Прикарпатського представника Сергія Ківалова на затримали під час отримання хабара (фоторепортаж)

Сьогодні, 9 грудня, директора Прикарпатського юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія” Віктора Басая затримали на отриманні хабара.

Про це у соцмережі фейсбук повідомив військовий прокурор України Анатолій Матіос, - пише 0342.ua.

Слідчий відділом військової прокуратури Західного регіону України задокументував факт одержання директором ВНЗ неправомірної вигоди, у розімрі 7500 гривень та 300 доларів США. За вказану суму двоє студентів вишу допускалися до складання зимової сесії. 

"Хабар" виявлений та вилучений у повному обсязі під час проведення обшуку службового кабінету керівника навчального закладу. На даний час проводяться обшуки у службових приміщеннях Академії та за місцем проживання "учителя" молодих юристів", - йдеться у повідомленні.

12316607_551796518304806_8493963543298301357_n

12308398_551796448304813_2376916561061282531_n

12314105_551796404971484_160313128699326749_n

12369258_551796281638163_2860933118750308763_n

12360182_551796238304834_2031795441404300510_n

Під час затримання у 68-річного Віктора Басая погіршився стан здоров'я, йому викликали швидку допомогу.

12310655_551796574971467_4819322815143492817_n

12341130_551796184971506_4647860361981145842_n



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 09 грудня 2015, 16:48
Жнива в розпалі!!!У вузах сесії, золота лихоманку для хабарників. У всіх вузах можна брати любого викладача за хабар, при чому не гребують нічим!!!
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 19:31
А чего вы радуетесь, Басай уже давно в Институте Юракадемии не работал. Еще в октябре его выгнали, официальным приказом.
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 19:32
Вот официальное заявление Юракадемии: "Басай Виктор Давидович почти два месяца не имеет абсолютно никакого отношения к нашим учебным заведениям. Он написал заявление об увольнении еще 19 октября и был уволен согласно приказу ректора № 4686«а» - 73 от 19.10.2015 р. Объявление в газету о замещении вакантной должности Университет подал 29.10.15 года. На сегодняшний день обязанности директора Прикарпатского юридического института НУ «ОЮА» исполняет Король Владимир Владимирович (приказ ректора НУ «ОЮА» от 21.10.2015 № 4729 «а» - 73)"
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 13:41
Он тупо - ПОСРЕДНИК???
Відповісти

студент, 09 грудня 2015, 19:34
Подтверждаю, старого маразматика Басая еще с конца октября выгнали. Директором был Владимир Король. А Басай так, рядом ошивался )))
Відповісти

Iгор, 09 грудня 2015, 19:38
Я студент цього Інституту, і можу підтвердити, що Басай був звільнений, ще в жовтні, але при цьому його часто бачили біля Інституту. Дуже мерзенний тип
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 23:09
Того самого Короля Басай привів з ПНУ. Те що він з жовтня не директор не міняє той факт що рішав за сесію в ОЮА. Тобто даний факт отримання коштів напряму стосується Академії Ківалова, бо вирішувалось питання допуску до складання зимової сесії в цьому навчальному закладі. Докажуть це прокурори, чи інститут вийде сухим із води покаже час
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 16:49
Перший хабарник в військовій прокуратурі це Матіос. От звідки треба починати.
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 21:46
А при чому тут військова прокуратура?
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 19:22
Пахана Чорноуса взяли. Скоро чорноус і соловей будуть кукарікати про політичний тиск на опозиціонера, а самі будуть рішати йому больнічку. Нічого вітя не бідний відкашляє мусоркам.
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 16:51
На кiнець взяли цього старого хробака тепер треба слiдкувати за скiльки вiдкупиться. Прокурор збагатиться на кругленьку суму
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 16:51
Ця влада не зупиниться ні перед чим. Підбираються до сина, який очолює адмінсуд і має свою думку. Шкода діда. Йому давно вже треба було піти на пенсію
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 9:18
ти на рахунок "шкода" трохи остинь...
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 20:18
Ага то тепер влада погана що зловила хабарника? Погана коли ловить і погана коли не ловить)))
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 16:55
А яке відношення має військова прокуратура до цивільного вузу ? Що СБУшники вже не довіряють місцевому прокурору Братюку. От цього барана треба потрясти. Він добре постриг за призначення місцевих прокурорів. Нічого з ними отже розберуться.
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 17:20
НАРЕЕЕЕЕЕЕШТІ! Давно треба було брати цього жида за жопу ще за часів його царювання у Юридичному інституті ПНУ ім. В. Стефаника. Купа мажорних дибілів отримали дипломи юриста без елементарних правових знань через цього старого клоуна.
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 23:57
Один із цих мажорних дебілів пан Ч. тепер очолює Державну службу праці і контролює франківський "Народний контроль" на чолі теж з іншим Ч.
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 1:33
Навіщо ці секрети, якщо є Гугл? Це Чернега і Чудак! Зараз ще сюжетик для Наркоконтролю закажуть!
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 17:21
А Матіос за який хир Полісся генерала і став заступник генерального прокурора. Він що святий. А вчився як у вузі не за гроші, тупий як валянок. Всіх треба гнати. Це не сума хабара. Це смішно. Роблять показуху з мухи, а самі хапають мільйонами. За всі ГПУшниками при владі треба перевірити чим вони дихають і які маєтки нажили, сироти .
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 17:33
Судячи з коментарів Басай жертва політичних репресій, клята влада користуючись нанотехнологіями і за допомогою надтаємного супутника підступно вплинула на мозок Басая і він, не тямлячи себе, взяв хабар! Це провокація!!! І таке саме було коли свободівець Онуфрій разом з Гаркотом чаював! Той самий супутник використали! Ганьба!!!
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 17:35
у морда свиняча!!! погано йому стало, сука хабарницька
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 18:22
Пригадую, що раніше старого Басая вже брали на хабарі убозівці і якимось чином йому тоді вдалось випригнути. Здається головчак тоді йому рішав питання. Встид на всю країну .
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 18:23
А місцеві прокурорішкі гнилі. Не захотіли з ними СБУшники працювати. Це про щось говорить.
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 19:40
Ти хочеш сказати, що у медичному унівеситеті всесв порядку, чи в "нафти ігазу", чи може в юрінститі Васільєва не така сама як Басай, з яким раніше за посаду воювала. Все прогнило кругом.
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 18:46
Порядна людина.Підставили.А документували наші просто бояться відповідальності от і закручують.
Відповісти

СТУДЕНТ, 09 грудня 2015, 19:34
НА ЮРИДИЧНОМУ У СТЕФАНИКА працює ХАБАРНИК Козлов..пора його також закрити на нари.
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 20:42
а який з козлових - там два?
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 18:52
факти в студії, а то ПАПІЗДЄТЬ кожен може )))
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 19:12
Вельмишановний добродію. Не матюкайтеся так, бо у наступному житті можете народитися росіянином.
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 19:10
Люди добрі! А у Львові в юридичному, що твориться? А у Харківському Юридичному університеті ім.Я.Мудого, що твориться??? Еліта УКРАЇнських юристів! Не даш гроші до сесії не допускають, знайдуть 100 причин! Що бідному студенту робити??? Ви всі дурите людей!!! Що тільки один брав хабар??? А хабарі беруть усі. І ВАМ ЦЕ ВИГІДНО!!!
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 9:02
юрфак львова хабарний лише тим, хто ні фіга не вчить або мозочок слабоумний. То нашо йти таким на юрфак, та й ще у Львів. Там і мудрим дууууже багато вчити доводиться
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 7:44
От за Ярослава Мудрого не придумуй за всі роки навчання ні цента не заплатив. А з тих хто ходив давати хабаря викладачі ще й стібались хотіли то зимовий сад з оранжеєю щроб купили то картину якусь тисяч за сто доларів. І всі бажаючі дати хабаря ішли ВЧИТИСЬ
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 19:37
Хто напише чесно? Скільки хабарів із областей везуть у Київ? Брали мало, а тепер у Київських Главках вимагають більше, щоб працював добре в регіоні! Чи зможе простий українець, яких 20 мільйонів побороки курупцію в УКРАЇНІ? - Та ніколи! Поки Ви говорите про курупцію, а чиновники наживаються ще більше і думають, що комусь у Верху це позорне явище "курупція" може надоїсти і він перестане брати гроші, бо вже набрав грошей на своїх правнуків. І чиновники на місцях можуть позбуться посад. А ЦЕ ДЛЯ НИХ КАТАСТРОФА!
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 20:11
Басай не почалося особа, звільнений. У його діях шахрайство, ч. 1 ст. 190 КК України. Одержить по вироку суду штраф. Це ж яким долбойобом треба бути, коли ти слухаєш особу за дозволом слідчого судді і не розумієш її процесуального статусу. Оце пропіарились на всю державу. Матіос не вміеш срати не мучай жопу.
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 20:47
а ще залишилися ТОМЕНЧУК КАРАСЬ ЦИПЕНДА ВЕЛИКООЧІЙ ця вся наволоч кпСС і регівська
Відповісти

Гість, 09 грудня 2015, 21:00
Ще Васільєву треба зловити!
Відповісти

Гість, 14 грудня 2015, 21:59
За матню !
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 6:42
Самий злісний хабарник медичного університету це декан фарм. факультету Моісеєнко Микола Іванович. Приходьте і беріть під білі ручки. Бере у всіх ... Зараз у нього жнива!
Відповісти

Дівчинка, 10 грудня 2015, 8:16
Та то всі голови в районах по непрацездатності берут за больничне гроші?
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 9:35
Якщо пан Басай давно не директор інституту , то хабар значить мав взяти пан Король і що робив Басай в кабінеті Короля ? Якась херня , а не операція СБУ
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 10:32
Найбільший хабарник це толік "тепловізор"- Матіос. Ця гнида з невідомих причин не попала під люстрацію, хоча працював в адміністраціі Януковича і лизав йому сраку. А зараз бали заробляє, на чому ? Це рівень військової прокуратури під час війни шахраїв виЯвляти. Та худоба просто на більше не спроможня. Нічого, його таке саме очікує.
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 13:45
ну що ж , знову народ пошили в дурні . Коли допуск до сесії -до Басая, довідки -за його підписом ,а виявляється він постороння людина...))жах , то для чого весь театр??
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 15:15
А театр тут до того, що починається боротьба за крісло генерального прокурора України. От і тепловізор тобіш Матіос рве жопу бо хоче крісло. Але він же тупорилий і поняття не має в законодавстві. Отак худоба все життя площа по течії, лизала сраку мужновлядцям, а тепер із себе борця за справедливість корчить. Гнати підера в шию з органів.
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 19:05
Виходить, що потрібно платити хабарі в юридичних вузах України, щоб стати нормальним юристом. Це практичні заняття для майбутніх юристів. Знін немає і скоро не буде.
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 20:16
позор
Відповісти

Віктор, 10 грудня 2015, 20:20
я поступав в 2002 р. Басай В.Д. вимагав у батьків 3 тис.дол. на платний і 6 тис. дол. на державний!!!
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 20:30
а де нема корупції назвіть одну установу а лікарні найбільший розсадник корупції особливо гінекологія суми захмарні за операцію від 5 до 11 тис відкрито називають суму
Відповісти

Андрій, 10 грудня 2015, 20:24
коли студенти приносили йому гроші у конверті за екзамени він відкривав конверт дивився і казав " що ви з мене смієтесь-мало" . Саджати таких на довго!
Відповісти

Петро, 10 грудня 2015, 20:31
він не усвідомлює що ті часи уже закінчилися і ті хто його кришували у т.ч. Ківалов уже нічого не"рішають"! Нарешті цього жида посадять! Слава Україні!
Відповісти

Петро, 10 грудня 2015, 20:33
він не усвідомлює що ті часи уже закінчилися і ті хто його кришували у т.ч. Ківалов уже нічого не"рішають"! Нарешті цього жида посадять! Слава Україні!
Відповісти

Едуард, 10 грудня 2015, 20:36
Позор для України - заслужений юрист України! Позбавити його такого звання!
Відповісти

Петя Мельник, 10 грудня 2015, 20:42
Нарешті сраколиз зі стажем Король Володька буде директором а може і не буде!
Відповісти

Ахметов, 10 грудня 2015, 20:45
в ту Басайову бурсу і так ніхто не йшов вчитися, а тепер тим більше не підуть!
Відповісти

Гість, 10 грудня 2015, 21:09
Підуть ой як підуть. Його виблядки всюди працюють, в судах, в прокуратурі
Відповісти

Олег, 11 грудня 2015, 16:55
Ківалов так рішає як Янувович в Ростові! Скоро і його візьмуть за одне місце! А на рахунок москалів то їх треба вистрілювати як собак!
Відповісти

Гість, 12 грудня 2015, 20:09
То чого ж ти не в АТО?
Відповісти

Гість, 12 грудня 2015, 20:12
Прикольно, що взяли недіючого давно звільненого працівника, а тих що на посадах пожаліли і небезкоштовно
Відповісти

Гість, 12 грудня 2015, 20:27
НАРЕШТІ ВІН ПОПАВСЯ!!ВСІ ХТО ВЧИЛИСЬ У ОДЕСЬКІЙ У ФРАНКІВСЬКУ ЗНАЮТЬ,ШО ЗА ДЕРЖАВНИЙ ТРЕБА ОБОВЯЗКОВО ЗДАТИ 100-200 ДОЛАРІВ ЧИ ЄВРО ІНАКШЕ НЕ ЗДАШ!ХАБАРНИКА ПОЗБАВИТИ ВСІХ НАГОРОД.СПРАВЕДЛИВІСТЬ Є! ПОЗОР НА СТАРОСТІ!!!УРА!УРА!УРА!
Відповісти

Гість, 14 грудня 2015, 21:55
Старий КНУРЯКА !!!
Відповісти

Гість, 13 грудня 2015, 16:57
Давайте зробіть із цього висновок! І більше ніколи, ніколи не беріть хабарі! А то із вами може так колись статися - ПОЗОР НА ВСЮ УКРАЇНУ! ПОЗОР ДЛЯ РОДИНИ! БУВ ДУЖЕ ПОВАЖНИЙ, А СТАВ "хабарник"! ПОЗОР!
Відповісти