Оркестру Івано-Франківської обласної філармонії присвоєно статус академічного (фото)

Симфонічному оркестрові Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк присвоєно статус академічного.

 За словами міністра культури, який був присутній на урочистостях з цієї нагоди, новий статус для творчого колективу означає не лише визнання на національному рівні високих професійних якостей, а й зростання оплати праці, інформує WestNews.

«Присвоєння обласному симфонічному оркестру статусу академічного – це хороший імпульс для подальшої роботи та розвитку колективу. В першу чергу мова йде про інший коофіцієнт оплати праці, відповідно, можна залучати молодих талановитих музикантів, які матимуть стимул залишатися в рідному місці та виконувати для своїх близьких хороші твори» – зазначив міністр.

Симфонічний оркестр створений у 2008 році. Його учасники – випускники, студенти та викладачі музичних закладів Івано-Франківська, Львова, Києва, Харкова та Одеси.

У 2016-2017 роках симфонічний оркестр обласної філармонії став учасником Міжнародного фестивалю карильйонного і дзвонового мистецтва, Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір» та фестивалю «PORTO FRANKO» за участю солістів І. Недеви (скрипка, Болгарія), Е. Нільсен (фортепіано, Данія).

Спільно з сестрами Тельнюк реалізовано проект «Наш Шевченко», з Богданою Півненко – «Ми діти твої, Україно».

На базі симфонічного оркестру відбувся Всеукраїнський конкурс молодих вокалістів імені Ірини Маланюк. У рамках святкування 25-річчя Незалежності України реалізовано мистецький проект «Симфонія Волі», концерти відбулись у Городенці, Долині, Калуші, Коломиї та Львові.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: