На Прикарпатті виник конфлікт між колишнім активним членом СДПУ(о) Віктора Медведчука та Правим сектором

Правий сектор Івано-Франківська заявляє, що проти них знову розпочали провокації і намагаються звинуватити у смерті шести прикарпатських силовиків.

«Коротка пам’ять Кучернюка (опер.псевдо «Карл») не дозволяє згадати йому, що штурм і коридор ганьби, то вимога громади написати рапорт до начальника міліції Фелика. Янучари трагедію сімей використовують для очорнення ПС і самооборони — сил, які врятували Україну від кривавої диктатури», — про це в коментарях виданню galka.if.ua повідомив Андрій Подільський представник Правого сектору.

 

За його словами, зараз окремі сили просто займаються підміною фактів.

«Бачимо підступ і підміну фактів, які абсолютно не стосуються трагедії», — відзначає Подільський.

Нагадаємо, що ПС і самооборону звинувачують у тому, що вони розкрали засоби захисту силовиків, і вони опинилися безпорадними перед ворогом.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
маркс, 31 травня 2014, 21:35
це що за бредятина
Відповісти

Гість, 31 травня 2014, 22:06
Ху..ло цей Микола. Хвора людина...
Відповісти

Гуска, 31 травня 2014, 22:28
Кучернюк очолював в кінці девяностих молодіжку обласної СДПУо,доїв бабло з покійного Миколо Шкрібляка.Сьогодні доїть бабло з Виноградника і Швадчака- "Цинамонових Хрущів","Маодотних кєнтів".Панове Швадчак і Виноградник в 2004 році належали до ПР і разом з Андрієм Микитиним,який перед Дудкою очолював міську ПР паскудили Юща Рапатого.Сьогодні панове Швадчак і Виноградник репрезентують партію "Зелені" очолювану януковським холужм Прогнімаком.Наберіть в гуглі "Прогнімак нет." і все почитаєте самі...
Відповісти

Гість, 31 травня 2014, 22:52
Не громада організовувала той шабаш та те знущання,а саме правий сектор!це й надалі продовжувалось!Нехай тепер справжні герої,а не щурі з нір,покажуть їм коридор!Смерть ворогам!
Відповісти

Гість, 31 травня 2014, 22:54
Правий сектор неможливо очорнити.Він і так чорний....
Відповісти

Крымчанин(Магаданец), 31 травня 2014, 23:45
Хохлы!ы 1928т году Советская Власть в приказном порядке заставила всех на вновь образованных землях изучать население и сдавать экзамены по украинскому языку.Ддя хохлов рекомендую найти и прочитать и в диких фин.размер финансировала стройки на Украине.В канечном результаете построила Великую Страну-Украину!Вот просто интересно за какой период времени вся эта срань клторая 23 года посется у власти и воду мутит уничтожит страну.До сегодняшнего дня она уже на 65%уничтожена.В чудо верите-чудилы?
Відповісти

Гість, 01 червня 2014, 2:44
Урод магаданський, тобі їсти не дай, а за нас будеш "хвилюватися"! Дибілоїди-рашисти, дайте нам спокою! Мені чесно пох....ю, яка там у вас жо...па! ПНХ!!!
Відповісти

№1, 01 червня 2014, 0:45
А в РФ яка зараз ситуація? Може там нанотехнології рулять? В космос вже нічого не літає, нічорта не виробляють. Тільки тим і живуть що вкл-откл на газовому крані. Ото вже що прогрес то прогрес :-) Куди ти нас тягнеш - йди вже собі.
Відповісти

Гість, 01 червня 2014, 7:18
я когда слышу фамилию медвндчук , так сразу понимаю --назревает очередная антиукраинская провакация. до чегоже он ненавидит УКРАИНУ. и все, что им не делается, только в ущерб нам и наблаго кремлю. а сколлько их таких? так-что Украине приходится воевать ни на один только фронт. победы ей!
Відповісти

Гість, 01 червня 2014, 9:09
Самооборона та справий сектор вже себе показалиСказати,що всі вони ск...коти-не можу,бо знаю з них дуже багато,але більшість-це перевертні,ракетири,зеки...Хоча є там кілька хороших людей.Бажаю вам гарної зустрічі з героями,які приїдуть з сходу!
Відповісти

Гість, 01 червня 2014, 19:38
Mozhe i e ,normalni odynyci,ale ti chto boitsya vyity, za yaki hroshi vony zhyvut vsi roky???Toi sanyi Yarosh ,kotryi nihde ni dnya ne robyv.Tovarysh Nalyvaichenka- SUDYLY ZA SHCHO??? Vsi ti Samooborony,Pravyi sektor i vony vstroily krovavu riznyu .Vse zrobleno pid nacionalizm.Relihia i nacionalizm sami uyazvymi.Vy chuly koly nebut,shchob Yarosh buv proty oliharchiv??? Podyvytys Odesu,tak vydno chto ce. Ich uzakonyly v nashvardiyu ,a proishly provirku u psychiatra . Vystavlena vskryta pochta Avakova z Yaroshem ,kotryi sam pidtverzhue,shcho pryishlos postrilyaty novobranciv ,bo vtikaly i vidkazalys strilyaty v myrnych ludei. A berut ditei ,rodychi na zarobitkach povbyvayut,chto ne zhidnyi , povbyvayut. A ZMI PIDVLASNI BUDUT BRECHATY.
Відповісти

славко, 01 червня 2014, 11:28
Андрійку,ти ж сам кулемети виносив з сбу разом із малолєтками,це шо,неправда?
Відповісти

Гість, 01 червня 2014, 12:12
Зброю,спецзасоби покрали тай в кущі ногами дригати.На схід не поїхали.Вони тут воюють з жінками ,дітьми,пенсіонерами,а туди - ні,бо там стріляють.ЧЧи не так самообороненько та сектерок!
Відповісти

Гість, 01 червня 2014, 22:02
Так і є, бо то все бидло повилазило. А справжні патріоти зараз на сході.
Відповісти

Гість, 02 червня 2014, 0:50
A ,koho pryzyvaete vbyvaty, takych samych ,yak vy. Vony sebe zachyshchayut vid oliharchiv, a vy pryzyvaete Pravym sektorom,vashy Samooborony ichaty vbyvaty i zachyshchaete milliarderiv, kotri vas hrabuyut i vbyvayut i vse pid patriotyzmom.
Відповісти

Крымчанин(Магаданец), 03 червня 2014, 5:46
Хутин Пуй !!! Хайль Путин !!!
Відповісти

Гість, 03 червня 2014, 8:45
Zombirovanyi debil dyvizii SS.
Відповісти

Гість, 03 червня 2014, 17:08
А Фнлика ще не люстрували?
Відповісти