Український шоумен та співак Андрій Данилко похвалився зустріччю з Путіним

Український шоумен та співак, Андрій Данилко, який виступає в образі Вєрки Сердючки, поділився спогадами із зустрічі з Володимиром Путіним.

Данилко похвалився зустріччю з Путіним

Як розповів Данилко у програмі "Гордон", він бачився з Володимиром Путіним у 2004 році у Форосі. На заході також був присутній Леонід Кучма.

"Там були відомі артисти, і з нами ніхто не вітався. Було дуже жарко, вони сиділи в сорочках з коротким рукавом, мокрі, і було видно, що вони думають, коли закінчиться ця "веселість". Випускають нас, ми "дали", і Путін з Кучмою підійшли до мене. Подякували за виступ і попросили виступити ввечері, в атмосфері "без краваток". Нам заплатили хороші гроші, і ми вийшли ввечері", – розповів Данилко.

Андрій Данилко зізнався, що його того вечора трохи споїли шампанським. За його словами, Путін того вечора не пив взагалі.

Путін стояв в метрах десяти, з келихом, і сміявся стримано. Мені для балансу когось не вистачало, і я Путіна поманив пальцем. Гробова тиша – тільки цвіркуни. Я вмить протверезів, і не знаю, як вирулити. А Путін мені показав жестами, пальцем – "ні, ти до мене". Я біжу до нього, і мене вразило, що він дуже маленький,
– розповів артист.

Після цього Данилка запросили за стіл до президента Росії, Володимир Путін ще раз подякував за виступ. За словами співака, на той момент Путін на нього справив "дуже приємне враження".

"Може, тому, що він Терези, я відчув цю нашу сором'язливість, яка притаманна цьому знаку. За це наше спілкування ситуація навколо нас відразу змінилась – ми стали улюбленцями, нам накрили на стіл, і всі артисти, які з нами не віталися, підходили до нашого столика і казали: "Які ви молодці, як це все талановито". Нам дали літак, і ми полетіли з такою помпою в Київ", – додав Андрій.


Нагадамо, що

Це для мене театр, – Данилко про Майдан

Назріває гучний скандал: Вєрка Сердючка проти заборони російських артистів і кіно в Україні

Вєрка Сердючка на Новий Рік розважала гостей у Росії (відео)

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 12 січня, 18:12
а потім данилка гнали з росії щоб незабирав там гроші концертами а тепер його зовуть туди щоб показати як люблять путіна хохли а ми розуміємо що тільки персонажі подібні ВЄРКИ СЕРДЮЧКИ--лорак повалій лобода дорн зеленський-можуть любити путіна--за гроші-а з яким презирством до русфашистів ставляться ті що вже здоїли карлика то прочитайте що зробив -друг- ДЕПАРДЬЄ і подібні йому і все стає зрозумілим
Відповісти

Гість, 15 січня, 5:04
МАЛ ЗОЛОТНИК,ДА ДОРОГ!- А Путін мені показав жестами, пальцем – "ні, ти до мене". Я біжу до нього, і мене вразило, що він дуже маленький, – розповів артист.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: