В мережі критикують зарплату прикарпатського міністра

Популярний український блогер Михайло Шнайдер розкритикував розмір зарплатні Міністра культури України Євгена Нищука.

Пов’язане зображення

 

Про це він написав у своєму фейсбук.

Кілька днів тому була опублікована інформація про розмір заробітної плати в Міністерстві культури України. Заробітня плата Міністра Євгена Нищука за грудень склала більше 116 тисяч гривень. Його замісників – від 56 до 133 тисяч гривень. Зарплатня Державного секретаря Міністерства – 112 тисяч гривень.

Це дані по заробітній платі Керівника! Лише одного Міністерства! В Україні є 17 Міністерств, в штаті яких – більше 7 тисяч людей. Сотні мільйонів гривень йдуть на утримання армії чиновників. Половина з яких не приносять ніякої користі. Роздутий апарат Міністерств потрібно скоротити мінімум на 50%. Вистачить доїти гроші з Народу України. Годувати нероб, – емоційно висловився Шнайдер.

Євген Нищук родом з Івано-Франківська. Міністерське крісло народний артист України очолив вдруге: з 27 лютого до 2 грудня 2014 року та з 14 квітня 2016 року дотепер.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Василь Пушко, 08 січня, 16:21
Як так можливо зневажати своїх виборців-чому так нагло.підступно,свідомо грабувати свій народ,хіба в того чи іншого чотири роти для споживання їжі,хіба в нього поміщається їжі більше чим в середнього УКРАЇНЦЯ,цих хіба є аж забагато,або остання новина на сьогодні-для чого тобі обрванцю народу аж 8 квартир,при чому в ті груденята засохші б"єшся що ти патріотка України!!!
Відповісти

Гість, 08 січня, 17:50
А це не чужі гроші, а гроші платників податків , тобто всіх працюючих громадян України. Інша справа, коли людина заробляє на виробничому підприємстві, бізнесі чи на заробітках за кордоном. Тому великі зарплати з бюджету для чиновників, які в десятки- сотні разів перевищують мінімальну зарплату в країні- це аморальний злочин.
Відповісти

Гість, 08 січня, 19:38
Нас кинули!
Відповісти

Гість, 09 січня, 0:53
Зато вони нераби
Відповісти

Гість, 09 січня, 0:46
Наскакали
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: