“Починаємо Майдан”,- пікетувальники не дочекалися від Гончарука відповіді на питання коли будуть гроші на ремонт дороги (фото+відео)

Сьогодні, 10 вересня, до Івано-Франківська знову приїхали протестувальники з Делятина, інформує Правда.іф.

 

 

Мешканці кількох сіл та водії зібралися на акцію протесту під стінами Івано-Франківської ОДА.

Як пояснив координатор акції протесту фронтовий капелан Микола Мединський, голова ОДА Олег Гончарук обіцяв їм виділити кошти на ремонт цієї ділянки дороги – але тепер чиновники кажуть, що грошей далі нема, і відмовляються ремонтувати дорогу. Від самого ранку протестувальники чекали голову ОДА Олега Гончарука.

«Ви знали, що ми будемо сьогодні в Івано-Франківську. Не ображайте народ, ми вимагаємо своїх 20 мільйонів», – сказав представник громади, капелан Микола Мединський.

Прийшовши до людей очільник області сказав, що він зробив усе можливе і частину коштів виділили та реалізували. Люди обурені, і кажуть що обіцянки не виконуються. Вони вимагають відставки Гончарука. Мовляв, керівник області на попередній зустрічі пообіцяв, що коли не буде виділено кошти то він піде у відставку, але очільник області каже, що не збирається писати заяву на звільнення. Микола Мединський закликав людей приїхати під стіни ОДА.

“Закликаю людей, які живуть у Делятині, Заріччі, Білих Ославах, Березові та ін. Ми під будівлею ОДА чекаємо вас. Негайно під адміністрацію. Починаємо Майдан”,- сказав Мединський.

Людей закликали везти намети і чекати виділення коштів під стінами ОДА.

“Я обговорював це питання з фірмою виконавцем На поточні ремонти є 100 мільйонів я готовий написати документ на виділення ще 20 мільйонів. Але грошей зараз все одно немає”,- відповів Гончарук.

Нагадаємо, що на ремонт дороги Делятин-Яблунів виділили 60 млн грн, вже 51 профінансували. (Це десь чверть усіх грошей на дороги області, хоча дорога Яблунів-Делятин – приблизно 1% від місцевих доріг). В ОДА пообіцяли на наступний рік ще десь 65 млн на цей шлях. Але люди хочу вже і зараз.

“Починаємо Майдан”,- пікетувальники не дочекалися від Гончарука відповіді на питання чи будуть гроші на ремонт дороги.

Домовилися писати розпорядження на виділення 20 млн.грн.

“Я зараз звертаюся в бюджетний комітет ВРУ і украдавтодор. Якщо вони дають кошти і збільшують ліміт на 20 млн.грн. то ці гроші будуть”,- сказав Гончарук.

Врешті голові Івано-Франківської ОДА Гончаруку дали час до 16:00год., щоб він знайшов 20 млн. грн.

Також протестувальники написали відкритого листа до Президента України Петра Порошенка із вимогою розібратися в ситуації, вплинути на голову ОДА або звільнити його.

(Visited 1 024 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Повірили обіцянкам влади? Дегенеративні чи що? Вони уже по тихому справи завели на активістів. Уже уся країна обнадіялась що знайшла спосіб вибивати цільове призначення податків. Але не тут то було. Та й ще варто подумати чи варто ризикувати у тюрмо потрапити за те щоб Шевченкова фірма ПБС гроші освоїла. Інтереси може й співпадають, але як показує практика депутат – це шльонда (Барна за 50 тис доларів голосувати погодився “як завжди”- розвели журналісти від імені Кононенка). Не виключено що й Шевенко замісь того щоб сам вимагати від влади, людей підставляє під кримінал і здасть списки організаторів своїм колегам депутатам з БПП для прокурорів кумів. Обережним слід бути. Майдан мав би навчити…

  Гість,

  В смітник його!!!

  Гість,

  балаган з обох сторін і жодноіі конкретики.люди,щоб досягати конкретики треба і конкретикою займатись а не таляпати язиком ,,аби було,,. сміх вам.пасіть коров на полі

  Гість,

  яке нагле село, нашо їм тієї дороги такої панської, дорогої в горах.Не знати, які маєтки мають в своїх селах забутих богом і людьми.
  В приміських селах де панота живе дороги не найкращі, Загвіздя то кінчене таке страхіття, селюхи самотужки 10 латок кинули – поремонтували дорогу називається, дебіли.

   Гість,

   Загвіздя має право не сплачувати автомобільного збору і повязаних подактів раз саме соіб дорогу робить. Що думає собі влада – красти, красти і це непомітно буде у наслідках?

  Гість,

  В польщу хай їдуть. Нема чого майдани тут розводити.

   Гість,

   в Польщі треба робити по 12 год. що світу божого не бачиш.Вони хочуть тут бабло мати, щоб якийсь турист заїхав, лісу вкрасти вивезти …

   Гість,

   Кожен останній нероба видить себе бароном. Можна ходити верещати і слюнями бризкати голові ОДА )))). Всіх звільняти, заяви вимагати писати. А шо поліція з народом? Це не хуліганство? А шо то тоді? Розвал державної влади.
   З іншої сторони ліс рубати і бабки розпилювати – мусиш терпіли і такі крики. Та і влада ця на цьому самому прийшла.
   Коса на камінь найшла.
   Як податки платити – то всі герої-автоєвросила. І нікопійки. Таке враження по номерах на авто що вже в польці і литві живемо.
   А я дороги вимагати то дивия як горлянку дере.
   А нехай покаже скільки податків він заплатив і на скільки сантиметрів дороги заробив.
   На триповерховий будинок гроші є, а на газ немає, давай субсидію. Вам би поляки і німці таких субсидій дали … Ух а ж би гай гудів.
   Як в польшу заїжджаєш то ні одного майданівця немає. Поляки як чують відкриту пащеку то зразу в кінець черги. І угорці так само.
   Розвелося тут любителів пащеки відкривати і субсидії з орогами вимагати.
   Ч

    Гість,

    Ну і пообзивав ти депутатів БПП з Ахметовим? Декларацією Гончурака і його сімї заткати рота хочеш “поганому народу”? Спробуй украсти на дорогу в Німеччині чи Польщі одразу напочатко черги на зону, а тут їм люди погані, які вимагають їх податки витратити на обіцяне.

   Гість,

   Чому не “в АТО” відправляєш? Як зявиться дорога від поїзди в Польщу?

  Вік,

  А Шевченко молодець!Знайшов хамів-лоббістів! Але як вони зараз знесуть владу, так завтра і його розіпнуть, як не утече.Бо має гроші
  На 30 км дороги всі гроші обласні?

   Гість,

   Шевченко знає що слід кричати “Путін нападе” у такому випадку і ви всі “агенти Кремля”. А тут щось забирились з цим злодії чиновницькі.

  Гість,

  Лопату в руки і най закидає ями.

  Сергій,

  Пригадую цю історію ще після закінчення Революції Гідності…, завжди мешканці Косівського району були дуже активні у лобіюванні та відстоюванні своїх територіальних інтересів! І це чудово !
  Отож Порошенку треба було призначати того з майдану сотника їхньої сотні, що був на Майдані Солонченка і мали б свого ефективного губернатора…, а так не дожали -/.
  Тому, завжди будь-якому Президенту потрібно враховувати територіальні амбіції кожного регіону і визначати саме з їхнього середовища особу на призначення ! Адже саме з таких середовищ є найефективніші ґазди та керівники в Європеських розвинутих державах

   Гість,

   100% погоджуюся з дописуючим !

   Гість,

   одного сотника вже призначили головою Укртрансбезпеки, того, що килимами торгував в Надвірній, та так почав гребсти, що дали копняка під сраку.Не рівняй Європу до … країн 3 світу.

