Це для мене театр, – Данилко про Майдан

Український шоумен та співак Андрій Данилко неоднозначно висловився про Революцію Гідності, заявивши, що він у неї не вірить.

Як заявив Андрій Данилко у програмі "Гордон", Євромайдан не став для України благом.

"Мені і перший не подобався, чесно скажу. Я ж живу там поруч. Я не вірю в те, що це може принести поліпшення. Це завжди для мене театр. Я бачу, що є режисер, є сценарій, є артисти, є масовка. І є люди, які абсолютно щиро брали участь в Майдані – і в першому, і в другому. Але у мене не було довіри ні до першого, ні до другого", – заявив Андрій Данилко.

Окрім того, він додав, що негативно ставиться до декомунізації – зміни назв вулиць, зносу пам'ятників часів СРСР та іншого.


Я ще розумію, коли повертають назви, які були історичні. І мені здається, що якщо вже називати вулицю, то не треба називати спірними прізвищами, до яких через 20 років зміниться ставлення,– додав Андрій.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 09 січня, 15:49
де посилання на джерело інформації?
Відповісти

Редактор, 09 січня, 19:07
Як заявив Андрій Данилко у програмі "Гордон" https://112.ua/interview/ya-ne-veryu-v-to-chto-maydan-mozhet-prinesti-uluchshenie-427445.html
Відповісти

Гість, 09 січня, 20:22
та це чудово що саме таке чудо за ссср бо саме таке і може підтримувати ---а про це говорять в росії думаючі люди-- СФОРМОВАНИЙ СУЧАСНИЙ РОСІЙСЬКИЙ ФАШИЗМ з усіма ознаками і суттю а ще є лобода- яка гарна кликуха-повалій -теж саме- лорак-куєк дорн-як член звучить-кобзон саме за себе все говорить як --обличчя- русского міра--ЦАРЬОВ з ГУндяєвим
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: