Наскільки дешево дзвонити за кордон?

Тарифи на телефонні дзвінки від різних операторів мобільного зв’язку відрізняються не лише в межах України. Вони доволі широко диференціюються і щодо спілкування з абонентами інших країн. Втім, кожен з українських операторів пропонує різноманітні послуги, переконуючи, що саме з ними дзвонити буде найдешевше.

То наскільки ж дешеві дзвінки за кордон? Розглянемо ситуацію з тарифами для абонентів передплати, не зачіпаючи контракт.

Як правило, найдешевше з України дзвонити в Росію. Так life :) пропонує тарифи і послуги, які дозволять телефонувати на стаціонарні номери у сусідню країну всього за 10-12 коп./хв. На мобільні дорожче – 69-99 коп./хв. МТС в інші країни своєї мережі, в тому числі і в РФ дозволяє дзвонити по 99 коп./хв. При цьому як в них, так і в life :) присутня плата за з’єднання у розмірі 50 коп. У МТС можливий також варіант дзвінків у Росію по 15 коп./хв. з щомісячною абонплатою 5 грн. Київстар хвилину розмови в РФ оцінює від 19 до 95 копійок, залежно від тарифу. У djuice хвилина коштує 1,5-3 грн. Можна дзвонити також по 0,95 грн.

У Європу телефонувати трохи дорожче. life :) - від 0,75 до 1,99 грн./хв. без абонплати, або з оплатою 6 грн. щомісяця, залежно від тарифу. МТС – 4 грн./хв. у бізнес-час і 2,20 грн./хв. у не бізнес час з абонплатою 5 грн., коли користуєшся. Можливе замовлення послуги 25 хвилин на місяць по 1 грн. на дзвінки в усі країни. Київстар пропонує дзвінки в Європу від 0,79 до 2 грн./хв. з абонплатою 10 грн. при замовленні послуги. У djuice – 4 і 2 грн. в бізнес і не бізнес час відповідно.

У Північну Америку вартість дзвінків практично така ж сама, як і в Європу.

Однак обираючи зручний тариф, варто пам’ятати, що крім встановленої ціни стягується плата до Пенсійного фонду, а також ПДВ. Також існують нюанси з тарифікацією, яка може починатись з другої хвилини, тоді як перша визначена за іншою ціною.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 14 березня 2012, 18:24
Наприклад, в МТС Український, підключивши послугу Доступний закордон *101*350# треба набирати перед номером код 00, інакше замість 15 або 75 коп. + 50 коп з"єднання хвилина буде вартістю від 10 до 26 грн (в залежності від країни)
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: