Марцінків обіцяє відновити спорткомплекс «Електрон» (фото)

Міська влада Івано-Франківська планує відновити спорткомплекс «Електрон». Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міський голова Руслан Марцінків.

«Дитячий садок та спорткомплекс у середмісті. Сьогодні оглянули спорткомплекс «Електрон». Останнього разу змагання тут проводилися понад 5 років тому. Та ми плануємо повернути в ці стіни спортивний дух та дитячий сміх. Тож цьогоріч ми виділили кошти на створення проектно-кошторисної документації щодо відновлення комплексу. Звісно, це робота не на один рік, але ми маємо зробити максимум для того, щоб місто отримало ще одну спортивну споруду. В центрі таких спортивних комплексів більше немає. Це ще раз підкреслює важливість цієї споруди.

До того ж, ми плануємо поруч відновити дитячий садок на вул. Бандери, 10а. Для того, щоб це стало можливим передамо частину території спорткомплексу для цих цілей», - написав Р.Марцінків.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 13 січня, 9:01
Цей благодійник обманює жителів міста.Мені особисто,як громадському діячеві говорив, що біля спорткомплексу "Електрон" не буде ніякої забудови.Але виріс будинок на місці прекрасного скверика.Зараз взялися за спорткомплекс.Ненажери коли ви вже насититесь.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: