На Прикарпатті небайдужі люди зібрали гроші, аби допомогти «Госпітальєрам»

Нещодавно у Івано-Франківську обікрали автомобіль «швидкої допомоги» медичного батальйону «Госпітальєри». Злодії викрали магнітофон з написом «АТО», відеореєстратор, навігатор та ліхтар, інформує Правда.іф.
Як розповів капелан батальйону Сергій Мороз, того дня він мав провести в одній із шкіл «Урок мужності» – зустріч з дітьми, під час яких бійці зустрічаються з учнями, розповідають про ситуацію на сході країни та відповідають на дитячі запитання.
«Один із наших активістів, Андрій Курганов, прочитав новину про крадіжку і звернувся до яремчанців з проханням допомогти. Небайдужі мешканці Яремча, вирішили подарувати «Госпітальєрам» новий відеореєстратор», – розповідає керівник Яремчанського осередку ДІЯ Сергій Петров.
Керівник прикарпатського відділення штабу Яроша Василь Абрамів каже: «Я не розумію, якими потрібно бути людьми аби зазіхнути на святе, на майно медичного батальйону «Госпітальєри», на речі янголів-охоронців, які на передовій допомагають нашим бійцям. Люди, які повернулися з війни, заслуговують підтримки, уваги і допомоги. Тому така крадіжка – є просто ганебною. І хочеться подякувати тим небайдужим, які швидко зібрали кошти на новий відеореєстратор».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: