Експерт розповів, чого очікувати від курсу долара

Курс долара буде дорожчати максимум до кінця січня, а далі відбудеться ревальвація. Тож національна валюта почне зміцнюватися.

Про це розповів економічний експерт Олександр Охріменко у коментарі "Сегодня".

За його словами, зростання курсу долара вже не буде таким стрімким, і до кінця січня ціна за один американський "зелений" не досягне позначки навіть у 29 гривень.

Долар ще буде рости. І до кінця тижня, і навіть до кінця місяця. Але в лютому буде ревальвація. Я думаю, ціна долара на міжбанку буде не вище 28,5 грн. В обмінниках, можливо, долар буде продаватися максимум по 28,7 грн,– зазначив Охрименко.

На думку фінансового аналітика Бориса Кушнірука, певне зростання курсу триватиме ще кілька тижнів, після чого гривня стабілізується і почне зміцнюватися.

"Певне зростання курсу триватиме ще приблизно до кінця січня. А потім гривня спочатку стабілізується, а далі почне зміцнюватися, і це буде тривати аж до кінця літа. Я не думаю, що долар зараз виросте на міжбанку вище 28,3-28,4 грн. В роздріб він може бути, звичайно, вище. Але я не очікую якихось суттєвих коливань курсу", – запевнив аналітик.

Довідка: Ревальвація (ревалоризація) — підвищення курсу вартості національної валюти відносно іноземних чи міжнародних валют.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 11 січня, 17:49
За тиждень буде 30, за місяць 50, до літа 100, за рік..., та за рік вже й України не буде. Буде писати not found у пошуківцю
Відповісти

Гість, 11 січня, 18:04
29...чарка коньяку стигне
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: