“Починаємо Майдан”,- пікетувальники не дочекалися від Гончарука відповіді на питання коли будуть гроші на ремонт дороги (фото+відео)

Сьогодні, 10 вересня, до Івано-Франківська знову приїхали протестувальники з Делятина, інформує Правда.іф.

 

 

Мешканці кількох сіл та водії зібралися на акцію протесту під стінами Івано-Франківської ОДА.

Як пояснив координатор акції протесту фронтовий капелан Микола Мединський, голова ОДА Олег Гончарук обіцяв їм виділити кошти на ремонт цієї ділянки дороги – але тепер чиновники кажуть, що грошей далі нема, і відмовляються ремонтувати дорогу. Від самого ранку протестувальники чекали голову ОДА Олега Гончарука.

«Ви знали, що ми будемо сьогодні в Івано-Франківську. Не ображайте народ, ми вимагаємо своїх 20 мільйонів», – сказав представник громади, капелан Микола Мединський.

Прийшовши до людей очільник області сказав, що він зробив усе можливе і частину коштів виділили та реалізували. Люди обурені, і кажуть що обіцянки не виконуються. Вони вимагають відставки Гончарука. Мовляв, керівник області на попередній зустрічі пообіцяв, що коли не буде виділено кошти то він піде у відставку, але очільник області каже, що не збирається писати заяву на звільнення. Микола Мединський закликав людей приїхати під стіни ОДА.

“Закликаю людей, які живуть у Делятині, Заріччі, Білих Ославах, Березові та ін. Ми під будівлею ОДА чекаємо вас. Негайно під адміністрацію. Починаємо Майдан”,- сказав Мединський.

Людей закликали везти намети і чекати виділення коштів під стінами ОДА.

“Я обговорював це питання з фірмою виконавцем На поточні ремонти є 100 мільйонів я готовий написати документ на виділення ще 20 мільйонів. Але грошей зараз все одно немає”,- відповів Гончарук.

Нагадаємо, що на ремонт дороги Делятин-Яблунів виділили 60 млн грн, вже 51 профінансували. (Це десь чверть усіх грошей на дороги області, хоча дорога Яблунів-Делятин – приблизно 1% від місцевих доріг). В ОДА пообіцяли на наступний рік ще десь 65 млн на цей шлях. Але люди хочу вже і зараз.

“Починаємо Майдан”,- пікетувальники не дочекалися від Гончарука відповіді на питання чи будуть гроші на ремонт дороги.

Домовилися писати розпорядження на виділення 20 млн.грн.

“Я зараз звертаюся в бюджетний комітет ВРУ і украдавтодор. Якщо вони дають кошти і збільшують ліміт на 20 млн.грн. то ці гроші будуть”,- сказав Гончарук.

Врешті голові Івано-Франківської ОДА Гончаруку дали час до 16:00год., щоб він знайшов 20 млн. грн.

Також протестувальники написали відкритого листа до Президента України Петра Порошенка із вимогою розібратися в ситуації, вплинути на голову ОДА або звільнити його.

(Visited 1 009 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Повірили обіцянкам влади? Дегенеративні чи що? Вони уже по тихому справи завели на активістів. Уже уся країна обнадіялась що знайшла спосіб вибивати цільове призначення податків. Але не тут то було. Та й ще варто подумати чи варто ризикувати у тюрмо потрапити за те щоб Шевченкова фірма ПБС гроші освоїла. Інтереси може й співпадають, але як показує практика депутат – це шльонда (Барна за 50 тис доларів голосувати погодився “як завжди”- розвели журналісти від імені Кононенка). Не виключено що й Шевенко замісь того щоб сам вимагати від влади, людей підставляє під кримінал і здасть списки організаторів своїм колегам депутатам з БПП для прокурорів кумів. Обережним слід бути. Майдан мав би навчити…

  Гість,

  В смітник його!!!

