Марцінків прогнозує у Франківську страйк перевізників, але обіцяє не йти їм на поступки

Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в ефірі ТРК "Вежа" на програмі "Запитай у влади".

 

 

"Важка ситуація у перемовинах з перевізниками. Цілком ймовірно, що буде страйк перевізників, які вимагають обмежити пільговий проїзд пенсіонерів, збільшити тариф до п’яти гривень, — прогнозує мер. —  Моя позиція принципова: не можна обмежувати пільгові категорії в тому числі і пенсіонерів. Перевізники повинні в такий важкий час розуміти і громаду. Тим паче, що якість надання послуг приватними перевізниками далека від ідеальної. Можна сказати, що багато і багато проблем".

За його словами, вже на наступній сесії міська рада прийме рішення про закупівлю в лізинг 40 нових автобусів. Ще шість автобусів готуються купити на маршрут №27, який обслуговує КП "Електроавтотранс".

"Ми максимально  шукаємо сьогодні можливості  відмовитися від приватних перевізників", - підсумував Руслан Марцінків.

 

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 12 січня, 17:54
кінець кінцем і ми громада можемо вийти на страйк проти цих --їздюків-які невиконали !!!!жодного свого обіцяння з попереднього підвищення і це з їх боку якесь спеціально заказане знущання над владою щоб показати її недієздатність і замітьте в час виборчого перегону а тому НІ їм і оголосити конкурс
Відповісти

Гість, 12 січня, 18:53
Молодець! Давно пора гнати в шию цих ''бидло перевізників''.
Відповісти

Гість, 12 січня, 21:11
НІЯКИХ УСТУПОК. Франківськ і так випереджає вже давно інші міста за вартістю проїзду.НЕХАЙ СТРАЙКУЮТЬ, ЦІКАВО , ХТО БІЛЬШЕ ПРОГРАЄ ВІД ТОГО. Міській владі на шантажі цих бариг не піддаватись!!!
Відповісти

Гість, 12 січня, 21:40
Тільки комунальний транспорт. Водії мають слідкувати за дорогою і безпекою пасажирів, а не рахувати гроші під час їзди, вичікувати на зупинках для заповнення автобусів і з-їжджати з маршруту коли заманеться. не кажучи вже за те, що частина маршруток не їздить до кінця встановленої зміни.У вівторок біля Надії чекав 40 хв. на 24, який в час пік має їздити з інтервалом 10-15 хв.( а це було в час 17-18 год.). приїхав такий забитий і перекошений що годі було в нього сісти. А кількома місяцями раніше ранком у 24-го, який битком набитий їхав з Хриплина біля арматурного заводу від перевантаження вирвало передню підвіску.Пасажири їздять в 24-ому як худоба. А перевізник навіть не думає (влада теж) додати хоча би 2 автобуси щоб зняти напругу і поломки своїх же автобусів.
Відповісти

Гість, 13 січня, 1:26
Після майдану все пішло шкереберть
Відповісти

Гість, 13 січня, 18:16
як раз ми ідемо до доброго а ти будещ гниль і раб москово-жидовської зграї
Відповісти

Додати новий коментар




Останні новини з категорії Суспільство: