pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Під час благодійного ярмарку в Івано-Франківську затримали агресивного шахрая, який жебракував і називався ветераном «Правого сектору» (фото+відео)11 Лип, 23:21

Чоловік називався бійцем Правого сектору та просив гроші на благодійному фестивалі “Станіславська мармуляда”, який проводили для збору коштів на лікування онкохворого сина франківського ветерана війни Андрія Фармуги.

Як повідомляли ЗМІ, минулих вихідних на Німецькому озері пройшов благодійний гастрофест “Станіславська мармуляда”. Зібрані на фесивалі гроші передали на ліквання Станіслава Фармуги.

Чоловік заявляв, що воював у Правому секторі, пройшов Донецький аеропорт. Пи цьому він наполеглево вимагав гроші у відвідувачів фестивалю, пише КУРС. 

На зауваження патрульних поліціянтів відреагував агресивно. Кричав “мусора **бані”, та кинув пластикову пляшку в патрульний автомобіль.

Про це у мережі Фейсбук повідомив  поліцейський патрульної служби поліції особливого призначення “Івано-Франківськ” Назар Кішак.

Після затримання до чоловіка прийшли бійці, які насправді стояли в ДАПі у складі Правого сектору”

“Коли підійшли мої друзі з Правого сектору” Червак Тарас з другом які стояли в Донецькому Аеропорту і спиталися хто комбат, на якій позиції стояв та позивний, то людину поміняло”, – пише Кішак.

Чоловік сказав, що недавно вийшов із просив, щоб його не забирали у відділок поліції.

 

(Visited 162 times, 1 visits today)