  Гість,

  балаган з обох сторін і жодноіі конкретики.люди,щоб досягати конкретики треба і конкретикою займатись а не таляпати язиком ,,аби було,,. сміх вам.пасіть коров на полі

  Гість,

  яке нагле село, нашо їм тієї дороги такої панської, дорогої в горах.Не знати, які маєтки мають в своїх селах забутих богом і людьми.
  В приміських селах де панота живе дороги не найкращі, Загвіздя то кінчене таке страхіття, селюхи самотужки 10 латок кинули – поремонтували дорогу називається, дебіли.

   Гість,

   Загвіздя має право не сплачувати автомобільного збору і повязаних подактів раз саме соіб дорогу робить. Що думає собі влада – красти, красти і це непомітно буде у наслідках?

  Гість,

  В польщу хай їдуть. Нема чого майдани тут розводити.

   Гість,

   в Польщі треба робити по 12 год. що світу божого не бачиш.Вони хочуть тут бабло мати, щоб якийсь турист заїхав, лісу вкрасти вивезти …

   Гість,

   Кожен останній нероба видить себе бароном. Можна ходити верещати і слюнями бризкати голові ОДА )))). Всіх звільняти, заяви вимагати писати. А шо поліція з народом? Це не хуліганство? А шо то тоді? Розвал державної влади.
   З іншої сторони ліс рубати і бабки розпилювати – мусиш терпіли і такі крики. Та і влада ця на цьому самому прийшла.
   Коса на камінь найшла.
   Як податки платити – то всі герої-автоєвросила. І нікопійки. Таке враження по номерах на авто що вже в польці і литві живемо.
   А я дороги вимагати то дивия як горлянку дере.
   А нехай покаже скільки податків він заплатив і на скільки сантиметрів дороги заробив.
   На триповерховий будинок гроші є, а на газ немає, давай субсидію. Вам би поляки і німці таких субсидій дали … Ух а ж би гай гудів.
   Як в польшу заїжджаєш то ні одного майданівця немає. Поляки як чують відкриту пащеку то зразу в кінець черги. І угорці так само.
   Розвелося тут любителів пащеки відкривати і субсидії з орогами вимагати.
   Ч

    Гість,

    Ну і пообзивав ти депутатів БПП з Ахметовим? Декларацією Гончурака і його сімї заткати рота хочеш “поганому народу”? Спробуй украсти на дорогу в Німеччині чи Польщі одразу напочатко черги на зону, а тут їм люди погані, які вимагають їх податки витратити на обіцяне.

   Гість,

   Чому не “в АТО” відправляєш? Як зявиться дорога від поїзди в Польщу?

  Вік,

  А Шевченко молодець!Знайшов хамів-лоббістів! Але як вони зараз знесуть владу, так завтра і його розіпнуть, як не утече.Бо має гроші
  На 30 км дороги всі гроші обласні?

   Гість,

   Шевченко знає що слід кричати “Путін нападе” у такому випадку і ви всі “агенти Кремля”. А тут щось забирились з цим злодії чиновницькі.

  Гість,

  Лопату в руки і най закидає ями.

  Сергій,

  Пригадую цю історію ще після закінчення Революції Гідності…, завжди мешканці Косівського району були дуже активні у лобіюванні та відстоюванні своїх територіальних інтересів! І це чудово !
  Отож Порошенку треба було призначати того з майдану сотника їхньої сотні, що був на Майдані Солонченка і мали б свого ефективного губернатора…, а так не дожали -/.
  Тому, завжди будь-якому Президенту потрібно враховувати територіальні амбіції кожного регіону і визначати саме з їхнього середовища особу на призначення ! Адже саме з таких середовищ є найефективніші ґазди та керівники в Європеських розвинутих державах

   Гість,

   100% погоджуюся з дописуючим !

   Гість,

   одного сотника вже призначили головою Укртрансбезпеки, того, що килимами торгував в Надвірній, та так почав гребсти, що дали копняка під сраку.Не рівняй Європу до … країн 3 світу.

    Гість,

    Ноняк , той що з Надвірної реальне гавно яких світ не бачив..-(!
    Але ж не всі в інших регіонах корупціонери

    Гість,

    Нажаль таких прикладів багато – з майдану і в паразити обкрадати народ, а здавалось на майдані ж за народне бився, а виявилось ні. Систему слід змінювати і покарання ефектне як Тянь-Мень для корупціонерів чи відрубання рук як в арабів.

    Влад,

    Потрібно негайно добиватися звільнення губернатора Гончарука і нехай самі активні лобіюють свою людину та вимагають у Порошенка призначення !

     Гість,

     А інші регіони? Інші кандидати? Обласна Рада може висловлювати недовіру. Депуати від Делятина виходили з пропозицією на облраду, яка нічим більше й не займаєтсья як бюджет за долю азтверджує і може недовіру виловити голові ОДА? Саакашвілі на голову ОДА спробувати, дати ще один шанс, а то вибір серед делятинських активістів занадто вузький.

    Гість,

    100 %
    Як ноняка атого призначєли то ніхто не гавкав. А як йому сраку порвали то всі прозріли. Така культура тих людей. Аби собі що висмоктати то готові лизати на вокзалі плитку. Аби гнобити падаючого. А потім в неділю до церки. Перехрестилисі. І з понеділка всіх ненавидіти

  Гість,

  В мене у дворі хтось нагадив і не прибрав… Влада не хоче прибирати! То що, йти ода закривати , чи дорогу перекривати? А може краще перекрити вїзд у місто всяким неробам з тих кольорових сіл? Це ж такі як вони весь Франківськ засрали… Нехай менше ліс ріжуть… А як хотять побуянити , то на схід у АТО можуть їхати.
  А поліція взагалі сховалась… вони тільки і вміють що замахувати коли хтось не по правилах припаркується.

   Гість,

   Що скажеш коли влада перестане сміття забирати, за вивіз якого з твого двору заплачено? Теж жінку свою будеш в АТО відправляти щоб не буянила? Як хочуть люди так хай і добиваються не шкодячи іншим людям. Владу злодійкувати нехай трусять скільки влізе.

  Гість,

  Від селюків тільки однин срач в Франківську. Нехай бикота порахуе скільки вони всі разом сплатили податку чи вистачить тих грошей зробити хоч 10 метрів дороги, виходить так що мешканці міста ім зобов‘язані зробити дорогу бо вони хочуть тільки пити горілку і ліса красти, своіми молоками вже всі пішохідні доріжки засрали а ринки пусті бо там потрібно 20 гр дати. Потрібно взагалі на вуха вішати бірки селюкам і не випускати з загонів

  Гість,

  Дорожній дефолт розкрадених позик МВФ. Замісь кредитів злодіям одразу ж МВФ фінансував би проект доріг фірмам не повязаних з Кіпром і місцевими депутатами-злодіями з попередніх тендерів.

  Гість,

  ТО виходить що в ГОРОДЕНЦІ де вже неможливо проїхати ===навіть грейдаром ями нехочуть закидати===по вул ВИННИЧЕНКА потрібно робити пікет бо по тій дорозі неїдуть навіть поліцейські бо по закону вони б мали подати заяву на закриття АВАРІЙНОЇ і небезпечної дороги

  Гість,

  Чому їх не заберуть в ментовку? Їх не більше 30-40 чоловік? Як нема ресурсу – треба просити простих франківців допомогти спакувати порушників. Це ж агресивна, нагла сволота

   Гість,

   бо мєнтовка з аваковим а він на вибори чекає. йому гончарук до лампочки. Навіть заступники гончарукові в куті сиділи як щурики. А вони з його руки їдять. А мєнтам по барабану. Вони шкіряться і шутер крадуть. Ігрові зали кришують і ще повно бізнесу. А гончарук з сбушниками ліс розтягують по закордонах. І забороняють ліс красти іншим щоб підімнути ринок під себе.

  Гість,

  Гончарук і влада області нехай зверне увагу на село Васючин Рогатинського району. Там через агресивних сусідів і нечесну місцеву владу я не можу приватизувати свої земельні ділянки, залишені мені в спадок дідом і бабцею. Поки один сусід не підписує, інші (з агресивним, скандальним і свинячим характером) на городі в полі з 2010 року вже залізли більше ніж на 1,5 м. При зверненні з скаргами чиновники сільської ради не реагують, або не беруть до уваги схеми земельних ділянок з вказаними розмірами і площами. Для них правий той, в кого гроші, зв’язки, впливові родичі, великий кулак, довгий язик, вовчий, гадючий і свинячий характер. А той, хто не може за себе постояти і за ким не стоять “серйозні люди” – це для них не людина, навіть якщо має “ангельський” характер, “золоті” руки і професорське звання. До речі, я один точніше міряю землю (ще не таке і не з такою точністю розраховував, креслив і міряв), ніж голова сільради разом з депутатом головою земельної комісії.

  Гість,

  Губашльопу пєци ви всі до одного місця,головне щоб на “Лігосі”файні рогалики пеклися. А то що ви йому говорите то мєсному фраєру і пох…й. “жиди – по новому” і без пєци нікуди.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:5040

Хто з івано-франківців сьогодні перебуватиме без благ цивілізації (перелік адрес) 06:59

Службa оперaтивного реaгування виконaвчого комітету Івaно-Франківської міської рaди повідомляє про нові відключeння для провeдення рeмонтних рoбіт. У понеділок, 22 жовтня, чaстина будинкiв в Івaно-Франківську буде без вoди, гaзу чи світлa, інформує WestNews.

Верховний суд скасував заборону Опозиційного блоку в Івано-Франківській області 22:31

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду погодився з позицією попередніх судових інстанцій і визнав протиправним та скасував рішення Івано-Франківської обласної ради від 17.04.2015 року в частині заборони на...

У Івано-Франківську майстри аварійних служб приїжджають на виклики без інструментів 18:47 6 коментарів

Сьогодні мешканець Івано-Франківська Василь Буринський написав в групі Комуналка.іф соціальної мережі Фейсбук пост про те, що майстри аварійних служб на виклик приїжджають, але зробити нічого не можуть, бо… не мають...

Сьогодні в Івано-франківську «матчдей»: «Прикарпаття» приймає команду «Оболонь-Бровар» 13:06 1 коментар

У неділю, 21 жовтня, в рамках 14 туру Першої ліги Чемпіонату України з футболу МФК “Прикарпаття” зустрінеться з київським клубом “Оболонь Бровар”. Наразі прикарпатці після 13 ігор мають у своїй...

«А чи знаєте ви, що таке «булінг»?» Блогер пояснив: він напав на дівчину, бо та в інтернеті ображала його маленького сина і вагітну дружину 08:44 54 коментарів

Вчора в інтернеті з’явилося відео, на якому відомий блогер Ігор Пустовіт тягає за волосся молоду дівчину. Сьогодні на своїй сторінці в мережі Фейсбук, чоловік пояснив такі свої дії, інформує Правда.іф....

Школяр, котрий два тижні тому потрапив під вантажівку на Довженка, прийшов до тями 23:21

Про це “Галці” повідомив головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні Радислав Котурбаш. У четвер, 18 жовтня, десятирічного Максима перевели з реанімації у звичайну палату неврологічного відділення. “Говорить, виконує команди, з...

На зарплати бюджетників Прикарпаття не вистачає 290 мільйонів гривень 22:37 3 коментарі

У п’ятницю, 19 жовтня, на Коломийщині відбулась двадцать четверта виїзна сесія обласної ради. Під час засідання розглянули питання про стан виплати заробітньої плати працівникам бюджетних установ області. Голова постійної комісії...

В мережі з'явилося відео на якому чоловік схожий на відомого франківського блогера напав на дівчину (відеосюжет) 20:12 36 коментарів

 В соціальній мережі з'явилося відео, де чоловік схожий на відомого франківського блогера Ігора Пустовіта напав на молоду дівчину. Судячи з дати на відео інцидент трапився ще влітку. Проте відео в мережі з’явилося сьогодні,...

Оргазм – найкраща профілактика, – франківський гінеколог про рак грудей 17:49 6 коментарів

За даними міністерства охорони здоров’я, від раку грудей в Україні страждають майже 140 тисяч жінок. Ранні стадії (I-II) діагностуються у 76 %, решта звертається вже на запущених стадіях. Чому виникає...

Як в Івано-Франківську залучають корупційні схеми для перемог у тендерах, а місцеві чиновники цього «не помічають» 17:33

Бізнесмени-конкуренти навіть користуються однаковим номером телефону. Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради 4 жовтня повідомив про намір укласти договір з приватним підприємцем Ярославом Дідиком на проведення капремонту...

Завтра «Прикарпаття» на своєму полі прийматиме команду «Оболонь-Бровар» 15:50

Комітет арбітрів ФФУ призначив суддівську бригаду, яка працюватиме на матчі 14-го туру Першої ліги між “Прикарпаттям” та  командою “Оболонь Бровар”. Протистояння розпочнеться найближчої неділі, 21 жовтня, на франківському стадіоні “Рух” о...

Кабінет Міністрів змінив умови надання житлових субсидій 12:36 3 коментарі

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Кабмін вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг. Відповідні зміни були внесені в Постанову КМУ №329 Урядом, інформує “Українська Правда” з посиланням на...

Сьогодні та завтра центр міста буде частково перекритим для автотранспорту, у зв’язку із проведенням спортивних змагань 10:01

20 та 21 жовтня, у зв’язку із проведенням XXII міжнародних змагань Кубок “Вечірній Івано-Франківськ” та Чемпіонату України зі спортивної ходьби – відбудеться перекриття центральної частини міста. Це суттєво вплине на...

Нема чого їздити на вихідних: у Франківську водій маршрутки відмовився везти школяра 09:58 22 коментарів

Водій одного із франківських автобусів відмовив школяреві у безкоштовному проїзді. Про інцидент повідомив сам учень. фото ілюстративне "Сьогодні,приблизно о 9.10,водій 28 маршруту (АТ1159АА) відмовився везти з наявним учнівським Української гімназії №...

Минулої ночі горіла екосистема Івано-Франківська 09:14

Сьогодні працівники «Івано-Франківської міської аварійно-рятувальної служби» повідомили на своїй сторінці у соціальній мережі  Фейсбук про кілька пожеж в екосистемах міста, що тривали минулої доби, інформує Правда.іф. «Напружена доба з 19.10.2018р....

Понад сто років тому поляки пропонували запровадити обов’язкове вивчення української мови у школах Галичини 08:33 4 коментарі

На тлі недавніх міжнародних скандалів стосовно запровадження в усіх школах України обов’язкового вивчення української мови, в яких особливо активні наші угорські сусіди, досить цікавою виглядає позиція представників польської громади Станіславова...

Уряд майже на чверть підняв ціни на газ для населення 18:59 84 коментарів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%. Про відповідне рішення він оголосив на екстреному засіданні Уряду, інформує “Українська...

Стало відомо, що стало причиною спалаху кору на Прикарпатті 17:09 3 коментарі

Причиною спалаху кору на Івано-Франківщині стало недотримання вимог щодо зберігання і введення вакцин: висновок комісії. Комісія МОЗ України з розслідування спалаху провела перевірку у селі Петранка Івано-Франківської області, де захворіли...

У сусідній області через дівчину відгамселили студента з Івано-Франківська 16:23 1 коментар

Жителів Івано-Франківської та Хмельницької області на Тернопільщині побила компанія юнаків, інформує WestNews. фото ілюстративне Поліцейських про бійку повідомив випадковий очевидець. Коли правоохоронці прибули на місце події, застали лише потерпілих. Ними...

На Івано-Франківщині обстежили дороги державного значення 15:12

Фахівці Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області провели  планове обстеження автомобільних доріг державного значення Н-09 Мукачеве – Львів, Н-12 Стрий – Тернопіль – Знам’янка та Т-14-17 Куровичі – Рогатин. До осіннього...
 • ріел ІФ виринаюча