Відома українська співачка відправила доньку вчитися у Росію (фото)

Старша донька української співачки Анни Седокової 13-річна Аліна Белькевич вчиться у Ломоносівський школі у Москві, щоб не забути російську мову. Раніше дівчинка жила і навчалася в Америці.Анни Седокова з донькою Аліною

Про це Седокова розказала в інтерв’ю People Talk.

"Справа в тому, що я працювала частково тут (у Росії), частково там, і якоїсь миті зрозуміла, що не хочу з нею більше розлучатися. Не хочу її втратити. Зараз я розумію, що прийняла правильне рішення", – каже співачка.

За словами Седокової, її донька почала забувати російську мову, тому вона її відправила вчитися у Москву.

"Аліна почала забувати російську мову, навіть через півроку в Росії їй доводиться підбирати слова, щоб говорити. Вона мислить англійською. А я дуже не хотіла, щоб вона втрачала мову, втрачала цей зв'язок, і віддала її в найкращу Ломоносівську школу. Але все одно ми будемо жити в Лос-Анжелесі, і наше майбутнє пов'язане з Америкою", – зазначила Анна.

Також Седокова розповіла про російське шоу, у якому знімається разом з дітьми.

"Навіть зараз в шоу, в якому ми знімаємось, я бачу, як змінюються мої діти. Гектор за вісім місяців встиг політати разів 20. Він, до речі, не вередує і не плаче. Навпаки, він дуже комунікабельна, товариська дитина", – додала вона.

Як відомо, Седокова виховує трьох дітей від різних чоловіків: 13-річну Аліну, 6-річну Моніку та 9-місячного сина Гектора.

Седокова Анна

Седокова

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 12 січня, 18:42
а тупе бидло носить її гроші на концерти а ще є кароль зеленський полякова і пр нечесть типа верки сердючки
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: