Прикарпаття втратило ще одного героя. Від кулі ворожого снайпера помер Іван-Дубей (фото)

Помер боєць з Івано-Франківщини Іван Дубей, якому снайпер влучив у голову.

Про це повідомила волонтерка Наталя Перцович на своїй Facebook-сторінці.

Вже відлетів у Небесний Вирій наш Іван Дубей і захищатиме нас звідти. Спочивай з миром, – написала вона.

Як писали ЗМІ 4 грудня, Іван Дубей був у реанімаційному відділенні лікарні їм. Мечнікова у Дніпрі з снайперським поранення голови.

Координатор волонтерської служби Єлизавета Масляк просила франківців допомогти транспортом родичам військового, щоб найшвидше вони доїхали до лікарні.

 

Нагадаємо, що Прикарпатців просять допомогти пораненому снайпером "атовцю" (реквізити)

 

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 07 грудня, 17:50
Чого публікують такі фото солдатські тільки. Реальність не лише він на війні. Не тільки солдата втратила держава, а й сімя і друзі - він на тих фото теж реальний непідробний.
Відповісти

Гість, 07 грудня, 18:20
Спочивай з миром наш герой ! Дякую, що не втік і захищав нашу країну.
Відповісти

Гість, 07 грудня, 22:21
Расходна матерія
Відповісти

Гість, 08 грудня, 1:15
Воо на расейській заговорив пітушок))) так патріот , а ти просто тут "работаеш" як шмара на трасі))) ти с кален вставай вставай раком і піздуй цілувати портрет Хуйла, а потім не забуть сісти на бутилку і кричати Чечня ето круто!!!
Відповісти

Гість, 08 грудня, 10:19
Друже, дякую тобі за те,що прикривав нас і був попереду всіх ! Вічна пам"ять тобі і слава !
Відповісти

Гість, 08 грудня, 13:30
Він не герой. Бо захищав не народ а мільярди Порошенка накрадені в українців
Відповісти

Гість, 08 грудня, 15:39
якщо укрсолдати на своїй і визнаній тією ж росією землі захищають її від бандитів не є героями -ТО ХТО ТАКІ РУССОЛДАТИ які убивають на кавказі людей які хотять жити у своїй державі а про війну в сирії взагалі немає пояснень бо там особливо шкурні питання путінської групіровки злодіїв вирішують руссолдати
Відповісти

Гість, 08 грудня, 21:33
Фото этого "хероя" ещё раз доказывает что человек произошел от Обезьяны.
Відповісти

Гість2, 08 грудня, 21:42
Він заробляв на війні гроші.йому плтила держава гроші за Роботу Чому ми не бачимо що загинув на війні власник фабрики заводу або його син? Брати? Чому лише прості Роботами?
Відповісти

Гість, 09 грудня, 3:59
Вічна память тобі Герою! Але як на цьому фоні Порошенко може вести бізнес-справи з Ахмєтовим?Як його Маріна працює на каналі Ахмєтова???? Помоєму в України не президент а остання сучара.
Відповісти

Гість, 09 грудня, 18:22
відсутністбь на домбасі синів зятів і самих очільників КПУ ПР І подібних до них власне породжує недовіру до самого ПОРОШЕНКА-бо якщо він хоче популярності якщо хоче ще раз в призиденти то чому призов цих в ЗСУ є для нього проблемою!!!нерозумію а тим більше коли його цим тролять а ще --коли б призвали оцих то ситуація на домбасі змінилися в мить --на краще для україни--вмить!!!
Відповісти