“Починаємо Майдан”,- пікетувальники не дочекалися від Гончарука відповіді на питання коли будуть гроші на ремонт дороги (фото+відео)

Сьогодні, 10 вересня, до Івано-Франківська знову приїхали протестувальники з Делятина, інформує Правда.іф.

 

 

Мешканці кількох сіл та водії зібралися на акцію протесту під стінами Івано-Франківської ОДА.

Як пояснив координатор акції протесту фронтовий капелан Микола Мединський, голова ОДА Олег Гончарук обіцяв їм виділити кошти на ремонт цієї ділянки дороги – але тепер чиновники кажуть, що грошей далі нема, і відмовляються ремонтувати дорогу. Від самого ранку протестувальники чекали голову ОДА Олега Гончарука.

«Ви знали, що ми будемо сьогодні в Івано-Франківську. Не ображайте народ, ми вимагаємо своїх 20 мільйонів», – сказав представник громади, капелан Микола Мединський.

Прийшовши до людей очільник області сказав, що він зробив усе можливе і частину коштів виділили та реалізували. Люди обурені, і кажуть що обіцянки не виконуються. Вони вимагають відставки Гончарука. Мовляв, керівник області на попередній зустрічі пообіцяв, що коли не буде виділено кошти то він піде у відставку, але очільник області каже, що не збирається писати заяву на звільнення. Микола Мединський закликав людей приїхати під стіни ОДА.

“Закликаю людей, які живуть у Делятині, Заріччі, Білих Ославах, Березові та ін. Ми під будівлею ОДА чекаємо вас. Негайно під адміністрацію. Починаємо Майдан”,- сказав Мединський.

Людей закликали везти намети і чекати виділення коштів під стінами ОДА.

“Я обговорював це питання з фірмою виконавцем На поточні ремонти є 100 мільйонів я готовий написати документ на виділення ще 20 мільйонів. Але грошей зараз все одно немає”,- відповів Гончарук.

Нагадаємо, що на ремонт дороги Делятин-Яблунів виділили 60 млн грн, вже 51 профінансували. (Це десь чверть усіх грошей на дороги області, хоча дорога Яблунів-Делятин – приблизно 1% від місцевих доріг). В ОДА пообіцяли на наступний рік ще десь 65 млн на цей шлях. Але люди хочу вже і зараз.

“Починаємо Майдан”,- пікетувальники не дочекалися від Гончарука відповіді на питання чи будуть гроші на ремонт дороги.

Домовилися писати розпорядження на виділення 20 млн.грн.

“Я зараз звертаюся в бюджетний комітет ВРУ і украдавтодор. Якщо вони дають кошти і збільшують ліміт на 20 млн.грн. то ці гроші будуть”,- сказав Гончарук.

Врешті голові Івано-Франківської ОДА Гончаруку дали час до 16:00год., щоб він знайшов 20 млн. грн.

Також протестувальники написали відкритого листа до Президента України Петра Порошенка із вимогою розібратися в ситуації, вплинути на голову ОДА або звільнити його.

(Visited 1 047 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Повірили обіцянкам влади? Дегенеративні чи що? Вони уже по тихому справи завели на активістів. Уже уся країна обнадіялась що знайшла спосіб вибивати цільове призначення податків. Але не тут то було. Та й ще варто подумати чи варто ризикувати у тюрмо потрапити за те щоб Шевченкова фірма ПБС гроші освоїла. Інтереси може й співпадають, але як показує практика депутат – це шльонда (Барна за 50 тис доларів голосувати погодився “як завжди”- розвели журналісти від імені Кононенка). Не виключено що й Шевенко замісь того щоб сам вимагати від влади, людей підставляє під кримінал і здасть списки організаторів своїм колегам депутатам з БПП для прокурорів кумів. Обережним слід бути. Майдан мав би навчити…

  Гість,

  В смітник його!!!

  Гість,

  балаган з обох сторін і жодноіі конкретики.люди,щоб досягати конкретики треба і конкретикою займатись а не таляпати язиком ,,аби було,,. сміх вам.пасіть коров на полі

  Гість,

  яке нагле село, нашо їм тієї дороги такої панської, дорогої в горах.Не знати, які маєтки мають в своїх селах забутих богом і людьми.
  В приміських селах де панота живе дороги не найкращі, Загвіздя то кінчене таке страхіття, селюхи самотужки 10 латок кинули – поремонтували дорогу називається, дебіли.

   Гість,

   Загвіздя має право не сплачувати автомобільного збору і повязаних подактів раз саме соіб дорогу робить. Що думає собі влада – красти, красти і це непомітно буде у наслідках?

  Гість,

  В польщу хай їдуть. Нема чого майдани тут розводити.

   Гість,

   в Польщі треба робити по 12 год. що світу божого не бачиш.Вони хочуть тут бабло мати, щоб якийсь турист заїхав, лісу вкрасти вивезти …

   Гість,

   Кожен останній нероба видить себе бароном. Можна ходити верещати і слюнями бризкати голові ОДА )))). Всіх звільняти, заяви вимагати писати. А шо поліція з народом? Це не хуліганство? А шо то тоді? Розвал державної влади.
   З іншої сторони ліс рубати і бабки розпилювати – мусиш терпіли і такі крики. Та і влада ця на цьому самому прийшла.
   Коса на камінь найшла.
   Як податки платити – то всі герої-автоєвросила. І нікопійки. Таке враження по номерах на авто що вже в польці і литві живемо.
   А я дороги вимагати то дивия як горлянку дере.
   А нехай покаже скільки податків він заплатив і на скільки сантиметрів дороги заробив.
   На триповерховий будинок гроші є, а на газ немає, давай субсидію. Вам би поляки і німці таких субсидій дали … Ух а ж би гай гудів.
   Як в польшу заїжджаєш то ні одного майданівця немає. Поляки як чують відкриту пащеку то зразу в кінець черги. І угорці так само.
   Розвелося тут любителів пащеки відкривати і субсидії з орогами вимагати.
   Ч

    Гість,

    Ну і пообзивав ти депутатів БПП з Ахметовим? Декларацією Гончурака і його сімї заткати рота хочеш “поганому народу”? Спробуй украсти на дорогу в Німеччині чи Польщі одразу напочатко черги на зону, а тут їм люди погані, які вимагають їх податки витратити на обіцяне.

   Гість,

   Чому не “в АТО” відправляєш? Як зявиться дорога від поїзди в Польщу?

  Вік,

  А Шевченко молодець!Знайшов хамів-лоббістів! Але як вони зараз знесуть владу, так завтра і його розіпнуть, як не утече.Бо має гроші
  На 30 км дороги всі гроші обласні?

   Гість,

   Шевченко знає що слід кричати “Путін нападе” у такому випадку і ви всі “агенти Кремля”. А тут щось забирились з цим злодії чиновницькі.

  Гість,

  Лопату в руки і най закидає ями.

  Сергій,

  Пригадую цю історію ще після закінчення Революції Гідності…, завжди мешканці Косівського району були дуже активні у лобіюванні та відстоюванні своїх територіальних інтересів! І це чудово !
  Отож Порошенку треба було призначати того з майдану сотника їхньої сотні, що був на Майдані Солонченка і мали б свого ефективного губернатора…, а так не дожали -/.
  Тому, завжди будь-якому Президенту потрібно враховувати територіальні амбіції кожного регіону і визначати саме з їхнього середовища особу на призначення ! Адже саме з таких середовищ є найефективніші ґазди та керівники в Європеських розвинутих державах

   Гість,

   100% погоджуюся з дописуючим !

   Гість,

   одного сотника вже призначили головою Укртрансбезпеки, того, що килимами торгував в Надвірній, та так почав гребсти, що дали копняка під сраку.Не рівняй Європу до … країн 3 світу.

    Гість,

    Ноняк , той що з Надвірної реальне гавно яких світ не бачив..-(!
    Але ж не всі в інших регіонах корупціонери

    Гість,

    Нажаль таких прикладів багато – з майдану і в паразити обкрадати народ, а здавалось на майдані ж за народне бився, а виявилось ні. Систему слід змінювати і покарання ефектне як Тянь-Мень для корупціонерів чи відрубання рук як в арабів.

    Влад,

    Потрібно негайно добиватися звільнення губернатора Гончарука і нехай самі активні лобіюють свою людину та вимагають у Порошенка призначення !

     Гість,

     А інші регіони? Інші кандидати? Обласна Рада може висловлювати недовіру. Депуати від Делятина виходили з пропозицією на облраду, яка нічим більше й не займаєтсья як бюджет за долю азтверджує і може недовіру виловити голові ОДА? Саакашвілі на голову ОДА спробувати, дати ще один шанс, а то вибір серед делятинських активістів занадто вузький.

    Гість,

    100 %
    Як ноняка атого призначєли то ніхто не гавкав. А як йому сраку порвали то всі прозріли. Така культура тих людей. Аби собі що висмоктати то готові лизати на вокзалі плитку. Аби гнобити падаючого. А потім в неділю до церки. Перехрестилисі. І з понеділка всіх ненавидіти

  Гість,

  В мене у дворі хтось нагадив і не прибрав… Влада не хоче прибирати! То що, йти ода закривати , чи дорогу перекривати? А може краще перекрити вїзд у місто всяким неробам з тих кольорових сіл? Це ж такі як вони весь Франківськ засрали… Нехай менше ліс ріжуть… А як хотять побуянити , то на схід у АТО можуть їхати.
  А поліція взагалі сховалась… вони тільки і вміють що замахувати коли хтось не по правилах припаркується.

   Гість,

   Що скажеш коли влада перестане сміття забирати, за вивіз якого з твого двору заплачено? Теж жінку свою будеш в АТО відправляти щоб не буянила? Як хочуть люди так хай і добиваються не шкодячи іншим людям. Владу злодійкувати нехай трусять скільки влізе.

  Гість,

  Від селюків тільки однин срач в Франківську. Нехай бикота порахуе скільки вони всі разом сплатили податку чи вистачить тих грошей зробити хоч 10 метрів дороги, виходить так що мешканці міста ім зобов‘язані зробити дорогу бо вони хочуть тільки пити горілку і ліса красти, своіми молоками вже всі пішохідні доріжки засрали а ринки пусті бо там потрібно 20 гр дати. Потрібно взагалі на вуха вішати бірки селюкам і не випускати з загонів

  Гість,

  Дорожній дефолт розкрадених позик МВФ. Замісь кредитів злодіям одразу ж МВФ фінансував би проект доріг фірмам не повязаних з Кіпром і місцевими депутатами-злодіями з попередніх тендерів.

  Гість,

  ТО виходить що в ГОРОДЕНЦІ де вже неможливо проїхати ===навіть грейдаром ями нехочуть закидати===по вул ВИННИЧЕНКА потрібно робити пікет бо по тій дорозі неїдуть навіть поліцейські бо по закону вони б мали подати заяву на закриття АВАРІЙНОЇ і небезпечної дороги

  Гість,

  Чому їх не заберуть в ментовку? Їх не більше 30-40 чоловік? Як нема ресурсу – треба просити простих франківців допомогти спакувати порушників. Це ж агресивна, нагла сволота

   Гість,

   бо мєнтовка з аваковим а він на вибори чекає. йому гончарук до лампочки. Навіть заступники гончарукові в куті сиділи як щурики. А вони з його руки їдять. А мєнтам по барабану. Вони шкіряться і шутер крадуть. Ігрові зали кришують і ще повно бізнесу. А гончарук з сбушниками ліс розтягують по закордонах. І забороняють ліс красти іншим щоб підімнути ринок під себе.

