пости в фейсбуці і регулярно доносить на громадян в сбу ....
Відповісти

Гість, 05 грудня 2017, 15:53
сто процентів стрембіцький пише))))) що у тебе за неприязнь така до демьяніва...на ничці обливати все і всіх гамном....ну хіба так поступають люди??? любку та тебе всі також знають..хто ти і що ти..і який інспектор був..і як кришував браків..тепер у тебе нові тєми пішли..в політику ся пхаєш))))
Відповісти

Мученик СБУ, 05 грудня 2017, 10:09
Ваша правда. Мене закрили в СБУ по анонімці. За те що я не поважаю президента Порошенка. А це державна зрада. 2 тижні катувань примушували зізнатися в державному заколоті або відкупитися 10 тисяч доларів. Зійшлися на 2 тисячах. Але ж здоровя то не повернеш
Відповісти

Гість, 06 грудня 2017, 22:34
Краще ти б собі на 2 тисячі галоперидолу накупив
Відповісти

Гість, 05 грудня 2017, 13:01
Як вони можуть змусити когось поважати тим більше тортурами? Щоб поважали потрібо для того щось робити, якщо це президент то в першу чергу корисне для держави, а не брехати весь час та красти з державної казни. Ну і при чому тут державна зрада? Є там якась стаття про неповагу до посадових осіб та державних символів, але це зовсім не зрада. Ну і я особисто проти державної тиранії. Бо в нас чуть що зразу сепаратист, терорист, садити на тюрму, як того нещасного Коцабу. Зробли з нього дійсно мученика і за шо? За те що вів репортажі, за професійну діяльність. Та він як журналіст мусить щось давати якусь перчинку, щоб приволікати увагу глядачів свого каналу. Але СБУ самі винуваті, бо промордували того бідолаху зо 2 роки. 2 роки таборів то тільки Сталін давав за критику режиму
Відповісти

Гість, 05 грудня 2017, 12:39
У тебе,тролю, не здоров'я нема, а совісті.
Відповісти

Троля, 05 грудня 2017, 12:47
Ну як вже на то пішло то не "совісті", а сумління в мене начебто нема. Але ваше міркування хибне і до того ж відносне. Бо ви судите з позиції працівника злочинної держадміністрації або корупціонера правоохоронних органів. Позиція представника збанкрутілої антинародної влади далека як від істини так і від громадян України
Відповісти

Гість, 05 грудня 2017, 9:44
Місцеві поліціянти самі кришують розповсюдження наркотиків. Щодо влади в Києві то впадуть вони скоро. Але перед цим Порошенко ще встигне напасти на Івано Франківськ, щоб пограбувати і нашу область. Тому нам потрібне своїх дітей не на фронт відправляти, а створювати загони місцевої самооборони і готуватися до києвської навали
Відповісти

Гість, 05 грудня 2017, 10:39
Якщо наркотмками торгують в усіх школах, то тут без місцевої влади і держадміністрації не обійшлося. Вони всі в долі, це однозначно
Відповісти

Гість, 05 грудня 2017, 17:05
Про які наркотики йде мова? Алкоголь і тютюн легально можна у магазині купити.
Відповісти