Землі освітніх закладів незаконно використовували для комерції

Прокуратура виявила факти порушень земельного законодавства при використанні земель навчальних закладів.

Наприклад, у липні цього року Коломийською місцевою прокуратурою пред’явлено позовну заяву до господарського суду області з вимогою визнати удаваними договори підряду та недійсним договір оренди, який прихований під удаваним правочином, укладені в березні поточного року всупереч вимогам законодавства та інтересам держави Снятинським коледжем Подільського державного аграрно-технічного університету з приватним підприємством. Як було з’ясовано прокуратурою, понад 291 га землі навчального закладу вартістю більш як 58 млн грн під виглядом її обробітку було передано для використання в комерційних цілях.

На даний час судом припинено провадження у справі з підстав добровільного виконання позовних вимог.

Аналогічний позов у серпні заявлений прокуратурою області щодо повернення ДНЗ «Городенківський професійний ліцей» земельної ділянки площею 139 га, вартість якої складає близько 8 млн грн. За результатами судового розгляду припинено провадження, у зв’язку з добровільним виконанням позовних вимог.

Прокуратура також реагувала на випадки використання приміщень освітніх закладів для підприємницьких цілей, не пов’язаних із наданням освітніх послуг.

Івано-Франківською місцевою прокуратурою за результатами вивчення рішень органів місцевого самоврядування встановлено факт передачі в оренду ПАТ «Укртелеком» частини приміщення загальноосвітньої школи площею майже 30 кв. м вартістю 130 тис. грн.

Рішенням Львівського апеляційного господарського суду позовні вимоги прокурора задоволено, договір оренди майна визнано недійсним та зобов’язано повернути майно власнику.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 09 січня, 20:15
а де покарання бо вони нажилися а де відшкодування державі громаді а де звільнення цих освітян-бізнесменів а що про їх оборудки незнали наверху____знали а чому мовчали____правильно бо мали а ПРОКУРОР реагує ____йой і таке реагування на тих спійманих хабарників яких !!!!неможуть засудити а прокурор____реагує
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: