НАБУ підозрює, що заступник прокурора Прикарпаття не задекларував мільйон гривень

НАБУ підозрює, що перший заступник прокурора Івано-Франківської області Володимир Торованин отримав у 2016 році 1,2 мільйона прибутку від готельного бізнесу і не задекларував його.

Пов’язане зображення

 

Національне антикорупційне бюро України проводить досудове розслідування за фактом декларування недостовірної інформації першим заступником прокурора Івано-Франківської області Володимиром Торованином. Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Про це йдеться в ухвалі Солом’янського районного суду міста Києва, пише Курс.

Кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації), відкрите ще 21 червня 2017 року. Втім, згідно з заявою Громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан”, до справи були долучені додаткові матеріали та проведений обшук у будинку Торованина.

Один із двох задекларованих будинків прокурора насправді є діючим готелем під назвою “Садиба Бойківчанка”. Активісти з’ясували, що підприємницьку діяльність у готелі веде дружина прокурора Оксана Торованин, яка також є держслужбовицею. Це порушує і антикорупційне законодавство, і правила ведення бізнесу.

бізнес

У рамках кримінального провадження встановлено, що щоденний дохід від здачі номерів у житловому будинку Торованина становить 3500 грн, щомісячний – близько 100 тисяч грн, щорічний – 1,2 млн грн.

“У органу досудового розслідування існує обґрунтована підозра, що ним могло бути відчужено або передано вказані кошти на користь сторонніх осіб чи сховано у банківських комірках, відкритих на підставних осіб, а можливо, кошти від здійснення підприємницької діяльності вкладено в нерухоме та рухоме майно, яке оформлено на друзів, знайомих чи інших осіб”, – йдеться в ухвалі.

Під час обшуків правоохоронці вилучили з будинку Торованина відеореєстратор, зарядний пристрій до нього, інструкцію з паролем та логіном. Детективи НАБУ просили накласти арешт на вилучене майно, яке може бути використане як речовий доказ у кримінальному провадженні.

Суд задовольнив клопотання і наклав арешт на відеореєстратор. На думку детективів НАБУ, він допоможе довести, що один з житлових будинків використовувався родиною Торованина як готель і приносив додатковий прибуток, який прокурор не задекларував.

 

Нагадаємо, що НАБУ проти Торованина: у прокуратурі Івано-Франківської області заявили, що офіційної підозри не оголошено

                       Родина першого заступника прокурора Прикарпаття, яка складається із держслужбовців та студентів, володіє значними статками - розслідування

                      У посадовця, який після Революції Гідності претендував на крісло очільника прокуратури Прикарпаття, НАБУ провело обшуки

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 05 січня, 15:59
Питання до набушників, що то за складність справи шо розслідується аж з червня. Ця справа вже давно мала бути в суді. А цей гобсек в погонах після службового розслідування має бути звільнений
Відповісти

Гість, 05 січня, 18:44
прокуратура, сбу - всі гниди пиздять гроші народу, а їх начальники кришують! нахуй всіх міняти!
Відповісти

Гість, 05 січня, 19:43
не дарма Юга наїхав на НАБУ.Такі "цінні" кадри давно повинні в своїх готелях туалетний папір і полотенця розносити
Відповісти

Гість, 05 січня, 23:50
Юра свою шкуру спасає, насрати йому на всіх інших.100% впевнений ,що на Торованіна наїхали самі свої сволочі.Бути на такій роботі і щоб поважали його люди то треба заслужити.А Володя і є тією людиною яку поважають! От комусь він замозолив очі.
Відповісти

Гість, 05 січня, 23:16
Ти напевно давно туалети драєш, і ревність тебе душить )
Відповісти

Гість, 05 січня, 22:15
Пані Оксана і Пан Володимир дуже хороші люди!!!Нехай Бог допоможе пережити їм ці наклепи...Багато людей їх поважають.. Але на цьому світі є багато заздрісних людей, які їм хочуть нашкодити... Бог добрий...
Відповісти

Гість, 05 січня, 23:41
Знаю вже давно цих людей,дійсно хороші і порядні! А хтось намагається такими методами як наклеп нашкодити,таких "щурів" підступних у наш час багато.
Відповісти

Гість, 05 січня, 23:13
Щоб такі речі писати потрібно спочатку довести виновність людини! Дурню пишуть.Залиште порядну людину в спокою!
Відповісти

Гість, 05 січня, 23:59
Ви що шуткуєте млн. від готелю???? де це ви такий бізнес знайшли в теперішній час??? ))))))))
Відповісти

Гість, 06 січня, 9:38
http://www.yaremcha.com.ua/boikivcanka.ht ml Погляьне на ціни і рахуйте!сума ще занижина!
Відповісти

Гість, 06 січня, 10:22
Шановний я знаю що пишу.Де ти бачив щоб круглосуточно цілий рік були туристи? це по перше а по друге будуй такий самий будинок і тоже заробляй а не рахуй чужі гроші тай не завидуй!
Відповісти

Гість, 07 січня, 7:46
Так звільнись нахер з державної роботи і будуй і заробляй , хоч туалети мий. А туристи там весь сезон. Ну а Торованин просто жаданий дебіл. Знаю особисто по роботі тому і попався
Відповісти

Гість, 07 січня, 11:13
Мітите на його посаду? Таких насправді людей як ви потрібно боятися!!!
Відповісти

Гість, 07 січня, 10:23
От тут ти і попався )) З тобою все зрозуміло ненависнику і заздриснику неудачний.По роботі от таких як ти дибілів нема чого тримати!
Відповісти

Гість, 06 січня, 7:40
Виглядає, що прокурори та судді найуспішніші бізнесмени у цій країні! А країною чомусь управляють невігласи і вона у великій дупі.
Відповісти

Гість, 06 січня, 9:35
"Поважаємі" люди в прокуратурі?!не смішіть..Зато це сабж чудово вмів плести пронедопустимість корупції і зловживаннь в окремих сферах..!Прямо соловеком заливався!І те погано, і це недобре, але ..можна бути ох...но "чесним" маючи готель під боком!су.ка
Відповісти

Гість, 06 січня, 9:37
http://www.yaremcha.com.ua/boikivcanka.ht ml Погляьне на ціни і рахуйте!сума ще занижина!
Відповісти

Гість, 06 січня, 10:37
ЛЮДИ ІДІТЬ КУТЮ ВАРИТИ А НЕ ОБЛИВАЙТЕ ЛЮДЕЙ БРУДОМ НЕ ЗНАЮЧИ ЩЕ ПРАВДИ. НАБУ ВСЕ СКАЖЕ! Особисто я переглянув декларацію цього прокурора і скажу одне,щоб всі прокурори так показували всі свої статки так як він)) а то є багато одинокими...бомжами і т.д))
Відповісти

Гість, 07 січня, 11:16
Не такий він дурак щоб мати бізнес і не показати,ТУТ ЩОСЬ НЕ ТЕ! "ДОБРІ"ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЖИТИ.
Відповісти

Гість, 07 січня, 13:55
Знаю Торованина тільки з хорошої сторони! Дуже рідко люди на таких посадах залишаються людьми,а він заслуговує поваги.
Відповісти

Гість, 08 січня, 18:39
однак хабарник
Відповісти

Гість, 09 січня, 16:02
Не судіть по собі!!! )))))
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: