"Епіцентр" у Івано-Франківську збудований незаконно

Івано-Франківська міськрада не дозволила "Епіцентру" викупити землю під гіпермаркетом. Своє рішення депутати пояснюють тим, що "Епіцентр К", який збудований на 7,5 га землі у Івано-Франківську, не мав відповідних документів та дозволів для спорудження торгівельного центру будівельних матеріалів.


Вартість будівництва торгівельного центру коштує 67 мільйонів гривень. Депутати наполягають на тому, щоб фірма сплатила 50% штрафу до міського бюджету, згідно з чинним законодавством, за те, що будувала у місті без необхідних документів.

Дозвіл для складання експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності з метою подальшого викупу отримали лише два підприємства - ПП "Карпати-Холод" та ТОВ "Актив-сервіс". Також депутати не дозволили викуп землі ВАТ "Одяг". На площі 2,4 га підприємство, порушуючи законодавство, збудувало адміністративно-складські приміщення на 17 мільйонів гривень.

 

ПІАРЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 24 жовтня 2011, 18:02
Смішно :)))) ЯК можна було не бачити незаконне будівництво такої махіни?! Тоді депутатів посліпили хабарями а зараз вони корчать з себе святош! Допустили то вже тихенько на тормозах спустіть.... хіба що депутатів "кинули" тупо )))) тоді це навіть приємно!
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Економіка: