“Починаємо Майдан”,- пікетувальники не дочекалися від Гончарука відповіді на питання коли будуть гроші на ремонт дороги (фото+відео)

Сьогодні, 10 вересня, до Івано-Франківська знову приїхали протестувальники з Делятина, інформує Правда.іф.

 

 

Мешканці кількох сіл та водії зібралися на акцію протесту під стінами Івано-Франківської ОДА.

Як пояснив координатор акції протесту фронтовий капелан Микола Мединський, голова ОДА Олег Гончарук обіцяв їм виділити кошти на ремонт цієї ділянки дороги – але тепер чиновники кажуть, що грошей далі нема, і відмовляються ремонтувати дорогу. Від самого ранку протестувальники чекали голову ОДА Олега Гончарука.

«Ви знали, що ми будемо сьогодні в Івано-Франківську. Не ображайте народ, ми вимагаємо своїх 20 мільйонів», – сказав представник громади, капелан Микола Мединський.

Прийшовши до людей очільник області сказав, що він зробив усе можливе і частину коштів виділили та реалізували. Люди обурені, і кажуть що обіцянки не виконуються. Вони вимагають відставки Гончарука. Мовляв, керівник області на попередній зустрічі пообіцяв, що коли не буде виділено кошти то він піде у відставку, але очільник області каже, що не збирається писати заяву на звільнення. Микола Мединський закликав людей приїхати під стіни ОДА.

“Закликаю людей, які живуть у Делятині, Заріччі, Білих Ославах, Березові та ін. Ми під будівлею ОДА чекаємо вас. Негайно під адміністрацію. Починаємо Майдан”,- сказав Мединський.

Людей закликали везти намети і чекати виділення коштів під стінами ОДА.

“Я обговорював це питання з фірмою виконавцем На поточні ремонти є 100 мільйонів я готовий написати документ на виділення ще 20 мільйонів. Але грошей зараз все одно немає”,- відповів Гончарук.

Нагадаємо, що на ремонт дороги Делятин-Яблунів виділили 60 млн грн, вже 51 профінансували. (Це десь чверть усіх грошей на дороги області, хоча дорога Яблунів-Делятин – приблизно 1% від місцевих доріг). В ОДА пообіцяли на наступний рік ще десь 65 млн на цей шлях. Але люди хочу вже і зараз.

“Починаємо Майдан”,- пікетувальники не дочекалися від Гончарука відповіді на питання чи будуть гроші на ремонт дороги.

Домовилися писати розпорядження на виділення 20 млн.грн.

“Я зараз звертаюся в бюджетний комітет ВРУ і украдавтодор. Якщо вони дають кошти і збільшують ліміт на 20 млн.грн. то ці гроші будуть”,- сказав Гончарук.

Врешті голові Івано-Франківської ОДА Гончаруку дали час до 16:00год., щоб він знайшов 20 млн. грн.

Також протестувальники написали відкритого листа до Президента України Петра Порошенка із вимогою розібратися в ситуації, вплинути на голову ОДА або звільнити його.

(Visited 1 000 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Повірили обіцянкам влади? Дегенеративні чи що? Вони уже по тихому справи завели на активістів. Уже уся країна обнадіялась що знайшла спосіб вибивати цільове призначення податків. Але не тут то було. Та й ще варто подумати чи варто ризикувати у тюрмо потрапити за те щоб Шевченкова фірма ПБС гроші освоїла. Інтереси може й співпадають, але як показує практика депутат – це шльонда (Барна за 50 тис доларів голосувати погодився “як завжди”- розвели журналісти від імені Кононенка). Не виключено що й Шевенко замісь того щоб сам вимагати від влади, людей підставляє під кримінал і здасть списки організаторів своїм колегам депутатам з БПП для прокурорів кумів. Обережним слід бути. Майдан мав би навчити…

  Гість,

  В смітник його!!!

