Червона лінія для Росії

Американці чітко її окреслили.

Якщо раніше втручання США у російсько-український конфлікт було завуальованим, то тепер американці, грубо кажучи, вже напряму влізли в цей конфлікт.

А як Путін реагуватиме на постачання Україні летального озброєння? Та ніяк. Зараз йому важливо утримати Америку від жорстких санкцій, новий пакет яких прийматимуть у лютому. У 2016 році ВВС назвав Путіна найбагатшою людиною світу, тому наразі головне завдання російського президента – зберегти цей статус.

Крім того, Путіну дуже важливо, щоб у нього не забрали можливість проведення Чемпіонату світу з футболу. Шанси на те, що ФІФА таки спробує довести факти корупції, фактично нульові. Та надія все ж залишається і Путін буде через це нервувати.

Можна на 90% стверджувати, що четвертий термін стане останнім у кар'єрі Путіна, і він присвятить його захисту своїх активів і пошукам спадкоємця. Шанси на п'ятий термін є практично мізерними, а на четвертому Путін буде зовсім відрізнятись від третього. Якщо третій Путін розв'язав війну в Україні, Сирії та вів себе досить зухвало і агресивно, то четвертий буде таким собі миротворцем, який намагатиметься усіляко залагодити конфлікти із Заходом.

Успіх з передачею українських заручників наприкінці цього року – це сигнал від Путіна, що він хоче домовлятися і хоче уникнути загострення санкцій. Відтак це підживлює Мінський формат і посилює позиції Франції та Німеччини.

Автор: Тарас Березовець. Джерело: Новое время


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
джавелин, 05 січня, 22:30
Из 537 лет, прошедших со времени Куликовской битвы до Брест-Литовска, Россия провела в войнах 334 года. Войны эти распределяются следующим образом, по главнейшим направлениям и воюющим странам (Общий итог военных пет по этой таблице составляет 666, то есть почти вдвое более приведенной выше цифры (334). Объясняется это тем, что за указанное время России пришлось вести 134 года войны против различных союзов и коалиций, одновременно с несколькими врагами (в том числе одну войну сразу против 9 врагов, 2 — против 5, 25 — против 3 и 37 войн против 2-х): ......«Не ходите на Русь!» - Мономах обращался к соседям. «Кто с мечом к нам придёт, От меча и погибнет!» - Сказал храбрый князь Александр. И в немеркнущей вечно победе Правоту своих слов Справедливым мечом доказал. Сколько ж пахарей ты потеряла, Россия? Сколько ж лучших сынов Отдала ты кровавым врагам? «Не ходите на Русь!» - Об одном ты просила, Не к друзьям обращалась, А только к врагам. «Не ходите на Русь!» - Но враги наступали кроваво… И тогда нам вручила родная страна Вместе с грозным оружьем Поля нашей славы, Наших предков великих Святые для нас имена…»
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: