У франківських патрульних створюють новий спецпідрозділ — ТОР (фото)

В Управлінні патрульної поліції Івано-Франківської області створено новий спецпідрозділ тактико-оперативного реагування (ТОР). МІСТО з`ясовувало, як він працює.

Вчора, 8 січня, патрульна поліція влаштувала різдвяне свято для дітей та батьків у центрі міста. На ньому був присутній інспектор-“торівець”. 

 

 

У підрозділ входять патрульні, які перш за все виявили бажання. У ньому зараз числиться близько 20 осіб. Серед них — дві дівчини. Місяць поліцейські опановували як теоретичні, так і практичні курси. Навчали їх тактики з столиці. До речі, такі групи реагування створені не лише в Івано-Франківську, а майже в усіх управліннях патрульної поліції. Тому кожен тактик знав недоліки і переваги при викладанні. Офіційно такий підрозділ в Івано-Франківську запрацює незабаром, а набір, який триває до 31 січня 2018 року, дозволить розширити цей штат.

Якщо зараз в УПП є чотири роти, то це спеціальна п`ята рота, яка має і свого командира. Вони уже патрулюють вулиці міста. Виїжджають на патрулювання як окремий спецпідрозділ, тобто, не у числі роти. Його впровадження вбачав Департамент патрульної поліції Києва. Саме він і забезпечив екіпірування.

 

Основною метою діяльності є допомога екіпажам патрульної поліції у вирішенні складних викликів під час виникнення надзвичайних ситуацій. Окрім складних викликів, спецпідрозділ буде займатись забезпеченням публічної безпеки та порядку під час проведення масових заходів.

У них окремий графік патрулювання. Вони уже приступили до виконання службових обов`язків. Це перший крок. Згодом буде більше осіб у новому підрозділі, — каже речник УПП Івано-Франківської області Микола Гурак.

Під час навчань “торівці” тренувалися не лише в залі, а й відпрацьовували завдання на кшталт “зупинка автомобіля”, “блокування автомобіля”, “припинення масового порушення громадського порядку”, “штурм будівель”.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 09 січня, 22:40
Пздц,,трьохмісячним будуть місячні допомагати:-):-):-):-) а потім за тиждень буду вчити на селфіка:-):-)за три дні:-):-):-) місячні будуть в масках дартвейна патрулювати:-):-)
Відповісти

Гість, 10 січня, 10:17
A.C.A.B. =All Cops Are Bastards
Відповісти

Гість, 10 січня, 10:21
побудували державу для поліціі
Відповісти

Гість, 10 січня, 13:43
Яник хотів здубувати міліцейську державу - не дав Майдан 2.0 Порох збудував поліцейську і всі терплять, бо половина працездатних на заробітках і з планами уї*ати з країни.
Відповісти

Гість, 10 січня, 10:24
лице від кого ховають?
Відповісти

Гість, 10 січня, 13:43
від народу. Сьогодні в ТОРі - завтра на базарі.
Відповісти

Гість, 10 січня, 10:30
ще треба тактико-опер.патрулювання (топ)й ще три-п"ять різних
Відповісти

Гість, 10 січня, 10:34
і душити підприємців як блох
Відповісти

факт, 10 січня, 13:47
чим більше народу їде працювати закордон - тим більше податкове та інше фінансове навантаження на тих хто залишився в країні.
Відповісти

Гість, 10 січня, 14:19
Толку не буде!Та робіть щось! Фотографії розповіді в газетах, а роботи ніякої.Покажіть, що ви щось робите, щоб народ вас зрозумів і підтримав.
Відповісти

Гість, 10 січня, 15:56
свободівці, забагато тратять грошей платників податків на самопіар та саморекламу.
Відповісти

Гість, 10 січня, 21:35
Будуть котив здоймати з дерев
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: