Мер Івано-Франківська обурився, що ввечері пішохідна частина вул. Незалежності відкрита для руху транспорту

Сьогодні, під час оперативної наради, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків намагався вияснити, чому у вечірній час пішохідна частина вул. Незалежності не перекрита для руху транспорту, повідомляє Правда.іф.
«6 числа дивлюся – всьо втворено, заїжджай, скільки хочеш. На якого біса вам пульт? В кого пульт від вул. Незалежності? Почав розпитувати, кажуть, вулиця другий тиждень відкрита для руху транспорту.
Не дай Боже п’яний би заїхав, побив ваші арки, побив людей. І патруля ні одного не бачу.
Що не можна походити туди-сюди, аби люди безпечно себе почували?
Нагадую, 3-4 роки тому заїхав чувак і побив людей на Стометрівці. Вулиця Незалежності відкрита і всім до одного місця, блін, зате 105 у нас управлінь працює в місті. Може, роботою пора займатися?
Закрити вулицю і нікого не пускати! Мене не цікавлять ярмарки і ще якась біда, кому треба заїхати і завезти товари. Треба максимально убезпечити людей.
Слава Богу ще нічого не сталося, але свята не закінчилися. Хоча б з 20-ї вечора мають ходити патрулі туди-сюди», - каже мер.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 09 січня, 12:24
Бардак із незаконним заїздом автотранспорту не тільки там. Міська влада проявляє повну безпорадність в цій проблеми. Ствчики сотнями устанолюють,а їх регулярно знищують. Якщо пан Марцінків думає, що на "сотку" можна заїхати тільки там , де стовчики з пультом, то він явно не володіє ситуацією. Без перешкод можна заїхати з вулиці Грушевського( біля ресторану"Десятка"). Там спеціально не поставили , чи зрізали один стовпчик, щоб крутелики собі заїздили. І така картина по всьому місту. В тму числі і в парку ім. Шевченка, де вже навіть зробили транзитний проїзд з Мазепи на Чорновола. Постає питання, а для чого тратяться бюджетні кошти на стовпчики, коли їх не вміють установити і зберегти.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: