Скандальний ремонт: в Івано-Франківську розсипається бруківка на 17 мільйонів (відео)

Скандальний ремонт в Івано-Франківську.

 Результат пошуку зображень за запитом "бруківка на міському озері івано-франківська"

Містяни незадоволені якістюбруківки, яку викладають навколо міського озера, інформують Подробиці.

 

Бруківка за майже 17 мільйонів вже почала розсипатися.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 07 січня, 17:42
Пупсівско-свободівске кодло тупо грабує і знищує Івано-Франківск. Це вже зрозуміло давно.
Відповісти

Гість, 07 січня, 23:52
Жопорукі.
Відповісти

Гість, 07 січня, 23:50
хай переробляють без доплати. Може петицію зареєструє хтось свідомий...
Відповісти

Гість, 07 січня, 17:49
За що Господь наслав на Івано-Франківск таку кару, у вигляді злочинної свободівскої влади....
Відповісти

Гість, 07 січня, 17:55
Автор з перепою певно;тут не бруківка розсипається,а якість укладки-нульова.
Відповісти

Гість, 07 січня, 18:00
Тут і одне і інше - погане. І плитка нікудишна, якість укладки жахлива.
Відповісти

Гість, 07 січня, 18:05
Автор не з перепою,це напевно Ви не з Франківська.Там якість бруківки погана.Розсипається,колеться.Вам кожен франківчанин про це скаже.Про укладання взагалі мови нема,нерозумію чому не подивляться в ютубі як в Словакії,Чехії, Польщі укладають,якось через сраку роблять
Відповісти

Гість, 07 січня, 18:38
скільки там платять, а скільки тут, 5 тис. грн. розкішна зарлпата вважається, а яка зарплата - така і робота, а баригам пох... більше не заплатять.
Відповісти

Гість, 07 січня, 19:26
Ганьба меру
Відповісти

Гість, 07 січня, 20:42
та посадити чортів треба,в Бєлорусіі бацька би очко їм розірвав тою бруківкою. Мразі!
Відповісти

Гість, 07 січня, 22:33
то ходи по болоті вуйку
Відповісти

Марцінків, 08 січня, 0:08
Спокуха пітухи, по шконках, чого розкудахталися??? Ціхо, ціхо... Я закладу погану бруківку новою, а як треба ще один зверху шар дам
Відповісти

Гість, 08 січня, 18:23
Все вірно. В бюджеті ще є бабоси, а ідей на освоєння вже немає. Щороку став бруківку
Відповісти

Гість, 10 січня, 19:25
:-)) ще її можна підсвітити
Відповісти

Гість, 13 січня, 18:34
Поки в районі вул. Галицька і Пулюя між будинком №3 (Пулюя) і дитсадком №12 "Струмочок" (Галицька) ставлять бруківку, одна з жительок приватного сектору вул. Пулюя біля вул. Каховська, Чиста (працює вихователькою в одному з дитсадків міста, має знайомих серед працівників МВС, та можливо інші "серйозні зв'язки", а також має "кінське" здоров'я), наностиа в темну пору доби бруківки, викладає собі біля хати площадку і доріжку. Якби так спробував хтось з "чужих", то йому б "мало не було". Наші корумповані чиновники і правоохоронці "свою справу знають".
Відповісти