Сьогодні Івано-Франківськ прощається із трагічно загиблою родиною Гордієнків (фоторепортаж)

 

Сьогодні, 2 січня, в Івано-Франківську попрощалися з родиною Гордієнків, які трагічно загинули напередодні Нового року.

Нагадаємо, 30 грудня, в Івано-Франківську в будинку по вул. Січових Стрільців, 16 поліція знайшла загиблою цілу сім’ю, пише ГК.

З’ясувалось, що загинула сім’я відомої поетки, цілительки, психолога Русани Гордієнко. Вона була також засновницею психодраматичної студії “Чарунка”. Русані було всього-на-всього 39 років, а її чоловікові Вогнедару – 27. Сім’я займалася відновленням старослов’янських традицій та цілительством.

Як повідомив брат Русани, прощання буде відбуватись без традиційних символів та текстів.

Врахували також побажання родини бути кремованими.

Тіла загиблих засипали зерном, щоб вони могли легко відійти в інший світ. Церемонія прощання проходить у повній тиші без традиційних співів і молитви.

У Домі смутку люди не стримують сліз і оплакують померлих Гордієнків.

 

 

 

Нагадаємо, що Смерть франківської родини є досить загадковою і викликає багато питань

                       У сусідній, із місцем вчорашньої трагедії, квартирі виявили тіло 22-річної дівчини. Причину смерті має з’ясувати слідствоЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 02 січня, 22:09
А якої віри були померлі ? Так загадково все написано... Не христяни, заповіт-кремація , панахіда без традиційних молитв ....
Відповісти

Гість, 02 січня, 23:46
Старослов'янські традиції - хіба ж не зрозуміло Здається це називають образливим словом язичництво... Насправді люди просто вірили в Бога і в свій шлях
Відповісти

Гість, 03 січня, 10:33
Яка вам різниця в кого чи в що? Смерть не обирає за релігією, це велика втрата - пішли чудові, обізнані та натхненні люди, зі своїм життєвим шляхом. Невже після того, як на п'ять годин раніше витягли тіло мертвої сусідки, ніхто з комунальщиків чи поліції не здогадався обстукати інші квартири? Можливо, вони були б живі....
Відповісти

Гість, 03 січня, 12:33
Так що хто винен і де газовики
Відповісти

Гість, 03 січня, 13:54
фірташеві газовики це взагалі унікуми поустановлювали мережі в гуртожитках інвалідів де ті мають користуватися світлоплитами а потім коли станеться лихо бігають по місту і ревуть що їх заставили як ЗАСТАВИЛИ їх видумати якийсь дикий добровільний!!!платіж за ніби !!! спожитий газ і вже є пояснення що ЦЕ ФІГНЯ і що --ДАЛЬШЕ ТУ ФІГНЮ ПИШУТЬ бо пенсіонерів можна обдурити і ДЕ ПРОКУРОР!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: