В мережі з’явилося відео, як івано-франківець Войтик випиває залпом 0,7 літра горілки (відео +18)

В мережі з’явилося відео, як івано-франківець Войтик випиває залпом 0,7 літра горілки

Щоправда героєм кумедного відео став не одіозний секретар івано-франківського ЄРЦ Вадим Войтик, а його однофамілець чи може близький родич Іван Мар'янович.

 

P.S.У відео присутня ненормативна лексика. А в рукаві у Івана Мар'яновича ще є "чвертка"



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


Коментарі:
Гість, 13 лютого, 9:54
Він випив води, а не горілки постановочний розвод для лохів.
Відповісти

Гість, 14 лютого, 0:44
Дiйсно води напився,та здорового мужика вже б завалило а цього хруща доходягу типу нi?!От дешевi понти та розвод стид i позор цим пацанам.
Відповісти

Гість, 13 лютого, 10:43
не думаю. чека в рукаві свідчить про інше
Відповісти

Гість, 13 лютого, 10:57
на пляшці горілки переклеєна акцизна марка нерівномірно, після випитого досить рівно йде до смітника навіть не хитається все це свідчить що у нього немає стану сп'яніння.
Відповісти

Гість, 13 лютого, 10:51
Зняли коментар,повторюю.Чим кращі за ватників ті що знімали і ті що виклали це відео на сайт?Відповідь:"Оді і другі моральні уроди".
Відповісти

Адміністратор, 13 лютого, 11:06
Коментарі з нецензурною лайкою будуть видалятись
Відповісти

Гість, 13 лютого, 11:27
Так у вас відео з нецензурною лайкою.А ви знімаєте коментарі без лайок.Як що ви хочете показати що у нас хватає своіх ватніків, то вам це вдалось,але хто тоді ви,хто виклав це відео?
Відповісти

Гість, 13 лютого, 11:36
До чого там фото Войтика? Про шо новина?
Відповісти

Гість, 13 лютого, 11:52
Реклама горілки "Байка" ...вчать що треба залпом випивати і бігти за другою краще би зняли що з ним станеться через півгодини адже він отримав тяжке алкогольне отруєння.
Відповісти

ІГОР, 13 лютого, 14:41
БИЧАРИ! НАЙШЛИ ЧИМ ХВАЛИТИСЯ. ПИЙТЕ БІЛЬШЕ. СКОРО НЕГРИ НЕ ЛИШЕНЬ ВАШИХ ДІВЧАТ ТАРАБАНИТИ БУДУТЬ А Й ВАС. БИДЛОТА.
Відповісти

Гість, 13 лютого, 16:58
МОЛОДЕЦь ЛЮДИ ЩЕ НЕ ЗНАЮТь ХТО ТАКІ НЕҐРИ ТА АРАБИ. РПОДИВІТьСЯ НА СВІТ!!!! СОРОМ!!! ВИ СМІЕТЕСь САМІ З СЕБЕ. СОРОМ!!! ТА СТРАХ!!!
Відповісти