  Гість,

  Гончарук і влада області нехай зверне увагу на село Васючин Рогатинського району. Там через агресивних сусідів і нечесну місцеву владу я не можу приватизувати свої земельні ділянки, залишені мені в спадок дідом і бабцею. Поки один сусід не підписує, інші (з агресивним, скандальним і свинячим характером) на городі в полі з 2010 року вже залізли більше ніж на 1,5 м. При зверненні з скаргами чиновники сільської ради не реагують, або не беруть до уваги схеми земельних ділянок з вказаними розмірами і площами. Для них правий той, в кого гроші, зв’язки, впливові родичі, великий кулак, довгий язик, вовчий, гадючий і свинячий характер. А той, хто не може за себе постояти і за ким не стоять “серйозні люди” – це для них не людина, навіть якщо має “ангельський” характер, “золоті” руки і професорське звання. До речі, я один точніше міряю землю (ще не таке і не з такою точністю розраховував, креслив і міряв), ніж голова сільради разом з депутатом головою земельної комісії.

  Гість,

  Губашльопу пєци ви всі до одного місця,головне щоб на “Лігосі”файні рогалики пеклися. А то що ви йому говорите то мєсному фраєру і пох…й. “жиди – по новому” і без пєци нікуди.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:9075

загрузка...

Через негоду прикарпатська сім'я залишилася без житлового приміщення (фото+відео) 22:05

Вчора, 20 травня орієнтовно з 16.00 на території області розпочалися інтенсивні опади у вигляді грозових, зливових дощів та граду. Спостерігалися грозові, дощові явища в Богородчанському, Калуському та Надвірнянському районах. На...

Власна лікарня, ремонти доріг і приміщень: Як живе Заболотівська ОТГ 21:55

Півтора роки тому селище Заболотів створило свою об'єднану громаду. До неї увійшли села Ганьківці, Вишнівка, Іллінці, Олешків, Любківці, Рудники, Троїця, Тростянець, Шевченкове, Зібранівка, Рожневі Поля та Заболотів. За півтора роки...

Коломойський призначив свого юриста, який підпадає під закон про люстрацію, керувати Адміністрацією Президента України 21:52 1 коментар

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про призначення Андрія Богдана главою Адміністрації Президента України. Указ про призначення Андрія Богдана на сайті президента опублікували сьогодні. "Відповідно до частини третьої статті 106...

Зеленський видав указ про розпуск Ради і вимагає ліквідувати мажоритарку 21:47 1 коментар

Президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради 8-го скликання. Про це свідчить інформація на сайті глави держави.   “Керуючись частиною другою статті 77, частинами шостою і сьомою статті 83, пунктом...

Прикарпатців просять допомогти батькові франківської волонтерки Орести Возняк 21:14

У батька франківської волонтерки Орести Возняк, засновниці Освітньо-благодійний проект “ЯНГОЛИ ПОРУЧ”, нещодавно стався інсульт. Зараз чоловік потребує продовження лікування, на жаль, такі кошти для самої сім’ї непідйомні. Прохання про допомогу розмістила у...

Внаслідок негоди у Івано-Франківську підтоплено дитячий садок (фотофакт) 20:54

20 травня, у Франківську підтопило один із дитячих садків міста. Підтопило дитячий садок №17 “Ромашка”, що по вулиці Вовчинецька. Про це повідомили в комунальній установі “Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба”. Наразі...

Одна з найзавантаженіших вулиць Івано-Франківська отримає нове асфальтне покриття (відеосюжет) 20:15

Мова йде про вулицю Мазепи. Детальніше дивіться у сюжеті: Канал 402

У поліції Івано-Франківська прокоментували підпал автомобіля депутата 20:03 3 коментарі

Цієї ночі, близько 4 години ранку в Івано-Франківську спалили автівку депутата Івано-Франківської облради Олега Атаманюка. Сам депутат пов'язує це з політичною діяльністю. На його думку, замовив підпал машини ніхто інший,...

Гірше, ніж у 2008 році. Наслідки проливних дощів для Калуша 19:46 5 коментарів

21 травня на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради міський голова Ігор Матвійчук проінформував присутніх про ситуацію, що склалася в місті напередодні. Так, 20 травня внаслідок сильного дощу з градом...

У Івано-Франківську посеред дороги поламався тролейбус (фотофакт) 19:26

Сьогодні, 21 травня в Івано-Франківську на Пасічній у одного з тролейбусів відвалився струмоприймач. Інцидент трапився близько 18:30. Про це повідомляють очевидці у спільноті “Frankivskgram”, пише Місто. 

Суд відправив за ґрати директора і працівників охоронної фірми, які влаштували стрілянину у нічному клубі Франківська 19:07

Івано-Франківський міський суд виніс вирок директору охоронної фірми з Київщини "Гладіус С", чотирьом охоронникам, які забезпечували охорону ДП "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів", та одному безробітному, які у квітні 2018 року влаштували...

"Нова пошта" збільшує кількість відділень на Івано-Франківщині 18:54

Минулого місяця ще у шести населених пунктах Івано-Франківської області відкрились нові відділення "Нова Пошта". Цього разу пощастило селам Косівського району, серед них – Люча, Нижній Березів, Середній Березів, Стопчатів, Уторопи,...

У Калуші спеціальні групи обстежують підтоплені території 18:17

За офіційною інформацією, в Калуші підтоплено житлові масиви "Підгірки", "Загір'я", "Хотінь", вулиці Грушевського, Долинська, Євшана, Литвина, Хмельницького, Молодіжна, Винниченка, майдан Шептицького, проспект Лесі Українки. У Калуші створений оперативний штаб з...

Постріли та пограбування: у поліції розровіли деталі розбійного нападу на Івано-Франківщині 17:56

Зловмисники на автомобілі Volkswagen Golf напали на водія автомобіля Fiat Scudo, перекрили дорогу транспортному засобу Fiat, здійснили постріли по автомобілю та заволоділи грошовими коштами. Подія сталася 19 травня близько 23:30...

Тисячі домівок у воді, без світла чи газу: На Прикарпатті рахують збитки від паводку 17:09

Упродовж останніх кількох днів на території області не припиняються проливні дощі. У шести районах Прикарпаття, зокрема, Долинському, Калуському, Надвірнянському, Тисменицькому, Богородчанському та Рогатинському, негода спричинила значні підтоплення. Паводок зачепив кілька тисяч домогосподарств, ...

У Калуші скасували урочистості з нагоди Дня міста 16:56

На невідомий термін перенесено всі заходи, які мали відбутися на площі Героїв та в міському парку культури і відпочинку імені Івана Франка. Про це в коментарі "Вікнам" повідомив міський голова Ігор Матвійчук. Зокрема....

Відома актриса з Івано-Франківська зіграє у фільмі "Інший Франко" 16:45

Оголошено акторський склад фільму «Інший Франко». Початок зйомок стрічки заплановано на першу половину червня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба продакшн-компанії Ganzafilm, інформує Детектор медіа. Фільм «Інший Франко» розповість про...

Музей "Дем’янів лаз" "поплив" (фотофакт) 16:36

На Прикарпатті негода завдала чимало шкоди. Сотні дворів підтоплено, зруйновано дороги та переїзди і синоптики кажуть, що це ще не кінець, дощ падатиме далі. Постраждав і музей "Дем’янів лаз". Про...

У Івано-Франківську нагородили учня року 16:35

Як повідомлялося раніше, стало відомо хто є найкращим учнем Івано-Франківська. Звання «Учень року 2019» здобула учениця 11 класу 12 школи ім. Івана Франка Діана Депутат. Сьогодні у Прикарпатському національному університеті...

YouTube-канал Зеленського забирає гроші у ЗМІ, які показували інавгурацію (фото) 16:30

Официальный YouTube-канал Владимира Зеленского присвоил себе права на общедоступное видео инаугурации нового президента, которое использовали сегодня десятки СМИ. И теперь все доходы от монетизации этого видео на YouTube достаются команде Зеленского...
 • ріел ІФ виринаюча