Завтра в Івано-Франківську пройде марш солідарності із Волновахою

В неділю, 18 січня, о 12 год в Івано-Франківську відбудеться Марш солідарності в пам’ять вбитих мирних українських громадян проросійськими сепаратистами на блокпості №5 під м. Волновахою у Донецькій області, який організовує ГО Розвиток Громади та Івано-Франківська ФРІ. 

волноваха

Попередньо створений маршрут ходи: площа поблизу Міської ради, вул. Грушевського, вул. М.Шашкевича, Вічевий Майдан, вул. Незалежності, Меморіальний сквер на вул. Мельника.

37 37


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Русин, 17 січня 2015, 15:36
Российский флешмоб #ЯВаня -это и поддержка, и протест. Поддержка всех детей Донбасса, пострадавших от чудовищных бомбардировок украинскими военными. Протест против слепоты и равнодушия европейского общества, не желающего замечать преступления, которые творит армия незалежной против мирных жителей на востоке Украины. #ЯВаня — это восьмилетний Ваня Воронов из Шахтерска. 2 января он вместе с пятилетним братом Тимофеем играл во дворе своего дома. Во двор попал снаряд. Тима погиб сразу. Ваню снаряд покалечил.
Відповісти

Гість, 17 січня 2015, 19:40
Сучара кацапська, ти сайти попутав. А ім'я твоє походить від Підорашки, значить маєш писатися ПІДОРУСИН
Відповісти

Гість, 17 січня 2015, 21:57
ти гандон ссикливий Гысть 19:40, підор - це твій тато. бандерівці теж були колись невїбенні вояки, поки руські їх не перетовкли на капусту
Відповісти

Владзьо, 17 січня 2015, 15:38
так шо нам - на війну за олігархів йти? ЄвроСоюз візовий режим робить дедалі жорсткішим, жебраки українські їм нахуй не потрібні. То нафіг нам потрібна така жидоасоціація з тими підорасами з ЄС?
Відповісти

Гість, 17 січня 2015, 20:03
Ти добре переживаєш, ти підпадаєш під всі категорії, кого призвуть
Відповісти

Гість, 17 січня 2015, 16:49
На войну, на убой призовут только тех кто не сможет откосить (безработных , бездомных , умственных инвалидов , пенсионеров и пр.)
Відповісти

Гість, 17 січня 2015, 19:44
Так, точно в армії Новопідаросії якраз таких більшість, лише тебе, хуєсоса кадировського не взяли, бо пєтухів поки що апалчєнци не приймають, хіба що до осетин в якості наложниці.
Відповісти

Гість, 17 січня 2015, 16:51
Яка війна?а хто на тебе напав? біла горєчка після свєт? ви не даєте людям Донбасу самим вирішити свою долю! не хочут вони жити з вальцманами, котрі вчинили збройний переворот - це їх право. чому вальцмани збройно виступили проти законно обраного президента - а люди, котрі його законно вибиради, не мають права ЗБРОЙНО виступити проти УЗУРПАТОРІВ? а наш інтерес який - аби олігархи наживалися, а ми бідували? аби нас градами перемололи? ви годні проти другої військової світової потуги виступити? от подумайте - чи хочете бути гарматним мясом?
Відповісти

Гість, 18 січня 2015, 7:52
+1000%.
Відповісти

Андрій, 17 січня 2015, 16:57
Яка блять війна, православні? Хіба Порошенко закрив свою фабрику в Липецьку, в Росії, котру по телевізору лохам малюють як нібито агресора? Не дайте себе розвести, якщо не хочете стати фаршем в іловайськах. Хіба агресор може нам щось продавати? А от прочитайте на "УП": "На Трипільську ТЕС (входить до складу енергогенерувальної компанії ПАТ "Центренерго) прибув потяг з понад 2,1 тис. тонн РОСІЙСЬКОГО вугілля." Висновок: РОСІЯ - не агресор. Не ведіться на розвод шулерів, олігархів, котрі нас грабували і грабують і бабло виводять в ЄВРО-ОФШОРИ!
Відповісти

Іван Шовгенюк, 17 січня 2015, 17:04
Люди, вчора я втік з дурки - і от що скажу: ВСІ НА ФРОНТ! Враг - у ворот! Не дай боже ополченці відберуть заводи в Коломойського і Порошенка. Кругом агенти ФСЮ. Завтра на нас нападуть інопланетяни! тільки сцикуни не хочут йти воювати, хочут, аби вальцман втратив багатство і владу
Відповісти

русский, 17 січня 2015, 17:31
Мы ваших и дочерй будем ипать в рот тоже.Вас баранов гуцульских ипать будут чечены.Привед недолюди.
Відповісти

Гість, 17 січня 2015, 19:51
Не сравнивай себя, чмо алкашное парашинское с УКРАИНЦАМИ, вас чечены уже лет 20 как ебут, даже в маскве или сибири, а карлик шизанутый Путсин дань платит Кадырке годами, посмотри как живут в Грозном, а как в сраном Орле, Костроме или Воронеже. Русских уебанов алкашей поставили раком по всей Параше, а их жен, дочерей и матерей кавказцы натягивают по полной, пока русский Иван спит пьяный от стекломоя. Путлер ХУЙЛОООООООО!!!
Відповісти

хохол-нелюдь, 17 січня 2015, 22:45
Эй РУСАЧЕК!Ты скот тут раздор среди людей не делай!Есть нормальные украинцы которые не хотят этого дерьма на голову которое ему льют скоты с майдана.Есть сборище идиотов которое без мозгов родилось и творит ужас не понимая ,что вытворяет!Не надо тут за русских расписываться!мы были братья и братьми останемся только не для майданутой твари!Тварь за все ответит!
Відповісти

Гість, 18 січня 2015, 6:39
Нелюдь,який ти нахуй брат?Ти монголо-татарин і гоблін хуйла.Сциш що майдан в Мацквє розвалить РоССосію? РоССосія вже розвалюється,відкрий свої вузькі очі.
Відповісти

хохол-нелюдь, 18 січня 2015, 11:30
не сцы "гость!жыдохохлоамеропидарасов в Москве-реке утопим!Будет вам скотам майдан на козлячем болоте.
Відповісти

Гість, 18 січня 2015, 8:08
Zombirovana dehradacia. Sektanty dobre zombiruyut. A chto dokazav , shcho avtobus obstrilyaly separayustu ,tochno tak yak litak zbyly,rostrilyaly Maidan,spalyly Odessu,Mariupol, vbyly Sashka Biloho,bo napevno znav pro vbyvc Maidanu. A vy ne zadumalys, shcho ce zakaznyi rostril avtobusa dlya prychyny mobilizacii, Hunta ce zrobyla specialno, a teper zombirue hlupe bydlo pid mobilizaciyu. Sami manyaki v Ukraini vbyvayut i idut Marshem v Paryzi. Pozor.De Marsh STOP VIINA??? Same dorohe zhyttya,kozhnoi ludyny, no tut zombirovani HOI.
Відповісти