Міс Україна-2013 стала франківчанка Ганна Заячківська (фото)

Учора ввечері на закритій вечірці без преси визначилася нова "Міс Україна 2013".

Ганна Заяківська поїде на "Міс світу 2013" в вересні, церемонія відбудеться на Балі. Як вдалося дізнатися, Ганна Заяковская - представниця Івано-Франківська, а обирали дівчину багато світових знаменитостей. Наприклад, в готелі Fairmont присутня і Періс Хілтон, та Ірина Шейк, і Ван-Дамм, і багато інших.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі:
Гість, 31 березня 2013, 14:41
Справді дуже гарна. Нарешті не буде встидно на конкурсі на Балі.
Відповісти

Гість, 31 березня 2013, 15:04
На закритій вечірці, без преси..??? інтересно що там вони робило для журі щоб виграти.)))І чому її називають міс Україна 2013, я її не вибирав, вибирало "закрите" іноземне журі на "закритій" вечірці, яке право зброд сілікону має право вибирати жінку що буде носити це імя Міс Україна..?? це стосується не цієїї дівчини конкретно а взагалі конкурсу
Відповісти

Гість, 02 квітня 2013, 12:37
які всі розумні, аж не можу.якщо ви всі такі красиві то їдьте..а Анна дійсно гарна і консервативна дівчина без всякої вульгарщини!!! Настояща Словянка! Молодець. Вчився з нею в одній школі, вихована і скромна дівчина!)Дійсно радий за неї!МОЛОДЕЦЬ
Відповісти

Гість, 02 квітня 2013, 11:16
певно вміє гарно робити одну штуку )))
Відповісти

Мен, 10 вересня 2013, 10:45
тобі залишається мріяти за допомогою рук )
Відповісти

Гість, 06 квітня 2013, 19:23
Не одну, а много...
Відповісти

Мен, 10 вересня 2013, 10:50
Примітивно мислиш, не дано тобі на такі теми думку висловити, йди далі по парканах писати.
Відповісти

Гість, 03 квітня 2013, 12:55
А ти , рагуль .
Відповісти

Мен, 10 вересня 2013, 10:54
бачиш, і Рагулів писати навчили, біда!
Відповісти

Гість Володя, 31 березня 2013, 17:08
Вітаю Ганусю з перемогою! "Закрите" іноземне жюрі зробило правильний вибір!Міс Україна 2013р.натуральна красуня,гуцулочка!Я подолянин,прикарпатські дівчата, справді найкращі!
Відповісти

Гість, 31 березня 2013, 16:41
Прикарпатські дівчата - найкращі!
Відповісти

Гість, 31 березня 2013, 18:04
прізвище дівчини "Заячківська"
Відповісти

Гість, 31 березня 2013, 22:04
дівчина красуня* а чому нема інформації про неї?
Відповісти

Гість, 01 квітня 2013, 1:24
слідкуйте за новинами і буде Вам інформація про неї
Відповісти

Гість, 01 квітня 2013, 8:55
нічого особливого....є і красивіші
Відповісти

Роман, 01 квітня 2013, 9:40
дуже красива, талановита і мудра дівчина Франківськ рулить, Олеся Стефанко стала "Першою віце-Міс"а ти Ганусю маєш зайаняти перше, удачі
Відповісти

Гість, 01 квітня 2013, 12:04
Франик має кращих зозульок світу=)) Мусиш виграти! Давай малишка я в тебе вірю!
Відповісти

Гість, 01 квітня 2013, 12:18
звичайна дівчина, дай боже ,щоб перемогла, але є в тисячу разів гарніші,приїде без перемоги.
Відповісти

Гість, 01 квітня 2013, 12:28
ой не тринди... Неперевершена природня краса навіть без штукатурки... Тільки б на конкурсі не замалювали "стилісти і візажисти" її природність...
Відповісти

Гість, 02 квітня 2013, 23:25
і всі такі мудрі, шо нема ради!і всі якесь "відео про купляння титулу бачили" Аня - мила, розумна і з природньою красою.хіба це не головне?
Відповісти

Гість, 21 квітня 2013, 23:09
гарна украіночка !!!
Відповісти

МММ, 03 квітня 2013, 9:57
Знаю цю дівчину -- порядна та талановита. Часто її теж бачу в нашому храмі Царя Христа у Франківську. Вона -- приклад для інших, зокрема молодих.
Відповісти

Олесь, 03 квітня 2013, 15:25
Дівчина дуже симпатична, головне, щоб була команда, яка її просуне далі. Думаю, віра в бога їй може сильно пошкодити, якщо вона планує йти шляхом наших попередніх місок.
Відповісти

Гість, 04 квітня 2013, 19:01
Олесь, тобі вже пошкодив мозок твій атеїзм. Проснися і не верзи дурниць. Слово "Бог" пишеться з великої літери. Це навіть діти знають.
Відповісти

Айдемир, 29 липня 2013, 0:14
Честито на Мис Украйна. Аз искам само да кажа, че под статията на Антония Петрова “Антония Петрова: правя секс по график” от hot News.bg на сайта http://hotnews.bg/n/antoniya-petrova- pravya-seks-po- grafik.22570.html#comments аз прочетох (но също и написах) много интересни неща за България и света, а също и на сайтове на други българки носили титлата Мис България, на места посочени там от други хора.
Відповісти

Гість, 13 вересня 2013, 0:07
Анютка просто молодець). Талановитішої і поряднішої дівчини я не зустрічала
Відповісти

Гість, 17 вересня 2013, 15:25
Я знаю, що ця дівчина порядна, оскільки вихована на християнських засадах. Нехай Бог оберігає тебе і веде лише доброю дорогою!
Відповісти