Афонські старці передбачили смерть Януковича у 2014 році

Як стверджує у своєму матеріалі на сайті " Лівий берег" шеф -редактор ресурсу Соня Кошкіна , в середовищі представників влади і Партії регіонів активно обговорюється якесь пророцтво афонських старців щодо долі президента України Віктора Януковича.

За її словами , старці повідомили про те , " що в 2014 -му році земного шлях Лідера може обірватися. Причому не з причини природної кончини " .

" Звучить трохи несерйозно , і навіть смішно , але нині вся біло -блакитна тусовка тільки це і обговорює . Що свідчить про її цілком серйозному сприйнятті оного " ​​, - підсумовує Соня Кошкіна.

Крім того , вона повідомила , що в квітні 2010 року, через кілька днів після загибелі в авіакатастрофі під Смоленськом президента Польщі Леха Качинського , ледь не зазнав аварії над Атлантикою президентський " Іл " , на якому Віктор Янукович повертався в Україну з Вашингтона. За інформацією ЛБ , літак почало сильно трясти , потім почалися перебої з електрикою , а судно почало стрімко втрачати висоту. Однак пілотам вдалося впоратися з ситуацією. "Відразу після повернення до Києва , борт поставили на ремонт , гаранту - замовили новий . Сам гарант - в терміновому порядку - відбув на Афон " , - пише шеф -редактор ЛБ .



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі:
Гість, 22 січня, 13:24
Гріх так казати, але нехай краще того одного придурка вб"ють (ну можна ше й азірова в придачу), аніж всі українці від них страждають..... нехай пророцтво здійсниться!!!!!
Відповісти

Гість, 27 травня, 19:35
Согласна,,,
Відповісти

Гість, 24 березня, 18:46
Краще бережиіть свого "кроліка Сеню", бо горя він наробив вже багато, а накоє ще більше, якщо ніхто їого не зупинить.
Відповісти

Гість Надежда, 04 червня, 9:30
Сравнили.... Так и живем: Яныка приравниваем до Николая ІІ, положены царские палаты,а у нас через каждые 4 года следующий Николай ІІ со свитой с царским аппетитом.Их кормим , а сами с голым задом. И Яныка опять давай!Слепцы, ничего не видящие и непонимающие.
Відповісти

Гість, 13 травня, 8:17
Яке ж він тобі горе зробив?
Відповісти

Павло, 29 квітня, 19:28
Цікаво якого горя наробив Яценюк? Бажати смерті іншому, це великий гріх, кожний відповість перед Богом за свої справи, а Янукович дуже багато горя приніс людям, оббираючи старих, немічних та хворих дітей, від роскоші не знав, що іще би вкрасти для збільшення своїх статків.
Відповісти

Гість, 07 квітня, 16:52
Ну большн не больше но подлости и брехни не меньше опять обкрадают через жкх
Відповісти

Гість, 20 лютого, 13:57
А перед тим як грохнути треба каструвати !!! А то вiн не обрiзаний.
Відповісти

Гість, 04 березня, 11:22
обрізати... - по саме рило!!! )))
Відповісти

Соулруш, 26 лютого, 13:00
Что там обрезать? Вы картину из Межигорья видели?
Відповісти

Гість, 23 лютого, 10:40
законтачений президент
Відповісти

Гість, 18 лютого, 19:27
Полностью с Вами согласна!!!!! И как можно скорее бы это пророчество сбылось - уже февраль 2014 - так что пора бы!!!!!!!!!
Відповісти

лиза, 29 квітня, 7:43
Грех так говорить,хотя Вы и ненавидете человека.Не ройте яму другому- сами в нее попадете! Может, Госпдь Вас раньше призовет, чем Вы желаете скорейшей смерти тому.кому желаете!На все - есть воля Божья!Жизнь- самое дорогое,что есть у человека ,и дает ее. и забирает БОГ! Подумайте об этом!
Відповісти

Гість, 13 лютого, 10:16
ну вообще то там нету ничего что придумали люди и бога как дедушки там нету. там все по другому. но полюбэ высшие силы уже устали от петуха и команды и в этом году фашизм будет истреблен
Відповісти

Гість, 30 січня, 23:52
Людина яка вірить в Бога не може таке писати,бо знає,що порядні люди навіть свічку у церві ставлять за здов'я своїх ворогів. Соня,а коли ви брихали, що за вами слідкують,що вас хочуть заарештувати, що ви вимушені покинути країну вам теж було трохи смішно та трохи не серьйозно? Отака ти Соня,настояща брехуха!
Відповісти

Гість, 04 березня, 20:58
не бикуй
Відповісти

Галя, 04 березня, 9:10
За злочинців не моляться
Відповісти

Гість, 27 травня, 15:13
немає різниці злочинець чи ні,він людина і Бог його буде судити
Відповісти

Гість, 22 січня, 14:23
Рано чи пізно усі помремо. Це є божа воля. Тілу могила, а душі життя вічне. Тільки де у раю чи пеклі?
Відповісти

Альба Регія, 27 березня, 12:36
Розмріявся, осел Божий...
Відповісти

Гість, 17 березня, 15:02
його душі повинен бути ад,його і його сімю люди прокляли і будуть проклинати до сьомого коліна
Відповісти

Гість, 22 січня, 14:35
Я не афонський старець, але пророцтво для України таке: загинуть усі хто буде опиратися Богові, законові і чинній владі. Бунт Корея, за бунт будуть покарані усі на цьому або на тому світі.
Відповісти

Альба Регія, 27 березня, 12:44
Якщо опиратися Ніщо, то нічого, нікому та ніде не буде. Amen!
Відповісти

Гість, 04 березня, 11:16
Ми повинні жити по Божому і за ворогів молитися. Але і правду відстоювати.
Відповісти

Альба Регія, 27 березня, 12:51
Еге! Помолився, та в пекло його, за гріхи тяжкії...
Відповісти

Гість, 19 лютого, 9:07
гопник продажный
Відповісти

Гість, 11 лютого, 13:28
Какое отношение рыговская команда во главе с януковычем имеет к ЗАКОНУ. Кто его выбирал на 5 лет, да еще и с такими полномочиями? Продажный "конституционный суд"? Какое отношение они имеют к ДУХОВНОСТИ и БОГУ?
Відповісти

Гість, 11 лютого, 5:00
Да, этот раздел Библии - о Корее - нашим оппозиционерам нужно очень хорошенько проштудировать! "И сказал Господь Моисею, говоря: скажи Елеазару, сыну Аарона, священнику, пусть он соберет кадильницы сожженных и огонь выбросит вон; ибо освятились кадильницы грешников сих смертью их, и пусть разобьют их в листы для покрытия жертвенника, ибо они принесли их пред лице Господа, и они сделались освященными; и будут они знамением для сынов Израилевых". (Числа, 16:36-38)
Відповісти

Ганс фон Дитрих, 22 січня, 14:42
Афонские старцы сказали совсем другое-бардак нельзя разводить и всем надо думать о стране и спокойно решать судьбу Украины показывая всем пример а не бегая как папуасы с зажигалками.
Відповісти

Гість, 27 січня, 18:32
Люди, способные провидеть будущее, никогда не станут вслух предрекать чью- то смерть. Потому что будущее многомерно и многовариантно. Кроме того, кто обладает даром предвидения, то обладает мудростью - без которой невозможно правильно трактовать видение. Мудрость не делит людей на плохих и хороших и никому не желает зла... поэтому я уверена, что эта статья - заведомая ложь. Кто со мной не согласен, не трудитесь писать в мой адрес оскорбления, читать я их все равно не буду.
Відповісти

Альба Регія, 27 березня, 13:16
Важко з Вами не згодитись в тому, що старі брещуть... Бо всі хто кажуть, що вони дивляться в майбутнє - брешуть. Майбутнє це стосється речей, дій які можливо прорахувати математично, логічно або навмання і ніякого дару..
Відповісти

