Нагородили найкращих! В Івано-Франківську підвели підсумки спортивного року (фото)

В останню п’ятницю 2017-го року в залі засідань виконавчого комітету Департамент молодіжної політики та спорту підвів підсумки спортивного року в Івано-Франківську.

Зокрема, були нагороджені кращі спортсмени, тренери, а також ті, хто активно підтримував проведення спортивних заходів в нашому місті впродовж року, що минув.

За активну підтримку галузі фізичної культури та спорту в місті були відзначені міський голова Руслан Марцінків, управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради, управління патрульної поліції міста Івано-Франківська, управління транспорту і зв’язку Івано-Франківської міської ради, Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради, Управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради.

Опісля розпочалось нагородження кращих спортсменів, які отримали з рук міського голови Руслана Марцінківа та директора Департаменту молодіжної політики та спорту Віталія Матешка почесні відзнаки та грошові премії. Зокрема, були нагороджені:

Ольга Балтажи - Заслужений майстер спорту України з шашок, срібна призерка чемпіонату світу з шашок-100 2017 року;

Іван Грищук - майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, срібний призер чемпіонату світу з таеквон-до 2017 року;

Олександр Фокшек - кандидат в майстри спорту України з боксу, переможець та бронзовий призер кубку світу серед молоді з кікбоксингу WTKA 2017 року;

Анатолій Журавель - майстер спорту України міжнародного класу з карате, чемпіон та володар кубка Європи з кіокушин карате 2017 року;

Лузан Людмила – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіонка Європи з веслування на байдарках і каное 2017 року.

Поляков Віктор – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, інтернаціональний чемпіон світу з боксу за версією WBA в другій середній вазі 2017 року.

Валерій Літанюк - майстер спорту України зі спортивної ходьби, бронзовий призер 29 Літньої Всесвітньої Універсіади в командному заліку зі спортивної ходьби 2017 року;

Володимир Рій - Заслужений майстер спорту України з футболу, срібний призер ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року;

Віталій Соловей - майстер спорту України з таеквондо, чемпіон світу з таеквондо 2017 року;

Соломія Ткачівська - бронзова призерка чемпіонату світу з сучасних танців 2017 року;

Роман Яковин - срібний призер кубку світу серед молоді з кікбоксингу WTKA

2017 року;

Кристина Філевич - Заслужений майстер спорту України з баскетболу, бронзова призерка чемпіонату світу з баскетболу 3х3;

Мар’яна Сливінська - чемпіонка Європи з карате 2017 року, категорія "Ката";

Дмитро Втерковський - учасник чемпіонату світу з тенісу 2017 року в складі збірної команди України;

Вікторій Гоголь – майстер спорту України з тенісу, володар кубку України, переможець Всеукраїнських та Міжнародних турнірів з тенісу;

Відкриттям року стала Христина Юдкіна - майстер спорту України зі спортивної ходьби, чемпіонка України зі спортивної ходьби на 50 км. та переможниця Міжнародного кубку «Вечірній Івано-Франківськ» 2017 року.

Кращою командою року визнано жіночу команда ДЮСШ № 3 – чемпіони України у віковій категорії WU-15.

Далі організатори відзначили кращих тренерів за підсумками 2017-го. Нагороди вручав директор Департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, учасник трьох Літніх Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Роман Вірастюк.

Кращими тренерами року стали:

Іван Олійник - головний тренер жіночої команди ДЮСШ № 3;

Сергій Батомункоєв - заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, особистий тренер Людмили Лузан;

Володимир Вострецов - заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з боксу, особистий тренер Олександра Фокшека та Романа Яковина;

Харитон Марзаганов - заслужений тренер України з вільної боротьби, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, особистий тренер Анатолія Журавля;

Олег Соловей - заслужений тренер України з кікбоксингу, особистий тренер Віталія Солов’я;

Михайло Ярема - тренер-викладач відділення регбі дитячо-юнацької спортивної школи № 2;

Юрій Процюк - заслужений тренер України, головний тренер баскетбольного клубу «Франківськ».

Для всіх номінантів чудовим вокальним номером виступилиансамбль «Дзвіночки» дитячої музичної школи № 1 ім. Миколи Лисенка. Керівник – Божена Куцій.

Департамент молодіжної політики та спорту міської ради висловлює щиру подяку нашим партнерам – компанії «ЮТім», театру кіно «Люм’єр», ТзОВ «Аріон» та «Прикарпатському торговому дому».

Вітаємо всіх номінантів та зичимо успішного та продуктивного 2018-го року.

 

Нагородили найкращих! В Івано-Франківську підвели підсумки спортивного року

 

Нагородили найкращих! В Івано-Франківську підвели підсумки спортивного року


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар




Останні новини з категорії Спорт: