Кому підпорядковується СБУ?

Уявімо  собі, що уряд Франції призначив головою служби безпеки англійця, або у сусідній Польщі службу найбільш безпекового відомства очолив умовний росіянин із КДБшним минулим, або у Росії ФСБ підпорядковується українцю, що пройшов службу у лавах Служби безпеки України. Напевне така уявність у пересічного українця викликала б легку посмішку від абсурдності. Але у нашій державі можливе все.

   Нещодавно президент Віктор Янукович призначив Ігоря Калініна головою Служби безпеки України. Калінін народився в Митищінському районі Московської області. У 1981 році закінчив Московське вище командне училище дорожніх та інженерних військ. Кандидат військових наук за спеціальністю "розвідка та іноземні армії". З 1984 року - служба в КДБ СРСР. Учасник бойових дій у Демократичній Республіці Афганістан (1986-1988 рр.). Нагороджений орденом Червоної зірки. 1992-2002 рр. - викладацька і наукова робота в Національній академії СБУ.

   Уже не будемо шукати відповіді, що змусило росіянина із рідкісною професією "розвідка та іноземні армії" шукати після розпаду СРСР кращої долі на Україні, але зважаючи на КДБшний вишкіл та особливу офіцерську добірність спецслужб Радянського Союзу думається інше: такі люди офіцерської присяги мабуть не порушують!? І якщо комусь приходиться давати її двічі, то яка з них найзаповітніша?

   А можливо  простим людям не відомі реалії кадрової ситуації у лавах спецслужб нашої Країни, де колишніх КДБшників стільки, що розібратись де чужі, а де свої не під силу нікому. Може саме цим пояснюється, що до тепер силове відомство приходилось очолювати простому бізнесмену-олігарху. І уряд розуміючи, що не має іншої альтернативи, зобов’язав цивільного, який розриваючись між власним бізнесом, політикою (Верховною Радою), а протягом дня, збиваючись з ніг від важкої втоми, мусів ще й в СБУ забігти ладу навести. І можливо тільки тепер президент, незважаючи на національну приналежність, вирішив поставити цьому карай, і віддати відомство у досвідчені руки.

   Очевидним є те, що все, що робиться президентом, без сумніву робиться на благо  нашої держави. Тому слід очікувати покращень у захисті національних інтересів, адже у протилежному випадку це присікатиметься Радою національної безпеки і оборони України. Для прикладу: вже точно буде притягнуто до карної відповідальності всіх тих КДБшників, що власними руками убивали українських патріотів у 60-80-х рр. і ще сьогодні живі-живісінькі завдяки високим пенсіям за «заслуги» перед українським народом. І вже напевно у спецслужбах буде проведена кадрова люстрація по усуненню тих, що чинили злочини прислуговуючи червоному режимові, бо кому їх не знати, як не досвідченому КДБшникові. І нарешті, у цілковитій безпеці будуть усі національні архіви, заради висвітлення правди прийдешнім поколінням та написання правдивої української історії.

   Виходячи  з логіки, СБУ тепер чекають реформи: високі зарплати для службовців, щоб їм дійсно хотілося рідний край боронити та бути гідними та гордими своїх звань, а також чесний офіцерський кар’єрний ріст для справжніх синів народу нашого, які щодня ризикуючи власним життям борються за безпеку нашої держави, щиро, незламно і до останнього відстоюючи державні інтереси. Якщо я дійсно у чомусь переконаний, так це у тому, що такі люди є! 

Богдан  ПалагіцькийЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 06 лютого 2012, 8:38
Стаття для наївних людей?
Відповісти

Гість, 06 лютого 2012, 10:03
Що тут наївного? Хіба не бачити іронії у останніх абзацах автора?! ТАМ СКАЗАНО -СБУ ВІДДАЛИ МОСКАЛЯМ!
Відповісти

Гість, 06 лютого 2012, 9:49
100%. Але якщо є такі, то значить ще таки не згинула Україна...
Відповісти

Гість, 06 лютого 2012, 10:06
Наступним головою СБУ буде пацан з Гвінеї-Біссау. Та мабуть вже краще, ніж кацап.
Відповісти

Гість, 06 лютого 2012, 14:17
Україна не острів , а тому не "на Україні", а "в Україні"
Відповісти

Flyer, 06 лютого 2012, 18:46
Державне авіапідприємство ”Львівські авіалінії” організована злочинна група при владі системно розікрала > 50 млн. грн. Зупинили польоти, розікрали літаки, звільнили льотний склад. Штучно довели до ліквідації державного авіапідприємства. Розкрадання майна і коштів кришують Мінінфраструктури, Державіаслужба, транспортна і обласна прокуратури, судді, СБУ, МВС, місцева влада, … Прокуратура з міліцією активно сприяли афериситам розтягнути державне майно і кошти. http://www.aviation.com.ua/forum/viewtopic.php?f=11&t=6670 Донецькі керівники Мінінфраструктури та Державіаслужби по всій Україні вишукували самих досвідчених пройдисвітів з відставних вояк та засилали у Львів керувати державіапідприємством. З кожним наступним відставним командіром борги підприємства росли та жиріла продажна прокуратура. Колісник А. почав ліквідацію в 2006 році, Колєсніков Б. закінчив в 2011р.
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Влада: