Міський голова Івано-Франківська хоче, щоб у місті було менше іншомовних вивісок

Про це йшлося сьогодні, на засіданні виконавчого комітету міської ради, пише Правда іф

 

 

«Що у нас з вивісками? Люди кажуть, що у нас багато іншомовних вивісок», - звернувся Руслан Марцінків до директора департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Ореста Кошика.

«Жодної вивіски іншомовною мовою нами не було погоджено кім тих на які зареєстрована торгова марка. Всі документи, які надходять до нас від муніципальної інспекції благоустрою, ми виносимо на рішення виконкому. В тому числі й про демонтаж вивісок іноземною мовою », – відповів директор департаменту.

«У мене була зустріч з Просвітою. Там поважні люди, професори. Вони на вулиці Галицькій нарахували 28 іншомовних вивісок. От ішов професор і читав кожну вивіску», - обурився міський голова.

«Якщо самовільно вивішено, то інспекція має штрафувати», - сказав заступник міського голови Олексій Кайда.

Міський голова дав два тижні на те, щоб підготувати інформацію про роботу інспекції благоустрою та скільки іншомовних вивісок було демонтовано.  Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 04 січня, 16:59
В нас взагалі забагато вивісок, які псують вигляд архітектурних памяток.... Колись за "москалів" все було на українській мові тут у Франківску. Тепер в часи "патентованих українських патріотів" ледь не половина вивісок на іноземних мовах Колись на найбільшому готелі області писало "Україна" , тепер -"NАDIJA". Колишній кінотеатр ім. Франка став носити імя французьких жидів - Люмєрів. ОСЬ ТАКИЙ ТЕПЕР "ПАТРІОТИЗМ ПАТЕНТОВАНИЙ",як колись писав Франко.
Відповісти

Гість, 04 січня, 18:00
у нас не вивісок забагато - у нас забагато муніципалів типу Варти та Інспекції, котрі котів з дерев знімають та написи на парканах замальовують!
Відповісти

Гість, 04 січня, 18:09
А це само-собою.Ці КП створено тільки з однією метою_- працевлаштувати "своїх" людей. Користі від них жодної. А скільки було пафосу і показухи. ПРОВОДИЛИСЬ КЛОУНАДИ ПІД НАЗВОЮ "КОНКУРНИЙ ВІДБІР". перший виїзд на роверах. Суцільний піар Марцінківа. а ДЛЯ ГРОМАДИ І ЙОГО КОШТІВ - ОДНІ ЗБИТКИ.
Відповісти

Василь Пушко, 04 січня, 17:01
Давно пора взятись за тих в кого розум перевернутий...Геть реклами,назви-котрі не являються доступними людям прохилого,найменшого покоління,язик можна зламати,нічого не зрозуміти...
Відповісти

Гість, 04 січня, 18:01
100% це проблему нумер 1! центр розритий в хлам, скрізь болото, а його вивіски гребуть! Роби дороги, МЕРцінків!
Відповісти

Гість, 04 січня, 18:05
Млять дибіли, гребуть вас ті іншомовні вивіски? Нафіга знімати? Нехай додадуть елемент з написом на українській, якщо вивіска на іноземній. Задроти при владі. Дивись краще за якістю бруківки та робіт, бо до кінця каденції не встоїть.
Відповісти

Гість, 04 січня, 23:22
Дебіл ти, (до речі пишеться через "е"), а що так, немає українського відповідника? Нахрена іншомовну пороти? А то бидло бидлом, тупе тупим, якийсь грицько чи юстина з явдохою, а туди ж: м-н "Ендрю", чи "Джесіка", "Сільва". Думають, якщо вже по іноземному назвуть, то народ валом попре. Ох і люблять олухи випендрюватись, голота невмивана.
Відповісти

Гість, 04 січня, 23:27
так, це єдина невирішена важлива проблема міста ;-) мовознавець, ти є довбаний та "інтелегент" в квадраті.
Відповісти

Гість, 04 січня, 19:32
а знаєте що пане мер --А ДАЙТЕ представникам укропу і створіть навіть КП по ліквідації ними стихійної торгівлі і встановлення порядку --в цілому--на всіх ринках міста
Відповісти

Гість, 04 січня, 23:29
УКРОП - це там де брат наркодилера Мерінов? Ну нах таку компашку. Влада, будуй прилавки як біля Сільпо на Мазепи та скеровуй торгівлю в цивілізоване русло. Бачу довбо*обів що рвуться до влади багато...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: