Назріває гучний скандал: Вєрка Сердючка проти заборони російських артистів і кіно в Україні

Відомий український шоумен та співак, суддя шоу "Х-Фактор" Андрій Данилко, який виступає в образі Вєрки Сердючки, заявив, що проти заборони російських артистів і кіно в Україні.

Таку заяву Данилко зробив у програмі "Гордон".

"Погано ставлюся (до заборони в'їзду в Україну низці російських артистів, – "24"). Звичайно, якщо якісь образливі речі, не розумію, яка шкала", – сказав він.

За словами Данилка, Михайло Пореченков, який на Донбасі стріляв з кулемета, зробив дурість і він за це дуже сильно переживав – актор напився і пішов плакати.

Співак також заявив, що дії російських персон, які підписували листи в підтримку анексії Криму, є жахливими.

Ну я розумію, звичайно, це жахливо, ну звичайно, жахливо і вони самі це розуміють. Але вони залежні люди. Це все жахливо, і я так не хочу це слухати. Будь-яка людина робить помилки, буває – ляпне дурість, потім може шкодувати. Мені так здається,
– вважає Андрій Данилко.

На думку судді "Х-фактора", в Україні не варто забороняти російські серіали і фільми. Адже їх можна у вільному доступі дивитись через мережу Інтернет.

"Навіщо (їх забороняти, – "24")? Я подивлюся "Ліквідацію" і без ваших заборон. Ну така дурість, вам нема чого робити? Ну навіщо це? Що це вирішить? Піднімайте виробництво, робіть фільми. Я тільки "за". Але забороняти...", – заявив він.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: