У Франківську змінюють міське озеро: ремонт затягується, вартість зростає

Івано-Франківське міське озеро отримає новий вигляд. Капітальний ремонт на міському озері розпочали ще навесні, у планах міста – облаштувати там велодоріжки, бігові доріжки та сучасний пірс.
news-image: У Франківську змінюють міське озеро: ремонт затягується, вартість зростає
 

Незважаючи на те, що ремонт обіцяли завершити ще до нового року, процес затягнувся, та викликано це, переконують комунальники, лише бажанням зробити ще краще, пише ГК.

Як розповів директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак, остаточно ремонт завершать до Дня Незалежності.

“Основний договір укладений на облаштування території навколо міського озера – велодоріжки, пішохіда зона з лавочками та озелененням. Наразі вже виконали близько 50% робіт: облаштували доріжки, тротуари. Затримали роботи у зв’язку з тим, що вирішили замінити все освітлення на сучасне, також по периметру озера встановлять камери“, – розповідає головний комунальник міста.

Як зазначив Михайло Смушак, освітлення озера – це додатковий проект, на який було виділено кошти. Є також проекти з ремонту човникової станції, облаштування зони для моржування, ремонт усіх пірсів навколо озера. Для визначення підрядника буде оголошено тендери.

Лише освітлення вартуватиме бюджету додатково понад 7 мільйонів гривень. Нагадаємо, капітальний ремонт вже оцінили у понад 15 мільйонів гривень, підрядником є ТОВ “Трейдзахідбуд”.

Згідно системи електронних закупівель “Прозоро”, тендер на заміну освітлення виграло ТзОВ “Будівельна корпорація “Інтерсіті”, вартість реконструкції зовнішнього освітлення на міському озері – 7 199 999,99 грн.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 05 січня, 21:55
Транжирать міський бюджет на другорядні обєкти. Краще би зайнялись дорогами серйозно. Швидке зростання кількості автотранспорту вже давно потребує нових доріг , транспортних кілець і розвязок. Потрібно , також, і розширювати існуючі вулиці, звісно, там де це можливо. Чому ,наприклад, не розширити вулицю Вовчинецьку до 4-х смуг, тим більше що її тепер реконструюють. Можна і потрібно хоча б частково розширити вулиці Коновальця(від вул. Військова і до дитячої лікарні),Чорновола(від Республіканської і до кільця), Мазепи ( від вул. Гурика і до вул.Дорошенка), Бандери ( від вул.Сахарова і до вул. Я.Стецько), Петлюри (від Чорновола і до хлібокомбінату) Галицьку - до 6 смуг З УЛАШТУВАННЯМ ТРАНСПОРТНОГО КІЛЬЦЯ НА ПЕРЕХРЕСТІ ГАЛИЦЬКА- ТРОЛЕЙБУСНА ( від моста і до повороту на АС-2). ПОТРІБНІ ТРАНСПОРТНІ КІЛЬЦЯ (ВЕЛИКІ) : НА ПЕРЕТИНІ ВОВЧИНЕЦЬКОЇ з Надрічною ,Незалежності з Івасюка і Микитинецькою та в інших місцях. Щось дуже довго "зєднують два бульвари( якихось 250 метрів треба зробити). Щось вже і про дощовий колектор забули.... Бачимо, що вкрай важливих обєктів дуже багато , але ці свободівські бидло-рагулі керуються містечковими підходами,і не вирішують головних проблем у місті, а вимивають бюджетні десятки мільйонів на сумнівні проекти. Ганьба такій владі.
Відповісти

Гість, 08 січня, 19:28
100 %
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: