Марцінків домовився про спільні проекти АТ «Прикарпаттяобленерго»

29 грудня з робочим візитом АТ «Прикарпаттяобленерго» відвідали міський голова Руслан Марцінків та його перший заступник Микола Вітенко.

Керівництво компанії та представники міської влади на зустрічі підвели підсумки партнерських відносин у 2017 та обговорили майбутні плани в рамках підписаного між компанією та містом Меморандуму про співпрацю.

У ході зустрічі обговорили основні виробничі питання та питання розвитку спорту у місті. Кожна сторона відзвітувала про основні заходи, пророблені за рік щодо проектів, які місто реалізовує спільно з АТ «Прикарпаттяобленерго», особливу вагу загострюючи на проблемних моментах.

Предметом обговорення були: центри обслуговування споживачів, де нещодавно ввели електрону чергу, субсидії, оновлення внутрішніх і зовнішніх електромереж у проблемних багатоквартирних будинках, автоматизація та синхронізація обміну інформацією про аварійні ситуації, виконання робіт над кабельними ЛЕПами, особливо на центральних вулицях міста, майбутні мурали на стінах трансформаторних підстанцій.

Як результат обговорення, визначили пріоритетні на найближчий час вулиці, на яких енергетики оновлюватимуть електромережі – вулиця Української дивізії, Молодіжна та Покутська.

Також прийняли рішення проаналізувати заходи, заплановані на 2018-2020 роки, розробити і внести в плани карту проблемних ділянок електромереж. Крім того, сторони домовились спільно поширювати інформацію про послуги та роботу ЦНАПів. Не оминули увагою і тему ремонту доріг на вулицях поблизу компанії, зокрема вулиці Височана, Індустріальної та Кубійовича.

Щодо спортивних питань, то Голова правління компанії Олександр Бубен, разом з виконавчим директором ФК «Ураган» Олегом Ковальським представили присутнім ідею створення на базі міста Академії футболу для дітей, віком 13-19 років, де могли б виховуватись талановиті футболісти не лише області, а й всієї України. Оскільки реалізація такого проекту мала б позивний вплив на спортивне життя молоді, іміджу міста, а також пропагуватиму здоровий спосіб життя, сторони домовились розробити механізми для втілення ідеї в життя.

Протягом року представники міської влади та керівництво компанії проведуть серію зустрічей, на яких звітуватимуть про виконання завдань та обговорюватимуть поточні питання. Такі зустрічі сприятимуть успішній реалізації спільних проектів.

За матеріалами прес-служби АТ «Прикарпаттяобленерго»Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: