pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Область поглиблюватиме співпрацю з Торгово-промисловою палатою України27 Лют, 09:55

Про співпрацю між Івано-Франківською областю та Торгово-промисловою палатою України йшлося під час робочої зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука із президентом Торгово-промислової палати в Україні, Почесним консулом Франції України Геннадієм Чижиковим.
news-image

Долучилися до розмови перший заступник голови ОДА Марія Савка, начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Олександр Зрайко та начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Джигіта.

Під час зустрічі йшлося про співпрацю в різних галузях економіки. Зокрема, присутні обговорили потенціал щодо збільшення експорту сільськогосподарської продукції. Напрямки розвитку співробітництва будуть окреслені в угоді про співпрацю між Торгово-промисловою палатою та областю.

Також йшлося про важливість реалізації  культурно-мистецьким проектів у процесі залучення іноземних інвестицій. Обговорено ряд мистецьких заходів, які проводилися минулого року та матимуть своє продовження цьогоріч. Виокремлювали проведення фестивалю «Карпатський простір», завдяки якому область відвідала чисельна кількість туристів та представників дипломатичних місій.

Актуальною стала тема можливості проведення фестивалю «Французька весна», який у квітні минулого року попри те, що відбувався на теранах Прикарпаття вперше, отримав справжній аншлаг у Івано-Франківську.

За словами Олега Гончарука, цьогоріч також планується провести ряд заходів щодо сприяння обізнаності жителів області з французькою культурою та, відповідно, залучити якомога більше інвестицій у розвиток краю.

Своєю чергою, Геннадій Чижиков висловив слова вдячності Олегу Гончаруку за координацію дій  між Івано-Франківщиною та Торгово-промисловою палатою України в сприянні організації ініціатив, залученні інвестицій та проведенні різноманітних заходів.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 

(Visited 91 times, 1 visits today)