    Гість,

    Ноняк , той що з Надвірної реальне гавно яких світ не бачив..-(!
    Але ж не всі в інших регіонах корупціонери

    Гість,

    Нажаль таких прикладів багато – з майдану і в паразити обкрадати народ, а здавалось на майдані ж за народне бився, а виявилось ні. Систему слід змінювати і покарання ефектне як Тянь-Мень для корупціонерів чи відрубання рук як в арабів.

    Влад,

    Потрібно негайно добиватися звільнення губернатора Гончарука і нехай самі активні лобіюють свою людину та вимагають у Порошенка призначення !

     Гість,

     А інші регіони? Інші кандидати? Обласна Рада може висловлювати недовіру. Депуати від Делятина виходили з пропозицією на облраду, яка нічим більше й не займаєтсья як бюджет за долю азтверджує і може недовіру виловити голові ОДА? Саакашвілі на голову ОДА спробувати, дати ще один шанс, а то вибір серед делятинських активістів занадто вузький.

    Гість,

    100 %
    Як ноняка атого призначєли то ніхто не гавкав. А як йому сраку порвали то всі прозріли. Така культура тих людей. Аби собі що висмоктати то готові лизати на вокзалі плитку. Аби гнобити падаючого. А потім в неділю до церки. Перехрестилисі. І з понеділка всіх ненавидіти

  Гість,

  В мене у дворі хтось нагадив і не прибрав… Влада не хоче прибирати! То що, йти ода закривати , чи дорогу перекривати? А може краще перекрити вїзд у місто всяким неробам з тих кольорових сіл? Це ж такі як вони весь Франківськ засрали… Нехай менше ліс ріжуть… А як хотять побуянити , то на схід у АТО можуть їхати.
  А поліція взагалі сховалась… вони тільки і вміють що замахувати коли хтось не по правилах припаркується.

   Гість,

   Що скажеш коли влада перестане сміття забирати, за вивіз якого з твого двору заплачено? Теж жінку свою будеш в АТО відправляти щоб не буянила? Як хочуть люди так хай і добиваються не шкодячи іншим людям. Владу злодійкувати нехай трусять скільки влізе.

  Гість,

  Від селюків тільки однин срач в Франківську. Нехай бикота порахуе скільки вони всі разом сплатили податку чи вистачить тих грошей зробити хоч 10 метрів дороги, виходить так що мешканці міста ім зобов‘язані зробити дорогу бо вони хочуть тільки пити горілку і ліса красти, своіми молоками вже всі пішохідні доріжки засрали а ринки пусті бо там потрібно 20 гр дати. Потрібно взагалі на вуха вішати бірки селюкам і не випускати з загонів

  Гість,

  Дорожній дефолт розкрадених позик МВФ. Замісь кредитів злодіям одразу ж МВФ фінансував би проект доріг фірмам не повязаних з Кіпром і місцевими депутатами-злодіями з попередніх тендерів.

  Гість,

  ТО виходить що в ГОРОДЕНЦІ де вже неможливо проїхати ===навіть грейдаром ями нехочуть закидати===по вул ВИННИЧЕНКА потрібно робити пікет бо по тій дорозі неїдуть навіть поліцейські бо по закону вони б мали подати заяву на закриття АВАРІЙНОЇ і небезпечної дороги

  Гість,

  Чому їх не заберуть в ментовку? Їх не більше 30-40 чоловік? Як нема ресурсу – треба просити простих франківців допомогти спакувати порушників. Це ж агресивна, нагла сволота

   Гість,

   бо мєнтовка з аваковим а він на вибори чекає. йому гончарук до лампочки. Навіть заступники гончарукові в куті сиділи як щурики. А вони з його руки їдять. А мєнтам по барабану. Вони шкіряться і шутер крадуть. Ігрові зали кришують і ще повно бізнесу. А гончарук з сбушниками ліс розтягують по закордонах. І забороняють ліс красти іншим щоб підімнути ринок під себе.