Незнакомка, 15 лютого, 20:38
Да. люди имеющие дар о смерти никогда не скажут о ней... это всё ложь. Люди теряют человеческий облик и много на себя берут и могут о таких вещах говорить в слух. Побойтесь Бога. А вам гость спасибо, хоть один нормальный комментарий!!!
Відповісти

Гор, 27 січня, 10:58
Такие правители должны сначала отвечать перед народом за преступления и разорение страны, а потом народ должен выносить свой приговор. Для Януковича это будет однозначно полный ...
Відповісти

Гість, 18 лютого, 19:31
Согласна на 100%!!!!!!!!И мне кажется сегодня ЧАС ПИК!!!!! Банду ГЕТЬ!!!!!!!
Відповісти

незнакомка, 15 лютого, 20:41
А разве в нас на Украине он один такой... Да их сколько развелось, шо мама дорогая...
Відповісти

Гість, 27 січня, 5:27
Невже ж Зек думає про країну?Його синуля став міліардером за час правління "баті",в Межигір"ї золоті унітази не говорячи про інші речі.А тим часом тисячі хворих дітей по Україні вмирають щоденно.Бог накаже цих бандюковичів швидко.Пі.Сі.Я не пророк....
Відповісти

Гість, 15 березня, 18:26
за ті гроші , за які стояли на майдані тоже можна було-б багато дітей врятувать!!!
Відповісти

Гість, 31 січня, 15:37
Собаци собача смерть
Відповісти

Гість, 01 лютого, 23:40
ЭТА ТВАРЬ ЗАСЛУЖИЛА БОЖЬЕГО НАКАЗАНИЯ Ковь людская-не водица Развязывание гражданской воны в мирной стране дикий грабеж беспредел беззаконие пытки людей-НИКОМУ ЭТО БЕССЛЕДНО НЕ ПРОйДЕТ
Відповісти

Гість, 04 лютого, 14:23
Ви знаєте, тут немає нічого смішного - місяців 2 назад мій товариш по роботі сказав те ж саме. Він в 2010 році у Закарпатті підвозив волхвара, той розказав трохи про майбутнє (справдилося), правда той волхвар сказав - "що головного злодія країни вб"ють у 2013 році". Той рік вже минув, але може по-давньосвов"янському ще ні?
Відповісти

Гість, 11 лютого, 4:52
"...а потому не спрашивай никогда, по ком звонит Колокол: он звонит по Тебе" (с)
Відповісти

Гість, 14 лютого, 11:21
Суд є Божий, а є і земний, горіти йому в пеклі, за зущання і смерті людей, а суд над злочинцем повинен відбутися ще тут! Він кат українського народу!Він і вся його свора!!!
Відповісти

Гість, 18 лютого, 11:00
ЯЦЕНЮКУ КЛИЧКУ И ТЯГНЫБОКУ ЭТОГО НЕ ПРЕДСКАЗАЛИ
Відповісти

Гість, 18 лютого, 21:12
та якби він нарешті склеїв свої ласти, не було б такого жахіття, яке відбувається прямо зараз! Люди помирають, а оте падло досі дихає... це справедливо?
Відповісти

Гість, 19 лютого, 12:47
Пророцтво, ну дуже вже збігається з реальністю. Судячи по діям, Ананас себе заганяє в могилу все більше і більше.
Відповісти

Гість, 23 лютого, 15:52
Если уже заговорили о Боге,то Янукович - тот самый удержывающий. А Евросоюз - это власть антихриста. Вы видели,как он увертывался от подписания акта?! Подумайте:зачем? Мы ещё прлакать будем,но будет поздно. Христос среди нас!
Відповісти

Гість, 25 березня, 16:02
Бедненький,это как же тебя трахнули,что у тебя мозги на бекрень выскочили? Все делается по воле божьей!
Відповісти

Гість, 26 лютого, 16:00
Какая ерунда! Янукович еще будет на коне!
Відповісти

Молот, 07 березня, 10:08
Ага на путинском,а потом туфля будет лизать чтобы РАСпутин самого не грохнул,он эму уже не нужен этого следовало ожыдать,Сволочь предавшая свой народ ,не имеет права даже на никчемное существование,по заслугам,жалко что не Украинский народ вынес приговор...
Відповісти

Гість, 04 березня, 9:42
Сейчас по-моему более возможен сценарий "липовой смерти", чтобы сказать "до чего вы довели президента",тогда Путина не остановить.
Відповісти

Гість, 04 березня, 11:13
Звершилося пророцтво. 03 березня 2014 року.
Відповісти

Гість, 04 березня, 11:44
Вся Украина желает экс-президенту-вору и убийце СМЕРТЬ...Запудрил мозги Путину и иже...Как можно просить ввести войска в родную страну-разрушить все...Тут мало кары Богом,тут надо ему кара от Сатаны...
Відповісти

Гість, 04 березня, 11:42
про какого человека вы говорите, это не человек , это Сатана...
Відповісти

Бандера, 04 березня, 13:15
Янека потрібно вбити 100%,скільки народу через нього загинуло і постраждало, а от Азірова я б залишив,але щоб він був під суворим контролем ,як не крути говорити він не навчиться но фінансист з нього дуже хороший,тим більше нова-стара влада не має спеціаліса такого рівня
Відповісти

Гість, 04 березня, 21:16
за ребро на гак
Відповісти

Гість, 16 березня, 11:48
твої речі на твої плечі
Відповісти

Гість, 05 березня, 13:16
яника в клітку і на майдан.
Відповісти

володя, 05 березня, 17:07
людей развели американцы как в сирии и т. д. цель 42 миллиона ртов. посмотрите война в сирии- как под копирку все и снайперы и жертвы и вообще все. нас здали все и троица майдановская и янукович. думаете у яценюка хата хуже. а все евреи. порошенко скотина. будет он в пекле в шоколаде вариться . смерть на его руках, в его сраных шоколадках. цель- уничтожить православие. они ненавидят нас. скоро россии тяжело будет. но кусочек от урала до питера останется. как же одурманен народ. кругом ложь. журналисты единицы не работают на америку. ужас. мы ничего не изменим, все по воле божией, нам испытание вере нашей, читайте ходоса, климова. и поверьте вы вспомните эти строки, когда по майдану, освяченому кровью наших братьев, буду ходить хороводы пидарасы на гейпарадах, вспомните баронессу фашистскую с пряниками как яценюк чмо перед ней чуть не на коленях ползал.тоже ведь евреи оба.люди ходите в церковь святую нашу и вам бог поможет разобраться и не попасть в сети этих дьяволов, не быть пешками в их руках. детей водите в церковь,
Відповісти

николай, 05 березня, 17:24
все по сценарию. годами изучают психологию, вербуют, подкупают, запугивают. а потом сводят все факторы под одну черту и как по маслу. дорогой мой народ неужели вы не видите и не слышите. нам сделали войну. одни и те же люди и руководили нами и убивали нас.где наш враг? америка, россия, европа? кого теперь кормить будем?
Відповісти

Молот, 07 березня, 10:35
Да тут трудно не найти совпадения ,но задача наша не повторить ошыбки Югославии,над которой над ругались все выше упомянутые,не допустить братоубийственной войны-мы к ней не готовы,тройка сопли жуёт а путькинские холуи топчут Крым! Смотря в прошлое не увидите ни одной страны которая пришла к чему-то без крови и потерь.Очень хочется быть первой без этого но верится с трудом.Люди давайте ними и останемся ,лучше растить детей чем лить ядра и оплакивать близких,а вместе нам не страшен не обезумевший воха ни эму подобные
Відповісти

Гість олег, 18 березня, 12:51
Господь тогда человека призовет.Когда он сделает много добра или зла.Ну а Виктор Федорович еще не сделал то что просил его духовник Схиархимандрит Зосима. п.с Батюшка помоги.
Відповісти