  Гість,

  балаган з обох сторін і жодноіі конкретики.люди,щоб досягати конкретики треба і конкретикою займатись а не таляпати язиком ,,аби було,,. сміх вам.пасіть коров на полі

  Гість,

  яке нагле село, нашо їм тієї дороги такої панської, дорогої в горах.Не знати, які маєтки мають в своїх селах забутих богом і людьми.
  В приміських селах де панота живе дороги не найкращі, Загвіздя то кінчене таке страхіття, селюхи самотужки 10 латок кинули – поремонтували дорогу називається, дебіли.

   Гість,

   Загвіздя має право не сплачувати автомобільного збору і повязаних подактів раз саме соіб дорогу робить. Що думає собі влада – красти, красти і це непомітно буде у наслідках?

  Гість,

  В польщу хай їдуть. Нема чого майдани тут розводити.

   Гість,

   в Польщі треба робити по 12 год. що світу божого не бачиш.Вони хочуть тут бабло мати, щоб якийсь турист заїхав, лісу вкрасти вивезти …

   Гість,

   Кожен останній нероба видить себе бароном. Можна ходити верещати і слюнями бризкати голові ОДА )))). Всіх звільняти, заяви вимагати писати. А шо поліція з народом? Це не хуліганство? А шо то тоді? Розвал державної влади.
   З іншої сторони ліс рубати і бабки розпилювати – мусиш терпіли і такі крики. Та і влада ця на цьому самому прийшла.
   Коса на камінь найшла.
   Як податки платити – то всі герої-автоєвросила. І нікопійки. Таке враження по номерах на авто що вже в польці і литві живемо.
   А я дороги вимагати то дивия як горлянку дере.
   А нехай покаже скільки податків він заплатив і на скільки сантиметрів дороги заробив.
   На триповерховий будинок гроші є, а на газ немає, давай субсидію. Вам би поляки і німці таких субсидій дали … Ух а ж би гай гудів.
   Як в польшу заїжджаєш то ні одного майданівця немає. Поляки як чують відкриту пащеку то зразу в кінець черги. І угорці так само.
   Розвелося тут любителів пащеки відкривати і субсидії з орогами вимагати.
   Ч

    Гість,

    Ну і пообзивав ти депутатів БПП з Ахметовим? Декларацією Гончурака і його сімї заткати рота хочеш “поганому народу”? Спробуй украсти на дорогу в Німеччині чи Польщі одразу напочатко черги на зону, а тут їм люди погані, які вимагають їх податки витратити на обіцяне.

   Гість,

   Чому не “в АТО” відправляєш? Як зявиться дорога від поїзди в Польщу?

  Вік,

  А Шевченко молодець!Знайшов хамів-лоббістів! Але як вони зараз знесуть владу, так завтра і його розіпнуть, як не утече.Бо має гроші
  На 30 км дороги всі гроші обласні?

   Гість,

   Шевченко знає що слід кричати “Путін нападе” у такому випадку і ви всі “агенти Кремля”. А тут щось забирились з цим злодії чиновницькі.

  Гість,

  Лопату в руки і най закидає ями.

  Сергій,

  Пригадую цю історію ще після закінчення Революції Гідності…, завжди мешканці Косівського району були дуже активні у лобіюванні та відстоюванні своїх територіальних інтересів! І це чудово !
  Отож Порошенку треба було призначати того з майдану сотника їхньої сотні, що був на Майдані Солонченка і мали б свого ефективного губернатора…, а так не дожали -/.
  Тому, завжди будь-якому Президенту потрібно враховувати територіальні амбіції кожного регіону і визначати саме з їхнього середовища особу на призначення ! Адже саме з таких середовищ є найефективніші ґазди та керівники в Європеських розвинутих державах

   Гість,

   100% погоджуюся з дописуючим !

   Гість,

   одного сотника вже призначили головою Укртрансбезпеки, того, що килимами торгував в Надвірній, та так почав гребсти, що дали копняка під сраку.Не рівняй Європу до … країн 3 світу.

    Гість,

    Ноняк , той що з Надвірної реальне гавно яких світ не бачив..-(!
    Але ж не всі в інших регіонах корупціонери

    Гість,

    Нажаль таких прикладів багато – з майдану і в паразити обкрадати народ, а здавалось на майдані ж за народне бився, а виявилось ні. Систему слід змінювати і покарання ефектне як Тянь-Мень для корупціонерів чи відрубання рук як в арабів.

    Влад,

    Потрібно негайно добиватися звільнення губернатора Гончарука і нехай самі активні лобіюють свою людину та вимагають у Порошенка призначення !

     Гість,

     А інші регіони? Інші кандидати? Обласна Рада може висловлювати недовіру. Депуати від Делятина виходили з пропозицією на облраду, яка нічим більше й не займаєтсья як бюджет за долю азтверджує і може недовіру виловити голові ОДА? Саакашвілі на голову ОДА спробувати, дати ще один шанс, а то вибір серед делятинських активістів занадто вузький.

    Гість,

    100 %
    Як ноняка атого призначєли то ніхто не гавкав. А як йому сраку порвали то всі прозріли. Така культура тих людей. Аби собі що висмоктати то готові лизати на вокзалі плитку. Аби гнобити падаючого. А потім в неділю до церки. Перехрестилисі. І з понеділка всіх ненавидіти

  Гість,

  В мене у дворі хтось нагадив і не прибрав… Влада не хоче прибирати! То що, йти ода закривати , чи дорогу перекривати? А може краще перекрити вїзд у місто всяким неробам з тих кольорових сіл? Це ж такі як вони весь Франківськ засрали… Нехай менше ліс ріжуть… А як хотять побуянити , то на схід у АТО можуть їхати.
  А поліція взагалі сховалась… вони тільки і вміють що замахувати коли хтось не по правилах припаркується.

   Гість,

   Що скажеш коли влада перестане сміття забирати, за вивіз якого з твого двору заплачено? Теж жінку свою будеш в АТО відправляти щоб не буянила? Як хочуть люди так хай і добиваються не шкодячи іншим людям. Владу злодійкувати нехай трусять скільки влізе.

  Гість,

  Від селюків тільки однин срач в Франківську. Нехай бикота порахуе скільки вони всі разом сплатили податку чи вистачить тих грошей зробити хоч 10 метрів дороги, виходить так що мешканці міста ім зобов‘язані зробити дорогу бо вони хочуть тільки пити горілку і ліса красти, своіми молоками вже всі пішохідні доріжки засрали а ринки пусті бо там потрібно 20 гр дати. Потрібно взагалі на вуха вішати бірки селюкам і не випускати з загонів

  Гість,

  Дорожній дефолт розкрадених позик МВФ. Замісь кредитів злодіям одразу ж МВФ фінансував би проект доріг фірмам не повязаних з Кіпром і місцевими депутатами-злодіями з попередніх тендерів.

  Гість,

  ТО виходить що в ГОРОДЕНЦІ де вже неможливо проїхати ===навіть грейдаром ями нехочуть закидати===по вул ВИННИЧЕНКА потрібно робити пікет бо по тій дорозі неїдуть навіть поліцейські бо по закону вони б мали подати заяву на закриття АВАРІЙНОЇ і небезпечної дороги

  Гість,

  Чому їх не заберуть в ментовку? Їх не більше 30-40 чоловік? Як нема ресурсу – треба просити простих франківців допомогти спакувати порушників. Це ж агресивна, нагла сволота

   Гість,

   бо мєнтовка з аваковим а він на вибори чекає. йому гончарук до лампочки. Навіть заступники гончарукові в куті сиділи як щурики. А вони з його руки їдять. А мєнтам по барабану. Вони шкіряться і шутер крадуть. Ігрові зали кришують і ще повно бізнесу. А гончарук з сбушниками ліс розтягують по закордонах. І забороняють ліс красти іншим щоб підімнути ринок під себе.

  Гість,

  Гончарук і влада області нехай зверне увагу на село Васючин Рогатинського району. Там через агресивних сусідів і нечесну місцеву владу я не можу приватизувати свої земельні ділянки, залишені мені в спадок дідом і бабцею. Поки один сусід не підписує, інші (з агресивним, скандальним і свинячим характером) на городі в полі з 2010 року вже залізли більше ніж на 1,5 м. При зверненні з скаргами чиновники сільської ради не реагують, або не беруть до уваги схеми земельних ділянок з вказаними розмірами і площами. Для них правий той, в кого гроші, зв’язки, впливові родичі, великий кулак, довгий язик, вовчий, гадючий і свинячий характер. А той, хто не може за себе постояти і за ким не стоять “серйозні люди” – це для них не людина, навіть якщо має “ангельський” характер, “золоті” руки і професорське звання. До речі, я один точніше міряю землю (ще не таке і не з такою точністю розраховував, креслив і міряв), ніж голова сільради разом з депутатом головою земельної комісії.

  Гість,

  Губашльопу пєци ви всі до одного місця,головне щоб на “Лігосі”файні рогалики пеклися. А то що ви йому говорите то мєсному фраєру і пох…й. “жиди – по новому” і без пєци нікуди.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3344

Прикарпатець взяв участь у Чемпіонаті світу з кульової стрільби 23:38

З 31 сeрпня по 15 вeресня в Корeї, м. Чaнгвон, прoходив 52-й Чемпіoнат світу з кульoвої стрільби, повідомляє WestNews. Збірнa команда Укрaїни посілa десяте місцe серед 90 крaїн-учасниць. У склaді юніорської...

Міжнародний фестиваль "Брама" запрошує франківців долучитися до своєї команди 23:16

Цьогорічний ІІ Міжнародний фентезі фестиваль "Брама" триватиме з 1 до 7 жовтня в Івано-Франківську. Зокрема, творчих франківців закликають долучитись до створення дійства і стати частиною команди фестивалю, пише Бліц-Інфо. "Розкажи нам...

У Франівську зупинки відмивали від графіті та оголошень 21:12

В Івано-Франківську підрядна організація відмила зупинки громадського транспорту від графіті і реклами. Про це в мережі повідомив очільник управління трансопрту і зв'язку Олег Ганчак. "Мили зупинки, здирали рекламу, стирали графіті. Засобів...

Франківським вчителям розповіли як програмувати роботів 20:40

В Івано-Франківську для вчителів інформатики провели безкоштовну презентацію навчальної програми простих робототехнічних систем, яка була розроблена представниками Університету Короля Данила разом з Академією Технічних наук України. Вчителям запропонували просту платформу,...

З нагоди Міжнародного дня миру, завтра у Івано-Франківську відкриють новий мурал 20:23

У четвер, 20 вересня, о 12:00 у Івано-Франківську розпочинається відзначення Міжнародного дня миру. "Я хочу миру!" – під таким гаслом Карітас Івано-Франківськ організовує Всеукраїнську акцію до Міжнародного дня миру. Розпочинається акція...

Не всі "ЗА": стало відомо, як проголосували прикарпатські нардепи за закон про ремені безпеки 19:46 3 коментарі

Верховна Рада в першому читанні підтримала 17-кратне збільшення штрафів за непристебнутий ремінь безпеки. Якщо депутати приймуть зміни до закону в цілому, то водіїв чекає підняття штрафів за порушення правил користування...

Ресторан Urban Space 100 обіцяє ґранти на проекти для розвитку міста 19:07

15 вересня стартував новий сезон ґрантової програми громадського ресторану Urban Space 100. Подача заявок триватиме до 15 жовтня. Головна умова – ваш проект має бути орієнтованим на розвиток Івано-Франківська. Сума...

У Франківську проводять анонімне опитування про пологовий будинок 18:38

Беззаперечно, народження дитини є важливим етапом в житті кожної сім’ї і жінки зокрема! Запрошуємо жінок, які народжували в місті Івано-Франківську доєднатися до анонімного опитування, організованого Клубом щасливих батьків “Мілагро”. Поділіться,...

Прикарпатці нарікають на погане самопочуття після скроплення полів 17:30

Небезпечно дихати? Мешканці Обертина нарікають на місцевих орендарів землі. Кажуть ті не тільки вбивають шкідників та бур'ян на полях, а  ще й отруюються повітря. Обертинці запевняють, як тільки працює спецтехніка аграріїв,...

На Івано-Франківщині завтра завиють сирени 16:11

У четвер, 20 вересня о 14.00 буде проводитись перевірка обласної системи централізованого оповіщення з запуском сирен та передачею мовної інформації по засобах масової інформації і вуличних гучномовцях. Почувши довгий уривчастий...

Стало відомо, чим отруїлися люди на поминках в Коломийському районі 15:58 1 коментар

У 15 людей, що отруїлися минулого тижня на поминках у Коломийському районі, виявлено сальмонельоз, пише Правда.іф. з посиланням на Курс.  Про це телефоном UA:Карпати розповів в.о. начальника Коломийської філії "Івано-Франківський лабораторний центр...

Юрій Стефанчук: «Акцизний податок від реалізації пального повинен надходити в громади» 14:58

«Акцизний податок один із головних податків в місцеві бюджети громад Прикарпаття.  Для 27 % громад він є бюджетоформуючим податком. Сьогодні Бюджетній кодекс України передбачає зарахування до бюджетів місцевого самоврядування (сіл,...

Маленькому хлопчику з Коломиї терміново потрібні кошти, щоб подолати важку хворобу (реквізити) 14:49

Невідкладної допомоги потребує Максимко Волчовський. Хлопчик дуже хворий і йому потрібне лікування за кордоном. Дитині діагностували серйозне пухлинне захворювання. Щоб він отримав шанс на життя, потрібно зібрати близько 100 тисяч...

"Гавкають Моськи, коли слон іде": через Тимошенко у Раді зчепились нардепки Луценко і Кужель 14:05 1 коментар

Під час пленарного засідання 18 вересня у Верховній Раді сталася словесна перепалка між представницею президента у ВР Іриною Луценко та народною депутаткою від фракції "Батьківщина" Олександрою Кужель. Виступаючи перед парламентом,...

На Прикарпатті група молодиків битою побили односельчанина 13:16

За повідомленням про вчинення бійки у селі на Коломийщиніполіція розпочала розслідування, інформує Правда.іф.      За допомогою до поліції звернувся 22-річний мешканець одного із сіл району повідомивши, що вчора надвечір біля сільського магазину до нього підійшло троє його...

Кримінальний Станиславів: заїжджі «ведмежатники» непомітно обікрали штаб кавалеристів, залишили записку і наклали купку лайна в кабінеті 12:57

На початку 20-го століття Станиславів (тепер – Івано-Франківськ) був доволі мілітаризованим містом, тут дислокувалося найбільше після Львова військових частин 11-го армійського корпусу збройних сил Австро-Угорщини. Елітою війська вважалися кавалеристи, які...

В Україні зростуть штрафи за непристебнутий ремінь безпеки: Рада зробила перший крок 12:35 1 коментар

Верховна Рада зробила перший крок до підвищення штрафів за порушення правил користування ременями безпеки та автошоломами майже в 17 разів. Так, розмір штрафу планується збільшити з 51 гривні до 850...

Подорожчання газу буде: які у цьому плюси для українців 11:34 7 коментарів

Подорожчання газу потрібне, щоб Україна створила ринок природного газу. Саме відсутність цього ринку не дає можливості запустити в роботу нормальні економічні моделі, бізнесові стосунки між споживачами і постачальниками на цьому...

Для прикарпатських вчителів провели презентацію з програмування роботів 11:18

У Івано-Франківську провели безкоштовну презентацію для вчителів інформатики навчальної програми простих робототехнічних систем, яка була розроблена представниками Університету Короля Данила разом з Академією Технічних наук України, інформує Правда.іф. Вчителям запропонували...

У Галичі рятувальники не дозволили дітям купатися в Дністрі 11:13

Про це інформує Правда.іф. з посиланням на управління цивільного захисту ОДА. 18 вересня 2018 року черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до купання...
 • ріел ІФ виринаюча