  Гість,

  Гончарук і влада області нехай зверне увагу на село Васючин Рогатинського району. Там через агресивних сусідів і нечесну місцеву владу я не можу приватизувати свої земельні ділянки, залишені мені в спадок дідом і бабцею. Поки один сусід не підписує, інші (з агресивним, скандальним і свинячим характером) на городі в полі з 2010 року вже залізли більше ніж на 1,5 м. При зверненні з скаргами чиновники сільської ради не реагують, або не беруть до уваги схеми земельних ділянок з вказаними розмірами і площами. Для них правий той, в кого гроші, зв’язки, впливові родичі, великий кулак, довгий язик, вовчий, гадючий і свинячий характер. А той, хто не може за себе постояти і за ким не стоять “серйозні люди” – це для них не людина, навіть якщо має “ангельський” характер, “золоті” руки і професорське звання. До речі, я один точніше міряю землю (ще не таке і не з такою точністю розраховував, креслив і міряв), ніж голова сільради разом з депутатом головою земельної комісії.

  Гість,

  Губашльопу пєци ви всі до одного місця,головне щоб на “Лігосі”файні рогалики пеклися. А то що ви йому говорите то мєсному фраєру і пох…й. “жиди – по новому” і без пєци нікуди.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:7621

загрузка...

В новоствореній прикарпатській ОТГ, 81% власних доходів громади йде на чималі зарплати роздутого штату чиновників 21:57 2 коментарі

В новоствореній прикарпатській ОТГ, 81% власних доходів громади йде на чималі зарплати роздутого штату чиновників. Як і очікувалось, після того, як новостворену Новицьку ОТГ у Калуському районі очолив провладний кандидат,...

Експерт про Вовчинецьку ОТГ: З амбіціями царювання треба вміти прощатися 21:18

Івано-Франківськ має погодитися на співвідносини на рівних з приміськими селами. Про це заявив директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк, пише Галичина. «Ми, експерти Івано-Франківського ЦРМС, європейської програми U-LEAD...

Дороги чекають погоди. Які вулиці у Франківську збираються ремонтувати у 2019-му 21:07

Зазвичай про ямковий ремонт у Франківську заведено говорити на початку весни. Однак цього року забивати ями в місті взялися одразу після Різдва, бо комунальники почали отримувати багато скарг від водіїв....

Франківського нардепа Шевченка офіційно зареєстрували кандидатом у Президенти України 20:56 1 коментар

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами у президенти України висуванця від “УКРОПу” Олександра Шевченка. Таке рішення прийняли члени ЦВК під час засідання у понеділок. Таким чином, станом на 21 січня зареєстровано...

Прикарпатський нардеп у трійці найбільших кнопкодавів 2018 року (інфографіка) 20:35 3 коментарі

Щонайменше 140 нардепів кнопкодавили 1 270 рази під час голосувань Верховної Ради у 2018 році. Таку кількість порушень зафіксував Громадський рух ЧЕСНО. Найчастіше порушував персональне голосування Антон Яценко з групи...

На Долинщині невідомі збирають кошти для “керівництва фіскалів” 19:55

На стаціонарні та мобільні телефони підприємців Долинського району надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються виманювати гроші та представляються керівництвом або іншими посадовими особами органів ДФС в області.  ...

Скільки немовлят народилося в Івано-Франківську за минулий тиждень 18:11

За минулий тиждень  у міському клінічному перинатальному центрі народилося 52 дітей: 23 хлопчиків і 29 дівчаток, про це Правда.іф. повідомили в Управлінні охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради.

Суд ніяк не може розпочати слухати справу скандального прикарпатця Руслана Коцаби 16:02 24 коментарів

Сьогодні, 21 січня Долинський районний суд Івано-Франківської області повернув прокурору прокуратури Івано-Франківської області обвинувальний акт у кримінальному провадженні про обвинувачення Коцаби Руслана Петровича у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст....

Франківців закликають долучитись до "Ланцюга милосердя" та здати кров 15:44 1 коментар

У вівторок, 22 січня, до святкування Дня Соборності України проводиться загальноукраїнська акція «Ланцюг милосердя». 12 обласних центрів України об'єднаються для однієї благородної справи - порятунку життя. Її суть полягає в...

У Івано-Франківську розпочалася реєстрація на ІІІ Міжнародний симпозіум «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми» 12:28

Університет Короля Данила, спільно з Центральноєвропейською Ініціативою, запрошують науковців, громадських активістів та державних службовців взяти участь у роботі ІІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми», який відбудеться...

Лекції, тренінг та презентації: Що цікавого цього тижня в Івано-Франківську 12:26

Вистави, презентації, лекції або ж кінопокази. В Івано-Франківську щодня відбувається багато різноманітних культурних подій. Планувати дозвілля варто завчасно, тож кореспондентка Бліц-Інфо зібрала найцікавіші події цього тижня - з 21 до 27 січня. У понеділок, 21...

Скільки прикарпатських ветеранів АТО вже отримали земельні ділянки 11:41

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок. Втім, не завжди ветерани можуть отримати свої ділянки, а...

З початку січня Івано-Франківський рибоохоронний патруль затримав 36 браконьєрів 10:55

В період з 2 по 15 січня 2019 року інспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля викрили 36 порушень природоохоронного законодавства. В тому числі: 35 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення...

"Ми не говоримо про об’єднання": Епіфаній зробив заяву щодо взаємин з УГКЦ 10:33

Глава Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній сподівається на поглиблення співпраці з Українською греко-католицькою церквою. Про це пише "Інтерфакс". Так, про об’єднання церков не йдеться, однак Предстоятель ПЦУ...

Чому серед кандидатів у президенти України так мало жінок і які у них шанси 10:01

В українській політиці забезпечення гендерної рівності відбувається дуже повільно. Представницькі органи влади стають більш-менш збалансованими. Але в списках кандидатів у президенти України жінок буде зовсім мало. 4-5 кандидатів-жінок при очікуваних...

Філарет розповів, як забрати в УПЦ МП Лавру 09:47

Патріарх Філарет вірить, що Києво-Печерська Лавра та Почаївська Лавра належатимуть українській церкві, а не російській. Про це він розповів в інтерв'ю ТСН.Тиждень. На питання, якими методами держава має повернути ці...

Професор Андрій Зубов: Рейтинг Путіна посипався, в Кремлі починається боротьба за путінський спадок 08:24 4 коментарі

Знаковий російський інтелектуал професор Андрій Зубов в ефірі програми телеканалу "Еспресо" "Студія Захід з Антоном Борковським" про причини обвалу рейтингів Путіна, торгівлю російськими територіями з Китаєм і аншлюс Білорусі Українську...

Гнапа висунули кандидатом у президенти 07:51 3 коментарі

Партія "Сила людей" висунула колишнього журналіста Дмитра Гнапа кандидатом на виборах президента, запланованих на 31 березня. Таке рішення члени політичної сили підтримали на 10-му всеукраїнському з'їзді партії, що проходив у...

Хто з івано-франківців сьогодні перебуватиме без благ цивілізації (перелік адрес) 07:45

У понеділок, 21 січня, в Івано-Франківську – плановi вiдключення oкремих пoслуг, – нагoлoшує служба oперативнoгo реагування викoнавчoгo кoмітету Івано-Франківської міськoї ради. Частина будинкiв в Івано-Франківську буде без води, газу чи світла....

СПУ відправила Киву на президентські вибори 06:38 3 коментарі

Соціалістична партія України висунула свого голову Іллю Киву кандидатом у президенти на чергових виборах 2019 року. Відповідне рішення 20 січня ухвалили делегати з'їзду СПУ, що відбувся у Києві. Як заявив...
 • ріел ІФ виринаюча