ДТП на Івасюка. Бійка навколо автомобіля ДАІ (відео)

При намаганні залишити місце подій автомобіль ДАІ був заблокований натовп і розпочалася невеличка бійка за участю особливо агресивних мешканців, які нападали на представника прокуратури

Відео взяте з інтернет-спільноти "Типовий Франківськ"



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі:
Гість, 07 травня 2013, 23:53
Ще п'яне БИДЛО помагає жити, треба було йому дати палкою по хребту тому хрену в клітчатій сорочці.
Відповісти

Гість, 08 травня 2013, 5:04
І це те пяне народне бидло яке потім кричить де міліція,чому не ловить цих шумахерів на іномарках.ДАІ що і зробило.А йому так і треба.
Відповісти

Гість, 12 травня 2013, 19:55
Бидло якраз ти, раз можеш писати таке про власний народ! А дії міліції вважаю злочинно-непрофісійними, коли так переслідували "злочинця"(якщо це був злочинець)у межах міста. Диво, що більше ніхто не постраждав з сторонніх осіб. Дебіли криворукі! Їх треба було лінчувати ще до приїзду підмоги. Сподіваюсь з ними скоро зроблять як в Грузії...
Відповісти

Гість, 08 травня 2013, 10:51
ти рагуль поганий яке маєш право когось бидлом називати! ти мусор смердючий пишеш тут і хочеш захистити такого ж смердючого мусора...ці мусора дітей сиротами залишили, і ще пишеш що так йому і треба!дибіл
Відповісти

No apartheid, 08 травня 2013, 6:51
демократія - не значить вседозволеність. Стидно дивитися на цей рагулізм. Впевнений що в Англії цих пяних рагулів вже прали би палицями, завезли до поліції і дали такий штраф шо рагуль би вже нехотів ні пити ні битися ні матюкатися!
Відповісти

8778, 08 травня 2013, 9:47
треба було мусорів місити, а не линву тягати. Шкода, що того п*яного уйобка не повісили одразу. Але вже скоро... чекати дибілам у погонах лишилос недовго, як і їх хазяївам зеко-олігархам
Відповісти

Гість, 08 травня 2013, 10:24
Розігріте невиховане накидається на людей в костюмах, які приїхали документувати подію виглядає противно.
Відповісти

Гість, 08 травня 2013, 11:12
Шановна Ви думаєте що ці запроданці в костюмах там працюють бо мудріші ніж ці люди.Вони не тільки запроданці але й ще аморали!
Відповісти

Гість, 08 травня 2013, 14:25
як би там не було, але чому водій не зупинився на вимогу інспекторів? І що тепер? зупинятись мають по власному бажанні? хочу став, хочу ні? Це, на думку натовпу, привело би до позитивних змін? ...а може в машині викрадена людина чи дитина, або наркотики, або вибухівка чи інша небезпечна речовина, може за кермом злочинець чи викрадач авто, тому і не став, звідки мєнтам знати??? І треба доганяти! а цей випадок - вина самого водія. Якийсь видно був у нього мотив не ставати , а тікати.
Відповісти

Sem, 08 травня 2013, 15:25
підтримую, хоча і не даївець...!
Відповісти

Гість, 08 травня 2013, 14:59
Дикунство
Відповісти

Гість, 08 травня 2013, 23:39
хто шукає той находить, а цей пияк що кричав про те що даївці стріляли, нехай ще літру вип"є,і буде казати що новий рік вчора був,а взагалі цю всю п"яну толпу і неадикватів, треба було змити з трансбою
Відповісти

Гість, 09 травня 2013, 15:43
всі люди пяні не були для чого ці образи.?ви там були ви бачили....?даішник був пяний тут не просто кричати тут вдарити його хотілося.....тут навіть не розходиться чому чоловік який загинув був пяний тут розходиться в тому чому наші працівники даі знаходячись при виконанні службових обовязків були в стані алкогольного спяніння
Відповісти

Гість, 09 травня 2013, 21:20
Не вірю! Ніколи в житті даішник не вийде на лінію в нетверезому стані чи з перепою! Перед зміною є огляд строю, там з тим строго - одразу ж лишився би без роботи!
Відповісти

Гість, 09 травня 2013, 11:36
а це треба доказати! а тут усе на екране! це просто переступили через закон, за що загинула невинна людина, для когось друг, син може чоловик и тато. Задумайтеся, ти, хто буде розглядати цю справу, а ми будем спостеригати скильки треба. я вірю в то, що все на своє вертається. В Європі вбили б ще до приходу прокуратури і ДПС такого немає, які уже ганяються за баблом.ДПС ГАНЬБА , ГЛЯНЕМ ЩЕ НА ПРОКУРАТУРУ І ВИЙДЕМ І ДОКАЖЕМ ,НЕ СЛОВОМ А ДІЛОМ. ЧАС ПРИЄДНУВАТИСЯ В ОДНЕ ПРОТИ ВЛАДИ
Відповісти

Гість, 09 травня 2013, 21:29
В 2004 році вже об'єднувались, і що??? Обкакались? Щоб вийти проти влади, мало викрикати на плацу, треба щось вміти робити!!! Формула "кто был никем, тот станет всем! (Ленин)" не працює за сьогоднішніх обставин! Тому перш ніж єлещати по п'яні, треба об'єктивно оцінити ситуацію. Виходить, якби даївці приїхали за півгодини, то би всім догодили, а так приїхали до хвилини часу - вже у всьому винні? Це пройде тільки з нашим рагульським менталітетом! І до лампочки, що чувак летів на бусі, двічі права за п'янку в нього забирали... фігня! Головне - знайти стрєлочника. Ото - по-нашому!!! Гордіться своїм вмінням верещати, гордіться! Держава всім вам ордени повидає, буде що згадати, та дітям не буде що розповісти...
Відповісти

Гість, 09 травня 2013, 20:15
І це те пяне народне бидло яке потім кричить де міліція,чому не ловить цих шумахерів на іномарках.ДАІ що і зробило.А йому так і треба.
Відповісти

Гість, 10 травня 2013, 3:43
Ви уявіть яка мала бути швидкість щоб знести такий стовп і це у межах міста, тай прості водії які порушили швидкісний режим не тікають без причини! 90 % людей не мали поняття як все сталося, просто хтось викрикнув шо даі винні і почалося "за компанію" . Даішників неповажаю , система робить з них справжніх хабарників і хамовите падло а не захисників порядку!
Відповісти