Ворота в місто: у Франківську розробили проект благоустрою автовокзалу


Територія вокзалу – це ворота в місто. Точно не таких “воріт” хочеться в Івано-Франківськ як автовокзал і територія навколо нього в мікрорайоні Пасічна.

Тому зробили проект благоустрою даної території і вже незабаром буде оголошено в системі Прозоро тендер на виконання робіт. Про це повідомив головний комунальник Івано-Франківська Михайло Смушак, інформує WestNews. Проект є комплексними і включає ділянку від гімназії номер 1, до вул. Галицької.

На капітальний ремонт та блогоустрії території від перехрестя вулиці Галицької, в районі АС-2 та Української гімназії №1 передбачається згідно проектної документації – 9 232,092 тис грн.

Запланований перелік робіт:

1. Підготовчі роботи.

2. Влаштування тротуарів та пішохідних доріжок.

3. Відновлення дорожнього покриття.

4. Облаштувння елементів дорожньої інфраструктури з метою підвищення безпеки руху (піднятих переходів, антикишень, острівців безпеки).

5. Улаштування паркувальних кишень та місць для очікування громадського транспорту. 6. Улаштування дощової каналізації.

7. Роботи з влаштування освітлення (10 нових ліхтарів).

8. Комплексне озеленення території (посів газонів, посадка 21 саджанця).

9. Встановлення малих архітектурних форм та вуличних меблів (11 лавок, 9 урн, 5 велостійок, 9 пристовбурових решіток, 67 антипарк. стовпчики).

10. Організація дорожнього руху.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 13 січня, 8:29
Винос автостанцій ( АС-2, АС-3,АС-4) на окраїни міста було правильним рішенням обумовленим нагальною потребою хоч трохи розвантажити місто від від автотранспорту. Але ідея і задум - це одне, а виконання - зовсім інше. Все одно автобуси, особливо із сіл, вперто їдуть в центральну частину міста, перевантажуючи і без того вузькі вулиці. А міська влада в цьому питанні демонструє повну безпорадність.
Відповісти

Гість, 13 січня, 8:32
Зробимо Ющенку молодшому ремонт автостанції за кошти громади!
Відповісти

Гість, 13 січня, 11:21
Автостанція біля вокзалу просто "супер", щоб кирівники їздили із такої, можливо б зрозуміли, які удобства вони зробили для пасажирів! Автостанція №2 набогато удобніша.
Відповісти

Гість, 13 січня, 12:30
Франківськ це помийка
Відповісти

Гість, 13 січня, 12:57
А, чому буси з Богородчан їдуть на вулицю Заклинських(де влаштували стоянку, біля "Львів'янки"), хоча мають(згідно маршруту руху) їхати тільки до "Сільпо"?
Відповісти

Гість, 13 січня, 16:23
А тому що демократія- анархія.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: