Вчора прикарпатські «надзвичайники» врятували лебедя та пильнували дітей, які приходили гратися до водойм

Вчора прикарпатські «надзвичайники» врятували лебедя та пильнували дітей, які приходили гратися до водойм

 

У неділю, 7 січня 2018 року о 09.30 годині, працівники Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в кількості 3 чол. та 1 одиниця плавзасобу (човен «ЯЗЬ -380) виїхали на «Німецьке озеро» мікрорайон Пасічна для надання допомоги по вивільненню лебедя, який заплутаний в рибацькі снасті (жилку, облесну, гачки).

О 12.17 годині, лебедя було звільнено та відпущено на воду в озеро.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах не зафіксовано.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до відпочинку в небезпечному місці 5 дітей (вік 10-12 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період та відправлено з території водойми додому.

7 січня 2018 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.

 

Нагадаємо, що Франківським рятувальникам терміново потрібен моторний човен, щоб врятувати лебедя на Німецькому озері (фоторепортаж)

                       Лебедя, який потрапив у пастку на Німецькому озері, врешті вдалось врятувати (фото+відео)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: