Обговорено питання оздоровлення дітей з Луганської та Донецької областей на Верховинщині

Голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий зустрівся із відомою київською волонтеркою Мариною Квіткою та викладачами Донецького державного аграрного технікуму міста Красногорівка Маріїнського району Донецької області.

Марина Квітка подякувала за допомогу керівникам району та всім, хто постійно долучається до підтримки воїнів в зоні АТО, їх реабілітації, вручила спеціальні відзнаки.

Олег Лютий, у свою чергу, висловив вдячність усім волонтерам в особі Марини Квітки та керівникам організацій й підприємств району, лісовим господарствам.

«Хочу зазначити, що саме завдяки вашим зусиллям та клопіткій праці, яку ви робите за покликом свого серця, воїни АТО нашого району які своїм життям відстоюють цілісність нашої держави та мир в Україні, отримують необхідне. Це і продукти харчування, і предмети повсякденного вжитку, і медикаменти, засоби гігієни та інше. Дорадним є те, що наші краяни поряд із гуманітарною допомогою переймаються і духовним станом кожного воїна і це не просто слова, а реальні дії, в підтвердження хочу зазначити, що багато капличок збудовано нашими майстрами – волонтерами а зоні АТО», - сказав голова райдержадміністрації.

У ході зустрічі обговорили питання і оздоровлення та відпочинку дітей із Луганської і Донецької областей, а так само дітей воїнів АТО під час новорічно-різдвяних свят.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: