Свята тривають: Мешканці Івано-Франківська пройшлися колядницькою ходою (фото, відео)

Сьогодні, 13 січня  мешканці та гості міста мали змогу пройтися центральними вулицями Івано-Франківська з колядою. Хода розпочалася від пам’ятника Іванові Франку. Далі колядники пройшлися вулицею Незалежності і біля центральної ялинки міста на Вічевому майдані продовжилось дійство святковим концертом., інформує Правда іф.

Ходу сформували кілька сот мешканців міста і колективи, які брали участь у фестивалі «Коляда на Майзлях»

Організатори заходу зазначили, що їхньою метою є об'єднати місцевих мешканців та людей котрі приїхали зі Сходу для творення чогось доброго.

« Сьогодні важливо пропагувати українські традиції. Навіть у 46-му році, який був найважчим для України, люди колядували. Тому, сьогодні важливо популяризувати українську коляду. Такими акціями ми хочемо закликати всіх людей приходити зі своїми сім’ями і спільно колядували», - сказав міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що  сьогодні на Вічевому майдані проходить фінальний концерт IX фестивалю «Коляда на Майзлях». Окрім українських колективів виступатимуть гості з Румунії та Литви. А родзинкою заходу стане виступ вокальної формації "Піккардійська терція".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: