Під час регіонального тренінгу обговорили особливості планування бюджету на наступний рік

Днями в Івано-Франківську відбувся тренінг «Якісне складання проектів місцевих бюджетів як запорука ефективного управління коштами».

Участь у його роботі взяли заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський, директор Івано-Франківського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Руслан Панасюк, заступник директора – начальник управління доходів та фінансів виробничої сфери департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Качур, секретар з питань місцевих бюджетів м. Києва Галина Маркович, радник з питань децентралізації Львівського підрозділу ЦРМС Наталія Федюк.

Зазначимо, що на семінар завітали фінансисти громад з Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Тернопільської областей.

Під час заходу спікери розповіли про особливості планування бюджету на 2018, можливі перспективи та ризики, а також механізми ефективного управління коштами ОТГ.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: