На Тлумаччину завітав Вифлеємський вогонь миру (фото)

Цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути.

По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту - Національної скаутської організації України. У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно цей промінчик - це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості. Ще у XII столітті один учасник христових походів привіз це світло з Вифлеєму, як дар для своєї родини і близьких, як символ найбільшого Добра.

Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою і впродовж останніх років для багатьох з нас Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.

Минулого тижня члени Пласту завітали на Тлумаччину спільно з представником агрохолдингу «Мрія». Гостей, які принесли священий вогонь, зустрів голова районної державної адміністрації Володимир Габурак, керівник апарату РДА Андрій Мозиль та працівники райдержадміністрації.

Пластуни привітали із наступаючими святами присутніх і побажали миру, любові, злагоди та добра.
Світлина від Тлумацька районна державна адміністрація.

Світлина від Тлумацька районна державна адміністрація.

Світлина від Тлумацька районна державна адміністрація.

Світлина від Тлумацька районна державна адміністрація.

 

Тлумацька районна державна адміністрація

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: